Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“The floris”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Gemerkt ondereaan. No. 349/0.
“The floris”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Gemerkt ondereaan. No. 349/0.
“The floris”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Gemerkt ondereaan. No. 349/0.
Goebel, Germany

“The florist”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 349/0.

The florist . Une figurine en biscuit multicolore de la série M. I. Hummel. Marquée en bas. N ° 349/0.
Dim. h: 13 cm
SKU: 0202210268.
Category: Biscuit.
Auction day: 2 February 2021 19:00
Catalogue #268
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Goebel, Germany

  • #309
    Goebel, Germany

    “De kus”. Een porseleinen plaquette met reproductie van een werk van Gustav Klimt. Achteraan gemerkt. Uitgegeven op 2000 exemplaren.

    Le baiser . Une plaque de porcelaine reproduisant une œuvre de Gustav Klimt. Marquée au dos. Sortie à 2000 exemplaires.
    No longer available
    Dim. 37 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #1
    Goebel, Germany

    “Signs of spring”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Gemerkt. No. 203 2/0. Bijgevoegd een meerkleurig biscuit beeldje van een uil, eveneens gemerkt onderaan.

    Signes du printemps . Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée. N ° 203 2/0. On ajoute une figurine en biscuit multicolore représentant un hibou, également marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 10 & 8,5 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #293
    Goebel, Germany

    “Boy with toothache”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 217.

    Garçon avec mal de dents . Une figurine en biscuit multicolore de la série M. I. Hummel. Marquée en bas. N ° 217.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #287
    Goebel, Germany

    “At play”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 632.

    En jeu . Une figurine en biscuit multicolore de la série M. I. Hummel. Marquée en bas. N ° 632.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #278
    Goebel, Germany

    “Skiër”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 59.

    Skieur. Une figurine en biscuit multicolore de la série M. I. Hummel. Marquée en bas. N ° 59.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #673
    Goebel, Germany

    “Jonge accordeonist”. Een lampje van meerkleurig porselein naar ontwerp van M.I.Hummel. Onderaan gemerkt.

    Jeune accordéoniste . Une lampe en porcelaine multicolore dessinée par M.I. Hummel. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 60 / 80

Similar lots by type

  • #9

    Een beeldje van een meisje met mand en een groepje van twee putti van meerkleurig Spaans porselein. We voegen er een groep van een bejaard koppel van meerkleurig biscuit van Capodimonte aan toe. Allen gemerkt onderaan.

    Une figurine d'une jeune fille avec un panier et un groupe de deux putti en porcelaine espagnole multicolore. Nous ajoutons un groupe d'un couple âgé de biscuit Capodimonte multicolore. Tous marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #273

    Een set van één dubbele en twee enkele personages van meerkleurig biscuit. Begin XXe eeuw. Eén vinger manco.

    Un ensemble d'un double et de deux personnages simples de biscuit multicolore. Début du XXe siècle. Un doigt manquant.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 60 / 70

Other lots in this auction

  • #28

    Een merkwaardig inktpotje van Parijs/Brussels porselein met koperen deksel en voet. XIXe eeuw. Porselein onder het dekseltje beschadigd. Merkjes onderaan.

    Un encrier remarquable en porcelaine de Paris/Bruxelles, couvercle et pied en cuivre. Dégât au couvercle. Marques à la base.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #608

    Een Afrikaans houten masker met vlechtwerk en haar.

    Un masque africain en bois avec tresse et cheveux.
    No longer available
    Dim. l: 37 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #418

    “Bizon”. Stenen kunstwerk. Gemonogrammeerd E.M.

    “Bison”. Objet d’art en pierre. Monogrammé E.M.
    No longer available
    Dim. L. 23 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #227

    Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.

    Paire de serre-livres en forme d’éléphants en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #23

    Een tinnen klepkan, versierd met eikeltjes aan het handvat.

    Une cruche couverte en étain, décorée de glands sur la poignée.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #113

    “Man met arreslee”. Een bronzen groepje naar voorbeeld van Vassili Grachev.

    “Homme avec traîneau” . Un petit groupe de bronze d'après l'exemple de Vassili Grachev.
    No longer available
    Dim. l: 22 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #168
    Delvaux

    Een kleine handtas van taupe leder.

    Un petit sac à main en cuir taupe.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 320
  • #378

    Een lot aardewerk, bestaande uit een dekselpotje van Bergen met een parkiet in het decor, een dekseldoosje van Rouen op pootjes, twee dekselpotjes met vogeldecors in de stijl van Limoges en een Chinees porseleinen schaal met blauw-wit decor op bronzen voet.

    Un lot de faïence, composé d'un pot à couvercle de Bergen avec une perruche dans le décor, une boîte à couvercle de Rouen sur pattes, deux pots à couvercle à décor d'oiseaux dans le goût de limoges et un bol en porcelaine de Chine bleu décor blanc sur socle en bronze.
    No longer available
    Dim. l: 5 -24 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #318
    Val St. Lambert

    Twee verschillende vaasjes en een asbak van geslepen roze en kleurloos kristal. Gemerkt met etiket, maar niet gegraveerd onderaan.

    Deux vases différents et un cendrier en cristal rose taillé et incolore. Marqués avec une étiquette, mais pas gravés en bas.
    No longer available
    Dim. h: 4, 17 & 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #182

    Een paar grote bronzen tuinvazen in barokke stijl versierd met engelen en guirlandes.

    Une paire de grandes vasques en bronze de style baroque, ornées d’angelots et de guirlandes.
    No longer available
    Dim. 135 x 150 cm
    Estimate: € 5500 / 6000
  • #419
    Suzanne Thienpont
    Period: 1905 - 2003

    “Compositie 7B”. Gemengde techniek met zand op papier. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1962.

    Composition 7B . Technique mixte avec sable sur papier. Signé et daté 1962 au dos.
    No longer available
    Dim. 45 x 37 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #442
    Utagawa Hiroshige

    “Winters stadszicht: Kinryuzan Tempel in Asakusa”. Een gekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd. Omstreeks 1860.

    Vue hivernale de la ville: Temple Kinryuzan à Asakusa . Une gravure sur bois japonaise colorée. Signée. Vers 1860.
    No longer available
    Dim. 35 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2021

De veiling is volledig - 702 loten. Bezichtiging van de goederen is mogelijk op vrijdag 29/01 van 14h tot 17h en op zaterdag 30/01 van 11h tot 17h - STRIKT OP AFSPRAAK
Er kan opnieuw binnengebracht worden voor de volgende veiling van 9 en 10 maart (en de wijnveiling van 16 maart) vanaf 8 februari - enkel op afspraak.

2 February 2021 19:00
3 February 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More