Other lots in this auction
-
#169“City Lunch - Rockefeller Center” & “Flying black hats”. Reproducties van bekende foto’s, resp. 3 en 2 stuks.
“City Lunch - Rockefeller Center” & “Flying black hats”. Reproductions de photos populaires resp. 3 et 2 pièces.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#111“Personage met harp”. Een houten beeldhouwwerk.
Personnage avec harpe . Une sculpture en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#143Schumann, BavariaEen porseleinen fruitschaal met onderbord met meerkleurig en verguld decor. Onderaan gemerkt.
Coupe à fruits en porcelaine avec sous assiette à décor multicolore et doré. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 24 cmEstimate: € 25 / 35 -
#10Twee paternosters en een gebeeldhouwde Christus.
Deux chapelets et un Christ sculpté.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#13Een gebeeldhouwd houten Samouraihoofd.
Une tête de samouraï en bois sculpté.No longer availableOnline onlyDim. l: 16,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#105Bailly & Fils à DijonEen gedreven messingen comtoiseklok. Zonder gewichten.
Une horloge comtoise en laiton. Sans poids.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#104Een lot van twaalf bladen met telkens twee karikaturen. Eerste helft XXe eeuw. Enkele dubbel.
Un lot de douze feuilles, chacune avec deux caricatures. Première moitié du 20e siècle. Quelques doubles.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 50 / 60 -
#63Een lot van vijf verschillende poppen, waarbij één met porselein en de grootste in militair uniform.
Un lot de cinq poupées différentes, une avec de la porcelaine et la plus grande en uniforme militaire.No longer availableOnline onlyDim. l: 35 - 64 cmEstimate: € 40 / 60 -
#30Een sigarettendoosje, ingelegd met diverse houtsoorten en been.
Une boîte à cigarettes, incrustée de divers bois et os.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 10 / 15 -
#54Een lot borden van porselein en aardewerk: een paar met afbeelding van Lodewijk XVI en Marie-Antoinette (Saint-Amand), een met een blauw en wit decor “Kenya” (Woodsware), één met een rozentuil (Staatsburg), een souvenirbordje van Rio de Janeiro met foto (Steatita Brasil, jaren zeventig).
Lot d’assiettes en porcelaine et en faïence: une paire représentant Louis XVI et Marie-Antoinette (Saint-Amand), une à décor bleu et blanc “Kenya” (Woodsware), une au bouquet de roses (Strasbourg), une de souvenir de Rio à la photographie (Steatita Brasil, années 70).No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 - 23 cmEstimate: € 25 / 40 -
#239AfrikaTwee grote ruwe armbanden waarvan één gebroken van ivoor en één van gepolijst ivoor.
Deux grands bracelets en ivoire (un cassé).No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 150 -
#193Een notenhouten dienblad. We voegen er een houten en een messingen vouwpoot aan toe.
Un plateau en bois de noyer. Nous ajoutons un pied pliant en bois et en laiton.No longer availableOnline onlyDim. 74 x 51 cmEstimate: € 30 / 50

