Other lots by Dali
-
#751Salvador DaliPeriod: 1904-1989“Zodiaco Daliniano”. Serie van 12 borden met voorstellingen van de dierenriem. Werk uit 1991, genummerd 279/5000. In oorspronkelijke doosjes en met bijbehorende certificaten.
“Zodiaco Dainiano”. Suite de 12 assiettes représentant les signes du zodiaque. Travail de 1991, numérotées 279/5000. Dans les boîtes d’origines et accompagnées de certificats.Dim. Ø 20 cmEstimate: € 1000 / 1250
Similar lots by type
-
#693Een lot van veertien bioscoopaffiches voor films met religieuze thema’s.
Lot de quatorze affiches de cinéma aux thèmes religieux.Estimate: € 50 / 80 -
#354Twee damesportretten en een herenportret, resp. twee lithografieën en een houtskooltekening.
Deux portraits de dame et un portrait d’homme, dont deux lithos et un dessin au fusain.Estimate: € 30 / 40 -
#379Een lot van zeven etsen, waaronder K. Peiser, F. Proost, H. Schaefels, ...
Lot de sept eaux fortes dont oeuvres par K. Peiser, F. Proost, H. Schaefels etc.Estimate: € 35 / 50 -
#464Een reeks van dertien ingelijste prenten van ‘La Mode illustréé”.
Suite de treize estampes encadrées de “La Mode Illustrée”.Estimate: € 80 / 120 -
#69Een lot van zeven grafische werken, waaronder Masereel, Smits en Cantré.
Lot de sept gravures dont oeuvres par Masereel, Smits et Cantré.Estimate: € 60 / 8à -
#589“The race”. Lithografie. Gesigneerd, genummerd 12/45 en gedateerd ‘81.
“The Race”. Lithographie. Signée, numérotée 12/45 et datée 1981.Dim. 52 x 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#663Een lot van achtenveertig filmaffiches uit de jaren ‘60 en ‘70.
Lot de quarante-huit affiches de cinéma des années 60 et 70.Estimate: € 150 / 200 -
#598Een lot van elf bioscoopaffiches voor gevechtsfilms.
Lot de onze affiches de cinéma comprenant des films de guerre.Estimate: € 55 / 65 -
#628Een lot van zestien bioscoopaffiches voor films met Jean Paul Belmondo en Louis de Funès.
Lot de seize affiches de cinéma pour des films avec Jean Paul Belomonde et Louis de Funès.Estimate: € 50 / 60 -
#34Een lot van drie etsen, bestaande uit een zicht op de Kleine Zavel van Kurt Peiser; een zicht op De Lieve Vrouwentoren te Antwerpen van Romain Malfliet en een XVIIIe eeuwse Hollandse marine.
Lot de trois eaux fortes comprenant une vue du Petit Sablon par Kurt Peiser, une vue de la Cathédrale d’Anvers par Romain Malfliet et une marine hollandaise du XVIIIe siècle.Estimate: € 30 / 40 -
#54Een lot van negen diverse losse etsen van Vaes, Minne, Verlat, Hens, Lamorinière, Malfliet en Coq.
Lot de neuf eaux fortes par Vaes, Minne, Verlat, Hens, Lamorinière, Malfliet et Coq. Sans cadres.Estimate: € 45 / 60 -
#52Een lot grafiek bestaande uit etsen en houtsneden met o.a. een reeks afbeeldingen van kerken uit het Waasland van Severin.
Lot d’eaux fortes et des gravures sur bois comprenant e.a. une suite de représentation d’églises du Pays de Waes par Séverin.Estimate: € 40 / 6° -
#683Een lot van zesentwintig filmaffiches voor Amerikaanse films.
Lot de vingt-six affiches de cinéma comprenant des films américains.Estimate: € 100 / 150 -
#653Een lot van achttien filmaffiches voor Franstalige films.
Lot de dix-huit affiches de cinéma comprenant des films français.Estimate: € 70 / 100 -
#579Staf De Smedt“Droomextase”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 36/200 buiten de plaat.
“Extase de rêve”. Lithographie. Signée et numérotée 36/200 hors planche.Dim. 29,5 x 22,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#673Een lot van zestien filmaffiches met betrekking tot kinderfilms en komedies. O.a. “Un sac de billes”, “Monty Python’s The Holy Grail”, “Les Charlots”, ...
Lot de seize affiches de cinéma comprenant des films d’enfants et des comédies dont “Un sac de billes”, “Monty Python’s The Holy Grail”, “Les Charlots etc.Estimate: € 70 / 100 -
#59Een oude topografische kaart van Brabant uit de XVIIIe eeuw. We voegen er een oude ets met een afbeelding van het Antwerps stadhuis aan toe. XVIIe eeuw.
Carte topographique ancienne de Brabant du XVIIIe siècle. Nous ajoutons une eau forte du XVIIe siècle représentant l’hôtel de ville d’Anvers.Estimate: € 80 / 120 -
#665Joe Colombo“Yellow Boby Trolley 1970”. Van ABS plastic en met drie wielen. Eerste reeks, met merk. Enige slijtage.
