Other lots in this auction
-
#40
Vier diverse boeken. R. Steensma, “Verbeeld vertrouwen, de mens tussen kruishout en doodskop”. Ed. Busch & Keuning, Baarn 1975. “Die Goldene Palette, Tausend Jahre Malerei in Deutschland, Österreich und der Schweiz”. Ed. Deutscher Bücherbund, Stuttgart-Hamburg 1968. E. Elaut, “Jozef Posenaer, Meester van het Licht”. Ed. Gitschotelbuurschap Borgerhout 2011. G. Debuigne, “Larousse Wijn Encyclopedie”. Ed. Heideland-Orbis Hasselt 1978.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 25/35 -
#1
Een lot van tien uitgaven met betrekking tot schilderkunst:- Kunst van Almtamira tot heden- Gerard Baksteen- Prosper de Troyer- De Molse school- De polder op koper - Ambert de Vree- Henri De Braeckeleer- Jan Frans de Boever- Albert van Dijck- Met de Dulle Griet op stap- De Antwerpse marineschilders.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 € -
#43
Vier boeken m.b.t. Afrikaanse kunst. Fondation Dapper, “Objets interdits”. Ed. Dapper Paris 1989. Musée Dapper, Ph. Laburthe-Tolra, Ch. Falgayrettes-Leveau, “Fang”. Ed. Dapper, Paris 1991. Fondation Dapper, “Chefs d’Oeuvre inédits de l’Afrique Noire”. Ed. Bordas Paris 1987. Musée Dapper, “Cuillers Sculptures”. Ed. Dapper Paris 1991.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 80/120 -
#26
Een lot van negentien boeken van Marnix Gyssen, waarbij één eerste druk en één gesigneerd.
Un lot de dix-neuf livres de Marnix Gyssen, une édition originale et une signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 25/35 -
#12
Een lot chromo-albums:- “’s Lands glorie”. Ed. Historia. Delen I, II (2x), III (2x), IV (2x), V & VI (2x).- “De Vlaamse schilderkunst”. Ed. Artis. Twee delen (XVe en XVIe eeuw & XVIIe eeuw).- “Tussen Maas en Schelde”. Ed. Veen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#22
Een lot verzamelalbums, waarbij zes van “Ons Volkske” (1 tem 6) en zes “Kuifje” (97, 111, 116, 122, 123 & kleine verzameling 112).
Lot d'albums de compilation, dont six de Ons Volkske (1 à 6) et six Kuifje (97, 111, 116, 122, 123 & petite collection 112).No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 40/60 -
#2
Twee boeken:- “Eugeen Van Mieghem” Erwin Joos. Ed. BAI. Schoten, 2013.- “30 jaar Eugeen Van Mieghem stichting”. Erwin Joos. Ed. BAI. Schoten, 2013. Gesigneerd door de schrijver.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 € -
#9
Een gevarieerd lot van zestien uitgaven met betrekking tot kunst en cultuur, waaronder uitgaves ‘Classici del Arte’, ‘Great Artists Collection’ & ‘De groten van alle tijden’, alsook een fraai boek over Leonardo Da Vinci.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 € -
#38
Twee boeken m.b.t. Impressionisme. “L’Impressionnisme au Musée de l’Ermitage”. Ed. Nouvel Office d’Edition, Artia Prague 1967. B. Denvir, “Het Impressionisme, de kunstenaars en hun werk”. Ed. Zuid Boekprodukties, Lisse 1994.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 45/60 -
#46
Twee boeken m.b.t. Kunst. R. Toman, “De kunst van de Barok”. Ed. Könemann 1998. “Musée de l’Ermitage, histoire des édifices et des collections”. Ed. Alfa-Colour, Saint-Pétersbourg 2000.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 35/50 -
#27
Twee boeken:- “L’Aviation”. Ed. Hachette.- “De haven van Antwerpen”. Een uitgave met luchtfoto’s.
Deux livres : - L'Aviation. Ed. Hachette. - Le port d'Anvers. Une édition avec photos aériennes.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 30/40 -
#42
Zes boeken over Oosterse kunst. P. & L. Van der Wee/ J. Schotsmans, “Symboliek van de Lamaïstische kunst”. Ed. Kon. Musea voor Kunst en Geschiedenis Brussel 1988. Jalons et Actualités des Arts, “Art Lamaïque”. Hong Kong Arts Festival 1993, “Treasures of Asian Art, Rockefeller 3rd Collection”.bJ. Van Goidsenhoven, “Art Lamaïque, art des dieux”. Ed. Laconti, Bruxelles 1970. China Travel and Turism Press 2002, “ The Subeterranean Army of Emperor Qin Shi Huang, the eighth wonder of the world”. W. & (..)
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €