Similar lots by type
-
#226HamiltonEen Zwitsers reiswekkertje in origineeld doosje.
Un réveil de voyage suisse dans la boîte d'origine.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#210Een tafellamp met glazen kapje en met voet van hout en messing. Op elektriciteit gemonteerd.
Lampe de table avec abat-jour en verre et base en bois et laiton. Montage électrique.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cmEstimate: € 10 / 15 -
#160“Een bronzen medaille van het “Syndicat d’Initiative de Nantes et de la région”. Ontwerp van Victor Dautel. In etui.
Une médaille de bronze du Syndicat d'Initiative de Nantes et de la région. Design de Victor Dautel. Dans un étui.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 6,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#157Een verzilverd metalen waterkan.
Un pichet à eau en métal argenté.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 15 / 20 -
#282Een lot van acht stuks polychroom biscuit.
Un lot de huit biscuits polychromes.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 19 cmEstimate: € 20 / 25 -
#143Een vintage magazinerekje van kleurloos plexiglas.
Un porte-revues vintage en plexiglas incolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 42 cmEstimate: € 10 / 20 -
#166Een lot messing, bestaande uit een kruisbeeld en een kandelaar met domper.
Un lot en laiton composé d'un crucifix et d'un chandelier avec un mouchoir.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 & 21 cmEstimate: € 10 / 20 -
#109Een messingen kerkkandelaar. Schade.
Un chandelier d'église en laiton. Dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 97 cmEstimate: € 40 / 50 -
#223Een paar messingen kandelaars.
Une paire de bougeoirs en laiton.No longer availableOnline onlyDim. h: 25,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#120Een presenteerkastje met diverse knopen.
Un meuble de présentation avec différents noeuds.No longer availableOnline onlyDim. 52 x 52 cmEstimate: € 20 / 30 -
#100Een draagbaar houten plooitafeltje.
Une table pliante portable en bois.No longer availableOnline onlyDim. 54 x 56 x 36 cmEstimate: € 15 / 20 -
#240MärklinEen lot modelbouwtreintjes, bestaande uit een set met locomotiefje met tender en vier goederenwagons, een lot rails met transformator en drie personenwagens in doosjes.
Un lot de trains miniatures, composé d'un ensemble avec une locomotive avec annexe et quatre wagons de fret, un lot de rails avec transformateur et trois voitures voyageurs dans des caisses.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#133Een duivenkooi van wit porselein. Kleine letsels en één duif manco.
Une cage à pigeon en porcelaine blanche. Dégâts mineurs et un pigeon manquant.No longer availableOnline onlyDim. 51 cmEstimate: € 40 / 60 -
#96Een lampenvoet/ piëdestal van messing en groen marmer.
Pied de lampe / socle en laiton et marbre vert.No longer availableOnline onlyDim. h: 66 cmEstimate: € 20 / 30 -
#188Een grote kruik van geglazuurd aardewerk. West-Duitsland. Onderaan gemerkt.
Une grande cruche en terre cuite émaillée. Allemagne de l'Ouest. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 45 cmEstimate: € 15 / 20 -
#216“Jongetje met bal”. Een met brons bekleed beeldje naar een werk van Aureli. Gebarsten.
“Garçon au ballon”. Statuette recouverte de bronze d’après Aurili.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#263Een kleine commode met drie laden in transitionstijl.
Une petite commode avec trois tiroirs de style transitionnel.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 42 x 86 cmEstimate: € 15 / 20 -
#239Een lot speelgoed met een geuten spaarvarken een metalen werkende autobaan en autootjes en vrachtwagens.
Un lot de jouets avec une tirelire, une autoroute de travail du métal et des voitures et des camions.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#80Een eikenhouten koffer met smeedijzeren hengsels.
Un coffre en chêne avec des poignées en fer forgé.No longer availableOnline onlyDim. 58 x 125 x 46 cmEstimate: € 30 / 50 -
#145Een schaaltje van geslepen kleurloos Boheems kristal.
Un bol de cristal de Bohême incolore taillé.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 14 cmEstimate: € 15 / 25 -
#153Een Hongaars messingen kolenstrijkijzer.
