#156Een zilveren broche. 925‰.
#201Een lange steelpan met deksel van messing en een rood koperen waterketel.
#76Een paar kleurloos glazen kandelaars.
#301Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Slijtage.
No longer availableOnline onlyDim. 202 x 132 cm -
#98Een antiek Chinees metalen dienblad met diverse voorstellingen.
#120Een zilveren ring bezet met een grote barnsteen van +- 20 ct.
Une bague en argent sertie d'un gros ambre de +- 20 ct.No longer availableOnline onlyDim. 10,60 gEstimate: € 80 / 150 -
#211Mary Verloop VLB“Stilleven met tulpen.” Collage met papier en olieverf. Gesigneerd en gedateerd 1991.
”Nature morte, tulipes”. Collage de papier et peinture à l’huile. Signé et daté 1991.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#289T. George“Slapende jonge vrouw in groene jurk”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Engeland, XIXe eeuw.
“Jeune femme dormante dans une robe verte”. Aquarelle sur papier. Signée. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 33 cmEstimate: € 120 / 160 -
#280Gefineerde kaptafel met twee laden en klapbladen, centraal een spiegel. Transitionele stijl. Slijtage.
Coiffeuse en placage avec deux tiroirs et abattants, un miroir au centre. Style transitionnel. Usure.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 84 x 49 cmEstimate: € 150 / 200 -
#11Een lot van tien verschillende reisklokjes en -wekkertjes.
Un lot de dix horloges de voyage et réveils différents.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60