‘The Old Balloon Seller’, een beeldje in meerkleurig porselein, gemerkt ‘Royal Doulton’ en genummerd HN1315.

'The Old Balloon Seller', a figurine in multicolored porcelain, marked 'Royal Doulton' and numbered HN1315.
Dim. Hoogte 19 cm
SKU: 3009250013.
Categories: Aardewerk, Beeld.
Auction day: 30 September 2025 19:00
Catalogue #13
Estimate: € 40 / 60

  • #461
    Rene Gregoire

    Dim. Hoogte 878 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #513

    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #508

    Een gemberpot met deksel van geglazuurd Chinees aardewerk. Met vogels en bloemen in het decor. Niet gemerkt.

    A ginger jar with lid made of glazed Chinese earthenware. Decorated with birds and flowers. Unmarked.
    Dim. Hoogte 26, Ø 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #487

    Een paar gemberpotten met deksel van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk. Gedecoreerd met symbolen voor een lang leven.

    A pair of blue and white glazed Chinese earthenware ginger jars with lids. Decorated with symbols representing longevity.
    Dim. Hoogte 22, Ø 20 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #387

    Dim. Hoogte 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #125

    Dim. Hoogte 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #511

    ‘Tekkel’, een gepatineerd terracotta beeld van een hond op ware grootte. Niet gemerkt.

    'Dachshund', a weathered terracotta statue of a life-size dog. Not marked.
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #389
    Elie Van Damme

    Dim. Hoogte 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #437

    ‘Musicerende Sater’, een gepatineerd bronzen beeldje. Niet gemerkt.

    'Music-playing Satyr', a patinated bronze figurine. Unmarked.
    Dim. Hoogte 28 cm
    Estimate: € 170 / 200
  • #418

    Een diepe schotel van meerkleurig geglazuurd oosters aardewerk.

    A deep dish of multicolored glazed oriental pottery.
    Dim. Hoogte 14, Ø 35 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #398
    Wim Kuijl
    Period: 1946 - 2014

    “Nefertiti”, een hoofd op sokkel, gegoten composiet, gesigneerd en gedateerd 3-11-2002.

    "Nefertiti", a head on pedestal, cast composite, signed and dated 3-11-2002.
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #650

    Een kommetje van Satsuma aardewerk. Onderaan gemerkt.

    A small Satsuma pottery bowl. Marked on the bottom.
    Dim. Hoogte 7, Ø 15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #388

    Een dekselpot van geglazuurd Chinees aardewerk. Met in het decor een paleis aan de waterkant.

    A lidded pot made of glazed Chinese earthenware. Featuring a palace by the waterfront in the decor.
    Dim. Hoogte 25, Ø 23 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #530

    Dim. 44,20 g
    Estimate: € 60 / 80
  • #185

    Een grote gietijzeren tuinvaas.

    A large cast iron garden vase.
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #399
    Wim Kuijl
    Period: 1946 - 2014

    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #115

    Dim. Hoogte 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #647
    Villeroy & Boch, Metlach

    Een servies gedeelte bestaande uit 10 diepe borden, 17 platte borden, 3 terrines met deksel, 1 grote schotel, 1 taartschotel en een aardbeienkom. Villeroy & Boch, met gebloemd decor.

    A dinnerware set consisting of 10 soup plates, 17 dinner plates, 3 tureens with lids, 1 large platter, 1 cake plate, and a strawberry bowl. Villeroy & Boch, with floral decoration.
    Estimate: € 60 / 80
  • #453

    Een set van twee paarden in de stijl van de Tang Dynastie. Van blauw geglazuurd Chinees aardewerk.

    A set of two horses in the style of the Tang Dynasty. Made of blue glazed Chinese pottery.
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #492
    Villeroy & Boch, Septfontaines

    Een 44 delig Boch servies met Acapulco decor. Bestaande uit 3 platte borden, 6 diepe borden, 14 dessertbordjes, 13 schoteltjes en 8 kopjes. Schilferschade aan 1 plat bord, 1 diep bord en 1 dessertbordje.

    A 44-piece Boch crockery set with Acapulco decor. Includes 3 dinner plates, 6 soup bowls, 14 dessert plates, 13 saucers, and 8 cups. Chipping on 1 dinner plate, 1 soup bowl, and 1 dessert plate.
    Dim. Ø 15-24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #503

    Een polychroom terracotta Boeddhahoofd van Chinese origine.