“Yellow Boby Trolley 1970”. En plastique ABS et sur trois roues. Première série, avec marque. Quelques usures.Dim. H. 73 cmEstimate: € 200 / 240 -
#89Willem Junior LinnigEen lot van acht diverse losse etsen.
Lot de huit eaux fortes diverses sans cadre.Estimate: € 40 / 60 -
#632Enk De KramerDrie abstracte etsen. Allen gesigneerd en genummerd 1/1 buiten de plaat.
“Trois eaux-fortes abstraites”. Singées et numérotées 1/1 hors planche.Dim. 16,5 x 12,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#608Een lot van twaalf bioscoopaffiches voor overwegend Belgische films. We voegen er drie recentere affiches voor Amerikaanse producties aan toe.
Lot de douze affiches de cinéma comprenant des films belges. Nous ajoutons trois affiches plus récentes de productions américaines.Estimate: € 50 / 80 -
#614Vijf houtsneden met naakten. Op één na allemaal gesigneerd, genummerd en gedateerd buiten de plaat.
Cinq gravures sur bois représentant des nus. Quatre exemplaires signés, numérotés et datés hors planche.Dim. 51,5 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#92André GoezuEen reeks van vier ingekaderde etsen: “Lascaux” 42/60; “Ondes” 74/75; “Olympic” 25/30 en “Que séra” 34/50. Allen gesigneerd buiten de plaat.
Suite de quatre eaux fortes encadrées: “Lascaux”, 42/60; “Ondes”, 74/75; “Olympic”, 25/30 et “Que sera” 34/50. Signées hors planche.Dim. 7,5 x 5,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#104Een divers lot losse grafische werken van Rob Aerens, Henri Kerels, Meus, Naeyaert, Hebbelinck, enz.
Lot de gravures par Rob Aerens, Henri Kerels, Meus, Nauyaert, Hebbelinck etc.Estimate: € 50 / 60
Other lots in this auction
-
#397Een paar geparketteerde dienbladen, handgemaakt ter gelegenheid van het huwelijk van M.V. met F.F. in 1915. Op een van beide: de kostprijsberekening voor hout en lijm t.b.v. 2,47 frank.
Paire de plateaux parquetés, faits à la main à l’occasion du mariage de M.V. et F.F. en 1915. Sur l’un des deux l’addition des frais pour colle et bois s’élevant à 2,47 francs.Dim. 28 x 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#547Een staand naakt van gips. Draagt handtekening.
Nu debout en plâtre. Porte une signature.Dim. h: 43 cmEstimate: € 500 / 600 -
#697“Afrikaanse wasvrouw”. Een beeld van groengepatineerd brons op een houten voetstuk.
“Laveuse africaine”. Sculpture en bronze à patine verte sur socle en bois.Dim. h: 34 cmEstimate: € 180 / 230 -
#537Een groep meerkleurig Japans aardewerk bestaande uit twee pauwen. Herstelling aan een staart.
Groupe en faïence polychrome du Japon comprenant deux paons. Réparation à une queue.Dim. H 26 cmEstimate: € 100 / 160 -
#672Felix De Boeck“Moederschap.” Litho. Gesigneerd. Genummerd buiten de plaat: 94/100.
“Maternité”. Litho. Signée. Numérotée hors planche 94/100.Dim. 56 x 37 cmEstimate: € 120 / 160 -
#280Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en een centrale gele saffier van ± 0,54 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct et d’un saphir jaune de ± 0,54 ct.Dim. 2,70 gEstimate: € 800 / 1000 -
#20Een hanger van 18 karaats geel goud met een afbeelding van een staande Boeddha.
Pendentif en or jaune 18 ct représentant un Bouddha debout.Estimate: € 100 / 120 -
#518Een kleine vaasje van Brussels aardewerk met bessen in het decor. Gemerkt en genummerd 25/73.
Petit vase en faïence de Bruxelles à décor de fruits. Marque et numéro 25/73.Dim. H 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#144J. Vander Heyde“Winters molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1927.
“Moulin en hiver”. Huile sur toile. Signée et datée 1927Dim. 31 x 41 cmEstimate: € 100 / 150 -
#407Een luchter van brons en geel koper met drie dubbele lichtpunten, glazen kapjes en een centrale coupe.
Lustre en bronze et laiton à trois doubles lumières, abat-jour en verre et coupe centrale.Estimate: € 180 / 240 -
#70Een 18 karaat geel gouden ring bezet met een rookkwarts van ± 8 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’une de ± 8 ct.Dim. 8,55 gEstimate: € 300 / 400 -
#538Een beeldje van zilver in de vorm van een leurder met zijn waar. 838 ‰. Gewicht: 96,4 g Bruto.
Statuette en argent formant un marchand et ses marchandises. 838‰. Poids 96,4 g brut.Dim. h: 11 cmEstimate: € 60 / 80

