Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“The floris”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Gemerkt ondereaan. No. 349/0.
“The floris”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Gemerkt ondereaan. No. 349/0.
“The floris”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Gemerkt ondereaan. No. 349/0.
Goebel, Germany

“The florist”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 349/0.

The florist . Une figurine en biscuit multicolore de la série M. I. Hummel. Marquée en bas. N ° 349/0.
Dim. h: 13 cm
SKU: 0202210268.
Category: Biscuit.
Auction day: 2 February 2021 19:00
Catalogue #268
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Goebel, Germany

  • #309
    Goebel, Germany

    “De kus”. Een porseleinen plaquette met reproductie van een werk van Gustav Klimt. Achteraan gemerkt. Uitgegeven op 2000 exemplaren.

    Le baiser . Une plaque de porcelaine reproduisant une œuvre de Gustav Klimt. Marquée au dos. Sortie à 2000 exemplaires.
    No longer available
    Dim. 37 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #1
    Goebel, Germany

    “Signs of spring”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Gemerkt. No. 203 2/0. Bijgevoegd een meerkleurig biscuit beeldje van een uil, eveneens gemerkt onderaan.

    Signes du printemps . Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée. N ° 203 2/0. On ajoute une figurine en biscuit multicolore représentant un hibou, également marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 10 & 8,5 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #293
    Goebel, Germany

    “Boy with toothache”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 217.

    Garçon avec mal de dents . Une figurine en biscuit multicolore de la série M. I. Hummel. Marquée en bas. N ° 217.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #287
    Goebel, Germany

    “At play”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 632.

    En jeu . Une figurine en biscuit multicolore de la série M. I. Hummel. Marquée en bas. N ° 632.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #278
    Goebel, Germany

    “Skiër”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 59.

    Skieur. Une figurine en biscuit multicolore de la série M. I. Hummel. Marquée en bas. N ° 59.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #673
    Goebel, Germany

    “Jonge accordeonist”. Een lampje van meerkleurig porselein naar ontwerp van M.I.Hummel. Onderaan gemerkt.

    Jeune accordéoniste . Une lampe en porcelaine multicolore dessinée par M.I. Hummel. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 60 / 80

Similar lots by type

  • #273

    Een set van één dubbele en twee enkele personages van meerkleurig biscuit. Begin XXe eeuw. Eén vinger manco.

    Un ensemble d'un double et de deux personnages simples de biscuit multicolore. Début du XXe siècle. Un doigt manquant.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #9

    Een beeldje van een meisje met mand en een groepje van twee putti van meerkleurig Spaans porselein. We voegen er een groep van een bejaard koppel van meerkleurig biscuit van Capodimonte aan toe. Allen gemerkt onderaan.

    Une figurine d'une jeune fille avec un panier et un groupe de deux putti en porcelaine espagnole multicolore. Nous ajoutons un groupe d'un couple âgé de biscuit Capodimonte multicolore. Tous marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 22 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #15

    Een 18 K geelgouden hanger bezet met granaat met profiel van een Griek.

    Un pendentif en or jaune 18 carats serti de grenat avec le profil d'un grec.
    No longer available
    Dim. 4,95 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #338
    Guérin

    Een schenkkannetje van blauw geglazuurd steengoed met een wapenschild en twee Franse lelies in reliëf. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de rand.

    Un pichet en grès émaillé bleu avec un blason et deux lis français en relief. Marqué en bas. Petit éclat sur le bord.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #645

    2 gouden munten Gold Sovereign met jonge Elisabeth II. Au 917/1000. Groot-Brittannië, 1959 en 1967.

    2 pièces d'or Souverain d'or avec la jeune Elisabeth II. Au 917/1000. Grande-Bretagne, 1959 et 1967.
    No longer available
    Dim. 7,98 g
    Estimate: € 650 / 800
  • #237

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.

    Paire de girandoles en bronze à six points lumineux, décorées de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #563

    “Rokende man”. Een ivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    Smoking man . Un netsuke en ivoire. Signé en bas.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 cm
    Estimate: € 50 / 50
  • #366
    Yahyali

    Twee handgeknoopte Turkse wollen karpetten.

    Deux tapis en laine turque noués à la main.
    No longer available
    Dim. 161 x 93 & 180 x 97 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #262

    “Vrouw met vaas”. Een beeld van gepatineerd plaaster.

    Femme au vase . Une statue en plâtre patiné.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #363

    Drie Imari borden uit de XIXde eeuw en een paar famille rose borden, tijdperk Qinglong. Deze laatste met randschilfers en elk een haarscheur.

    Trois assiettes Imari du XIXème siècle et une paire d'assiettes famille rose, époque Qinglong. Ces dernières aux éclats et cheveu.
    No longer available
    Dim. Ø 20 en 22,5 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #442
    Utagawa Hiroshige

    “Winters stadszicht: Kinryuzan Tempel in Asakusa”. Een gekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd. Omstreeks 1860.

    Vue hivernale de la ville: Temple Kinryuzan à Asakusa . Une gravure sur bois japonaise colorée. Signée. Vers 1860.
    No longer available
    Dim. 35 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #523

    “Man met samoeraimasker”. Een ivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    Homme au masque de samouraï . Un netsuke en ivoire. Signé en bas.
    No longer available
    Dim. h: 3,7 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #54

    Een gebeeldhouwd houten sopra porta met ramskop.

    Une sopra porta en bois sculpté avec tête de bélier.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #605

    Een geelgouden goudbaar 999,9/1000. Ed. Union Bank of Switzerland.

    Un lingot d'or jaune 999.9 / 1000. Ed. Union Bank of Switzerland.
    No longer available
    Dim. 100 g
    Estimate: € 4800 / 5000
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2021

De veiling is volledig - 702 loten. Bezichtiging van de goederen is mogelijk op vrijdag 29/01 van 14h tot 17h en op zaterdag 30/01 van 11h tot 17h - STRIKT OP AFSPRAAK
Er kan opnieuw binnengebracht worden voor de volgende veiling van 9 en 10 maart (en de wijnveiling van 16 maart) vanaf 8 februari - enkel op afspraak.

2 February 2021 19:00
3 February 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More