Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“The colours of my mind”, een modernistisch schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Cuypers. HC.
Hendrik Cuypers
Period: 1959 - ....

“The colours of my mind”, een modernistisch schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Cuypers. HC.

"The colours of my mind", a modernist painting, oil on canvas, signed Cuypers. HC.
Dim. 166 x 79 cm
SKU: 2503250339.
Category: Schilderij.
Auction day: 26 March 2025 19:00
Catalogue #339
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #334

    ‘Dansen in de regen’. Olieverfschilderij op doek. Getekend Magnée, met certificaat.

    ‘Dancing in the Rain’. Oil painting on canvas. Signed Magnée, with certificate.
    No longer available
    Dim. 60/90 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #152
    Johan Janssens

    ‘Sieraad der heide’, olieverf op paneel, getekend Joh. Janssens.

    'Jewel of the heath', oil on panel, signed by Joh. Janssens.
    No longer available
    Dim. 60/55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #94
    Albert Claeys
    Period: 1889 - 1967

    “Rivierlandschap met koeien”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Claeys.

    "River landscape with cows", a painting, oil on canvas, signed Claeys.
    No longer available
    Dim. 65 x 90 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #65

    Een miniatuurtje van een rustend engeltje, achteraan een lakzegelstempel.

    A miniature of a resting angel, with a wax seal stamp at the back.
    No longer available
    Dim. Ø 7 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #204
    Jules Decort
    Period: 1918 - 1999

    Nature morte, bloemenvaas met enkele stukken fruit. Olieverf op doek. Getekend J Decort.

    Still life, flower vase with some pieces of fruit. Oil on canvas. Signed J Decort.
    No longer available
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #234
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    Kempisch landschap met hoeve. Olieverf op doek, geteken J. H. Pauwels.

    Kempen landscape with farmhouse. Oil on canvas, signed J. H. Pauwels.
    No longer available
    Dim. 65/85 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #232

    Stadszicht in Parijs. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Cityscape in Paris. Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 50/63 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #352
    René De Coninck
    Period: 1907-1978

    “Haan”, een schilderij, olieverf op paneel, toegeschreven aan R. De Coninck.

    "Rooster", a painting, oil on panel, attributed to R. De Coninck.
    No longer available
    Dim. 25 x 35.5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #354

    Abstract impressionistisch schilderij met ornithologisch thema, olieverf op paneel. onleesbaar gesigneerd.

    Abstract impressionist painting with an ornithological theme, oil on panel. Indecipherable signature.
    No longer available
    Dim. 18/24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #229
    Frans Gys

    Zicht op de Zimmertoren, Lier. Olieverf op doek.

    View of the Zimmer Tower, Lier. Oil on canvas.
    No longer available
    Dim. 50/70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #52
    Francois Heyvaert

    “Bloemenstilleven”, olieverf op doek. Getekend Heyvaert.

    "Flower still life", oil on canvas. Signed by Heyvaert.
    No longer available
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #165
    Louis Liévin Théophile Clesse

    “Vijvers van Heverlé”. Een schilderij, olieverf op doek. Achteraan gesigneerd.

    “Ponds of Heverlé”. A painting, oil on canvas. Signed at the back.
    No longer available
    Dim. 45 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #104
    Staf Daems
    Period: 1976

    ‘Landarbeiders op het veld”. Olieverf op doek. Getekend Staf Daems.

    "Field Workers". Oil on canvas. Signed by Staf Daems.
    No longer available
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #264

    “Portret van een dame”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan met scheurschade in het doek.

    "Portrait of a lady." A painting, oil on canvas. Bottom with tear damage in the canvas.
    No longer available
    Dim. 90 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #522
    Period: 1972

    Art brut schilderijtje op doek, getekend Avraham York.

    Art brut painting on canvas, signed by Avraham York.
    No longer available
    Dim. 46/33 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #154

    “Herfstscene in het bos”. Olieverfschilderij op doek. Getekend R Delahaye.

    "Autumn scene in the forest". Oil painting on canvas. Signed R Delahaye.
    No longer available
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #442
    René De Coninck
    Period: 1907-1978

    “De angst”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. De Coninck en gedateerd 1955.

    “The Fear”, a painting, oil on panel, signed R. De Coninck and dated 1955.
    No longer available
    Dim. 40 x 51 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #159
    Jos Stokbroeckx
    Period: 1898 - 1968

    “Boszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Stokbroecks.

    "Boszicht", a painting, oil on canvas, signed Stokbroecks.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #202
    Constant Peet
    Period: Borgerhout 1888 - Berchem 1966

    “Stilleven met fruit”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde lijst, gesigneerd rechts boven ‘Stan Peet’.

