Une bouteille en faïence persane émaillée à décor multicolore d'oiseaux et de fleurs.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#85Een recente vaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor. Onderaan gemerkt.
Un vase récent en porcelaine de Chine à décor famille rose. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 36,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
Le Mariage. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.No longer availableOnline onlyDim. 39,5 x 29,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#124Een paar verzilverd messingen kandelaars in barokke stijl.
#75PhilipsEen draagbare radio in beklede houten kast. Jaren ‘50.
#290Een grote houten speelgoedlocomotief. Twee wielen manco.
#192Een spiegel in notenhouten lijst.
#194Zeven paar verschillende vergulde manchetknopen en één.
#204Een vergulde Dupont aansteker en een sigarettendoos.
#104Een reproductie van het XVIIe eeuws zicht op de rede van Antwerpen van Vrients.
Une reproduction d’une vue du XVIIe siècle de la rade anversoise par Vrients.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 119 cm (met kader)Estimate: € 25 / 35 -
”Orléans”. Une assiette décorative en porcelaine, décor peint à la main de la statue de Jeanne d’Arc.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 25,5 cmEstimate: € 20 / 30