Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“The Clipper”. Aquarel. Gesigneerd.
De Pooter

“The Clipper”. Aquarel. Gesigneerd.

”The Clipper”. Une aquarelle. Signée.
Online only
Dim. 42 x 42 cm
SKU: 2806210147.
Auction day: 28 June 2021 22:00
Catalogue #147
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #229
    Jan Hendrickx

    “Naakten”. Litho. Gesigneerd en genummerd 3/12 en 1/12 buiten de plaat.

    “Nus”. Lithographie. Signée et numérotée 3/12 et 1/12 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26,5 x 21,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #235

    Een roodkoperen beddenpan met houten steel. Scharnier kapot.

    Une bassine en cuivre rouge avec manche en bois. Charnière cassée.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 97 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #297

    Een paar messingen appliques met telkens drie lichtpunten, smeedijzeren ophanging.

    Paire d'appliques en laiton avec trois points lumineux chacune, suspension en fer forgé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 51 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #27

    Vijf maskers van terra-cotta gemerkt Nsunda en Dining 1999. We voegen er twee kandelaars en vier houten figuren en een beeld in natuursteen aan toe.

    Cinq masques en terre cuite marqués Nsunda et Dining 1999. On ajoute deux bougeoirs et quatre figures en bois et une statue en pierre naturelle.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 16 m
    Estimate: € 60 / 100
  • #42

    Een lot van negen kleine kleurloze flesjes.

    Un lot de neuf petites bouteilles incolores.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #146

    Een zilveren ring met een centrale turkoois.

    Une bague en argent avec une turquoise centrale.
    No longer available
    Online only
    Dim. 16,32 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #35

    Een glas-in-loodraam met een voorstelling van een houtvuur.

    Un vitrail représentant un feu de bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. 104 x 64 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #242
    A. Van den Dries

    “Kasteel”. Ets. Gesigneerd, gedateerd 1973 en artiestenproef.

    “Château”. Gravure. Signée, datée 1973 et épreuve d'artiste.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 30 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #76

    Een paar kleurloos glazen kandelaars.

    Une paire de bougeoirs en verre transparent.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #127

    Serie van 7 roompotjes met deksels van polychroom porselein versierd met een Minervahoofd in een medaillon en met fabeldieren. Engels, einde XIXde eeuw, gemerkt onderaan.

    Série de 7 crémiers couverts en porcelaine polychrome décorés d’une tête de Minerve dans un médaillon et aux animaux fabuleux. Angleterre, fin XIXe siècle, marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 60
  • #286

    Een wandspiegeltje van gebeeldhouwd eikenhout versierd met twee zuiltjes.

    Haut trumeau en noyer sculpté orné de deux colonnettes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #1

    Een antiek glazen flesje in de vorm van een druiventros met een tinnen druivenblad op de kurk.

    Une bouteille en verre antique en forme de grappe de raisin avec une feuille de vigne en étain sur le bouchon.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 21 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Online-Only veiling van 28 juni 2021

Op Maandag 28 juni wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday June 28th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

28 June 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More