#93André IdserdaPeriod: Roeselare 1889-1979“Vissersboten voor de kust”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Fishing boats before the coast”. Oil on paper. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 69 x 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#75“Carte de Camps”. Een paar landkaartlitho’s op papier. Opschriften “De La Bussiere et de Fegnies” & “De Bavay et de Kievrain”.
"Carte de Camps". A pair of lithographic maps on paper. Inscriptions "De La Bussiere et de Fegnies" & "De Bavay et de Kievrain".No longer availableOnline onlyDim. 37 x 32cm & 27 x 37cmEstimate: € 40 / 80 -
#20Harrie Sterk“Die edele vrouw” & “De stem van Golgotha”. Twee gesigneerde affiches van Harrie Sterk.
“That Noble Woman” & “The Voice of Calvary”. Two signed posters by Harrie Sterk.No longer availableOnline onlyDim. 61 x 41 cmEstimate: € 60 / 80 -
#184“Zeekapitein”. Een ets op papier. Onderaan gesigneerd.
#201Vijf diverse lijsten met foto’s en schilderijen.
#72“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd.
"Flower still life". A painting, oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60cmEstimate: € 30 / 60 -
« Perspective nue », pastel sur papier, signé.No longer availableOnline onlyDim. 56 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#50Elisabeth Nagels“Stilleven met kartonnen doos.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Still Life with Cardboard Box.” Watercolor on paper. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 45 / 55 -
#23Theo Melens“Bezoekers voor een diner”. Een aarderwerken paneel. Gesigneerd “TM”. Circa 1960.
“Visitors for dinner”. An earthenware panel. Signed "TM". Circa 1960.No longer availableOnline onlyDim. 52 x 94 cmEstimate: € 120 / 190