    A polychrome terracotta Buddha head of Chinese origin.
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #290

    Een gietijzeren spaarpot gebaseerd op de hond van ‘His Masters Voice’.

    A cast iron piggy bank based on the dog from 'His Master's Voice'.
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #448
    André Bayer

    Een vintage salontafel, verchroomd staal en keramische tegels met een decor van paarden en strijdwagen, gemerkt Bayer.

    A vintage coffee table, chromed steel and ceramic tiles with a decoration of horses and chariots, marked Bayer.
    Dim. 39 x 125 x 45 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #497

    ‘Moeder met kind’, een donker gepatinneerd houten beeld.

    'Mother with Child', a dark patinated wooden sculpture.
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 75 / 100

  • #194
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Stoomschepen en bunkerboten”. Olieverf op doek. Getekend.

    "Steamships and bunker boats", oil on canvas. Signed; H. J. Pauwels.
    Dim. 70/103 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #512

    Een ovale spiegel in vergulde kader.

    An oval mirror in a gilded frame.
    Dim. 70 x 56 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #424
    Michael Hafftka
    Period: 1953 - ....

    “If you get them in”, een portret, gouache op papier, gesigneerd en gedateerd ‘63.

    "Let them in", a portrait, gouache on paper, signed and dated '63.
    Dim. 75 x 55 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #23
    Hergé

    - Tintin au Congo. Ed. Casterman 2019? - L'Oreille Cassé. Ed. Casterman, 4e pl. B20 (1956). Goede staat, enkele bladen wat scheef in het blok. - Le Crabe aux Pinces d'Or. Ed. Casterman, B1 (1946). Zeer slechte staat, veel losse en gescheurde pagina's, maar compleet en met de vier HT illustraties. - L'Etoile Mistérieuse. Ed. Casterman. B1 (1947). Blauwe rug, zeer slechte staat, onvolledig.

    - Tintin in the Congo. Ed. Casterman 2019? - The Broken Ear. Ed. Casterman, 4th pr. B20 (1956). Good condition, some pages slightly crooked in the block. - The Crab with the Golden Claws. Ed. Casterman, B1 (1946). Very poor condition, many loose and torn pages, but complete and with the four HT illustrations. - The Shooting Star. Ed. Casterman. B1 (1947). Blue spine, very poor condition, incomplete.
    Estimate: € 40 / 60
  • #36

    Een Georgian meubeltje met klapblad.

    A Georgian table with drop-leaf.
    Dim. 101 x 77 x 51 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #92
    Leon Lommaert
    Period: 1904 - 1978

    “Portret van een oude schipper”. Olieverf op gemaroufleerd doek, Gesigneerd.

    "Portrait of an old skipper", a painting, oil on canvas, signed L Lommaert.
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #340

    Twee antieke gravures: ‘Castellum de Schilde en ‘Castellum de Wyneghem’, door J. Lenoy, 1725.

    Two antique engravings: 'Castellum de Schilde' and 'Castellum de Wyneghem', by J. Lenoy, 1725.
    Dim. 11 x 20 cm (x2)
    Estimate: € 30 / 50
  • #609

    Een set oude houten roeispanen.

    A set of old wooden oars.
    Dim. 175 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #127

    “Xxl lady”, een bronzen beeld van een dame op marmeren sokkel, naar Botero.

    "Xxl lady", a bronze statue of a lady on a marble pedestal, after Botero.
    Dim. h 41 cm (met sokkel)
    Estimate: € 180 / 240
  • #241

    Een grote tafellamp op goudkleurige zuil met een stoffen ecrukleurige kap. Twee lichtpunten.

    A large table lamp on a gold-colored column with a fabric off-white shade. Two light points.
    Dim. Hoogte 105, Ø 47 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #460

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met een parel en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,30 ct.

    A pair of 18 kt yellow gold earrings set with a pearl and diamonds totaling 0.30 ct.
    Dim. 6,26 g
    Estimate: € 1200 / 1300
  • #146

    Een Chippendalestijl bureau van gefineerd wortelhout en notenhout. Gerestaureerd door Chris Kerremans in 2016.

    A Chippendale style desk. Restored by Chris Kerremans in 2016.
    Dim. 80 x 173 x 88 cm
    Estimate: € 240 / 300

Veiling 30 Sept. & 1 Okt. 2025

30 September 2025 19:00
1 October 2025 19:00