#169AristonaEen oude bakelieten radio. Type H88U. 1944.
#29Een lot van zes keukenpotten van Vlaams aardewerk. Verschillende deksels beschadigd.
#42Een lot van negen kleine kleurloze flesjes.
#117“Drinker”. Een houten beeldje. Spaans werk.
#141Een zilveren ring bezet met email.
Une bague en argent sertie d'émail.No longer availableOnline onlyDim. 2,60 gEstimate: € 25 / 50 -
#75PhilipsEen draagbare radio in beklede houten kast. Jaren ‘50.
#224Chaf“Ekster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Pie. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#125Een zilveren ring bezet met jade.
Une bague en argent sertie de jade.No longer availableOnline onlyDim. 2,60 gEstimate: € 25 / 50 -
#189Een halssnoer met halfedelstenen en een zilveren slot.
#21Een cocktailshaker van glas en metaal en een geborsteld metalen sodafles.
#87Maria Rombouts“Stilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 60 cmEstimate: € 75 / 100