Un fer hongrois en laiton.No longer availableOnline onlyDim. h: 24,5 cmEstimate: € 15 / 20 -
#229Studio Steinböck, AustriaEen bolvormig dekselpotje en een diepe sierschotel van geëmailleerd messing, versierd met meerkleurig en verguld bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Un pot à couvercle sphérique et un plat décoratif profond en laiton émaillé, décoré d'un décor floral multicolore et doré. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 & 24 cmEstimate: € 16 / 25 -
#276Bernraad, HollandEen paar warmhoudbordjes voor kinderen.
Une paire d’assiettes chauffantes pour enfants.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 19 cmØEstimate: € 15 / 20 -
#262Een sober meubel in Louis-Philippestijl met twee panelen en een lade.
Un meuble sobre de style Louis-Philippe à deux panneaux et un tiroir.No longer availableOnline onlyDim. 132 x 107 x 43 cmEstimate: € 20 / 40
Other lots in this auction
-
#196Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
Un encrier en pierre bleue. Sans récipients.No longer availableOnline onlyDim. b: 34 cmEstimate: € 20 / 25 -
#222Een ovaal bijzettafeltje van kunststof, waarbij het blad versierd met een reliëfdecor onder glas. (Blad licht verbogen?)
Une table d'appoint ovale en plastique, le plateau orné d'un décor en relief sous verre. (Plateau légèrement plié?)No longer availableOnline onlyDim. 64 x 44 cmEstimate: € 25 / 35 -
#158“Waterdraagster” & “Herdertje met panfluit”. Twee beeldjes van Spaans porselein. Niet gemerkt.
Water Carrier & Shepherd with Pan Flute . Deux figurines en porcelaine espagnole. Non marqué.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 & 35 cmEstimate: € 25 / 35 -
#6“Jongen met hond” & “Meisje met schaap”. Twee meerkleurig porseleinen beeldjes.
Garçon avec chien et Fille avec mouton . Deux figurines en porcelaine multicolores.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 20 / 30 -
#77“Damesportret”. Olieverf op doek. Met monogram M.O.S. (?). Einde XIXde eeuw. Herstelling.
”Portrait de dame”. Huile sur toile. Monogramme M.O.S. (?). Fin XIXème siècle. Réparation.No longer availableOnline onlyDim. 82 x 62 cmEstimate: € 100 / 150 -
#136Een gesculpteerde slagtand van Afrikaans ivoor in de vorm van een krokodil en versierd met bloemen. Gerepareerd aan de staart.
Une défense africaine en ivoire sculptée en forme de crocodile et décorée de fleurs. Réparée à la queue.No longer availableOnline onlyDim. l: 60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#251Danny Smet“Landschap met molen”. Acryl op papier. Gesigneerd.
Paysage avec un moulin à vent . Acrylique sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 20 / 30 -
#159“La Bible”. Franstalige uitgave, deel 6, 7, 8 & 9. Parijs, 1890.
La Bible . Edition française, vol. 6, 7, 8 & 9. Paris, 1890.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#227De Muenynck & De VisscherEen barometer met notenhoutfineer. Dekglas manco.
Un baromètre avec placage de noyer. Verre de protection manquant.No longer availableOnline onlyDim. l: 96 cmEstimate: € 20 / 30 -
#170Emile Muyens“Condition humaine”. Een ets. Gesigneerd, genummerd 7/125 en gedateerd 1973 buiten de plaat.
”Condition humaine”. Une eau-forte. Signée et numérotée 7/125 et datée 1973 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 35,5 x 29, cmEstimate: € 35 / 45 -
#92“De stervende Galliër”. Een plaasteren groep met bronskleurig patina. Naar klassiek Grieks voorbeeld. Barst in de basis.
Le Gaulois mourante . Un groupe en plâtre à patine couleur bronze. D'après un exemple grec classique. Fissure dans la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 20 / 25 -
#62Madonna met kind naar Raphael. Een reproductie.
Vierge à l'enfant d'après Raphaël. Une reproduction.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 29 cmEstimate: € 15 / 25

