#54Luc Van TolhuyzenPeriod: 1949 - 2019“Heidezicht met bomenrij”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd L. Van Tolhuyzen en gedateerd ‘69.
#402Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Monnikenhof Hemiksem” & “Het Steen”. Een inkttekening op papier, onderaan gesigneerd en getiteld. En een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 31/150.
#430Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet een diamant oude slijp diamant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with an old cut diamond with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 700 / 800 -
#600Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met druppelvormige centrale robijn 0,63 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,54 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with drop-shaped central ruby 0.63 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.54 ct.No longer availableDim. 4,25 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#332“Pluimvee”. Een schilderij, olieverf op doek.
#160Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met centrale diamanten totaal +- 1,20 ct. FSI2.
#636Een ladekastje in marqueterie met 3 laden.
#158Een Etruskisch bronzen kruikje met beeldje versierd. Bodemvondst.
#122Volker Kühn“It’s a colourful world.” Kleurijk diorama met borstel en miniatuur clown. Gesigneerd.
"It's a colourful world." Colorful diorama with brush and miniature clown. Signed.No longer availableDim. 18 x 11 x 4 cmEstimate: € 160 / 220