    "Still life with fruit", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed top right 'Stan Peet'.
    No longer available
    Dim. 55 x 55 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #262
    René De Coninck
    Period: 1907-1978

    “Breugeliaans tafereel”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. De Coninck, uit zijn vroege periode, gedateerd 1926.

    "Bruegel-esque scene", a painting, oil on panel, signed R. De Coninck, from his early period, dated 1926.
    No longer available
    Dim. 33 x 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #329
    Santini

    “Twee meisjes op het strand”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd Santini.

    "Two girls on the beach," a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed by Santini.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #432

    Acrylschilderij op doek getekend Tsjoezjinov, 1991. De toren van Babel op de ark, art brut.

    Acrylic painting on canvas signed by Tsjoezjinov, 1991. The Tower of Babel on the ark, art brut.
    No longer available
    Dim. 89/69 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #139
    Frans Ros
    Period: 1923

    ‘Kerkinterieur’, olieverf op doek, getekend F Ros.

    'Church Interior', oil on canvas, signed F Ros.
    No longer available
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #199

    Landschapsschilderij in olie op doek. Postimpressionistisch, toegewezen aan George van Raemdonck.

    Landscape painting in oil on canvas. Post-impressionist, attributed to George van Raemdonck.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 180 / 240

Other lots in this auction

  • #8
    Borsalino

    Een lot van 2 hoeden bestaande uit een hoge hoed en een Borsalino in zijn originele doos.

    A lot of 2 hats consisting of a top hat and a Borsalino in its original box.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #103
    Guido Cacciapuoti
    Period: 1892 - 1953

    Een porseleinen beeld, 2 Afrikaanse parelhoenders, gemerkt Guido Cacciapuoti, made in Italy. Circa 1950.

    A porcelain sculpture of 2 African guinea fowls, marked Guido Cacciapuoti, made in Italy. Circa 1950.
    No longer available
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #24

    Vintage blikken wagen, Fiat 2300 S. In nieuwstaat. Jaren 60.

    Vintage tin car, Fiat 2300 S. In mint condition. 1960s.
    No longer available
    Dim. Lengte 27 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #237
    Boch Frères Keramis

    Set van 2 Delftse knobbelvazen. Onderaan gemerkt.

    Set of 2 Delft knob vases. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. Hoogte 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #337
    Jasba Keramik

    Een lot van 4 vintage vazen, West Germany gemerkt, oranje en bruintinten, waaronder Jasba.

    A lot of 4 vintage vases, marked West Germany, in shades of orange and brown, including Jasba.
    No longer available
    Dim. h 35.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #203

    Vier oude aardewerken Toby-jars waarvan één Franse, meerkleurig geglazuurd.

    Four old earthenware Toby jars, one of which is French, multi-colored glazed.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #194
    J. Marien

    “Scheldezicht”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd J. Marien.

    "Scheldezicht", a painting, oil on canvas, signed J. Marien.
    No longer available
    Dim. 34 x 46 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #129
    Pol Marijnissen

    ‘Vissers op de Waddenzee’, olieverf op paneel naar de 19e eeuw. Getekend A Marijnissen. In goudkleurig kader.

    ‘Fishermen on the Wadden Sea’, oil on panel from the 19th century. Signed by A Marijnissen. In a gold-colored frame.
    No longer available
    Dim. 30/24 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #573

    Een kleine dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk. Fijn floraal decor, geribbelde buik. Een heraldische leeuw op het deksel, een apocrief merk APK onderaan. Schilfer aan de onderrand.

    A small lidded vase of blue and white Delft earthenware. Fine floral decoration, ribbed body. A heraldic lion on the lid, an apocryphal mark APK at the bottom. Flake on the bottom edge.
    No longer available
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #59
    Jules Decort
    Period: 1918 - 1999

    “Herfstzicht op de heide”. Olieverf op paneel. Getekend.

    "Autumn view of the heath". Oil on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 30/40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #355
    Koninklyk Gouda

    "Chrysanthème". Een meerkleurig porseleinen vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt en genummerd #2694.

    "Chrysanthemum." A multicolored porcelain vase with floral decoration. Marked and numbered #2694 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 41 x Ø 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #162
    Jos Stokbroeckx
    Period: 1898 - 1968

    “Heidezicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Stokbroecks.

    "Heidezicht", a painting, oil on canvas, signed Stokbroecks.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 180 / 220
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Maart 2025

Veiling volledig, 600 loten. Tentoonstelling: Vr. 21, Zat 22 van 10.00 tot 17.00.

25 March 2025 19:00
26 March 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 March 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More