#74‘Hacienda by night’, olieverf op doek, draagt handtekening.
'Hacienda by night', oil on canvas, signed.No longer availableOnline onlyDim. h 50 x b 40 cmEstimate: € 5 / 10 -
#17Een lot van 4 oude ingekleurde modeprenten, La Toilette des Enfants.
#423“Boten bij strandhuisjes”. Reproductie
#230Delfosse“Rivierzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#395Een eikenhouten spiegel.
#106Vincent Chenet“Tafereel met boten”, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd ‘77.
#372“Bloemen in vaas”. Een schilderij, olieverf op paneel, bloemstilleven. Onderaan mogeijk gesigneerd “André Dillen”.
#412Maras Lanna“Eileen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1992.
#380“Parkzicht” & “gebladerte”. Een paar aquarellen op papier. Zonder signatuur.
#239A. Zwanenberg“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#357“The sun” Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 12-06-2019.
#118“Huis aan het water”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Houtworm schade.
"House by the water". A painting, oil on panel. Signed at the bottom. Damage from woodworm.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 32cmEstimate: € 15 / 30