“The Waterloo medal Benedetto Pistrucci”, een grote verzilverde munt, gelimiteerde uitgave, nr 0827/1815, in plexiglazen houder.

"The Waterloo medal by Benedetto Pistrucci", a large silvered coin, limited edition, no. 0827/1815, in a plexiglass holder.
Dim. Ø 9 cm
SKU: 2608250027.
Categories: curiosa, Verzilverd.
Auction day: 26 August 2025 19:00
Catalogue #27
Estimate: € 30 / 50

  • #197

    Een partij van 10 kalkstenen bas-reliëfs met volkse taferelen.

    A set of 10 limestone low-reliefs depicting folk scenes.
    Dim. 21 x 28 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #218
    Simon & Halbig

    Een antieke pop met bewegende ogen, gemerkt Germany Simon & Halbig #4. Biscuit hoofdje met echt haar. In goede staat. Toegevoegd een doosje met kledij. Circa 1900.

    An antique doll with moving eyes, marked Germany Simon & Halbig #4. Biscuit head with real hair. In good condition. Comes with a box of clothing. Circa 1900.
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #273

    Een verzameling van 40 ‘ECU brieven’ in farde. Met onder andere; de herdenking van de landing op de maan, de bevrijding van Nederland, ode aan Suske en Wiske, en vele anderen.

    A collection of 40 'ECU letters' in folder. Including commemorations of the moon landing, the liberation of the Netherlands, homage to Suske and Wiske, and many others.
    Dim. H 37, B 25, D 7 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #560

    Een lot van 2 zakhorloges, één met zilveren kast en porseleinen wijzerplaat, gemerkt 800, in goede/werkende staat en een verzilverd metalen Chemin De Fer Tavannes, werkend maar beschadigde emaillen wijzerplaat.

    A lot of 2 pocket watches, one with a silver case and porcelain dial, marked 800, in good/working condition and a silver-plated metal Chemin De Fer Tavannes, working but with damaged enamel dial.
    Dim. Ø 4 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #588

    Een antiek massief houten borduurwerk/weefgetouw.

    An antique solid wood embroidery/loom frame.
    Dim. 107 x 108 x 38 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #175
    Ros

    Dim. h 89 x Ø 37 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #148
    Maria Innocentia Hummel

    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #151
    J. Fischer

    Een zeer rijkelijk versierde sierzuil met veel goud accenten. Gemerkt; J. Fischer, Budapest, medio vorige eeuw. De kom mist een stukje aan de rand en er is een beetje schade aan de basis.

    A very richly decorated decorative column with many gold accents. Marked; J. Fischer, Budapest, mid-last century. The bowl is missing a piece at the edge and there is some damage to the base.
    Dim. Hoogte 112, Ø 50 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #172
    Loevsky & Loevsky

    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #547
    Alps

    “Pijprokende schoenpoetser”, een vintage speelgoedpanda op batterijen, blik, stof en pluche, gemerkt: ALPS, Made In Japan, werking onbekend. Circa 1950.

    "Pipe-smoking shoe polisher", a vintage battery-operated toy panda, tin, fabric, and plush, marked: ALPS, Made In Japan, operation unknown. Circa 1950.
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #35

    Een octogonaal muziektafeltje, met inlegwerk in het blad. Speelt geopend de melodie Torna A Surriento.

    An octagonal music table, with inlay in the top. When opened, it plays the melody;;;; Torna A Surriento.
    Dim. Hoogte 51, Ø 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #234
    Goebel

    Een vintage porseleinen Madonna, gemerkt Goebel HM22. Periode 1935 - 1949.

    A vintage porcelain Madonna, marked Goebel HM22. Period 1935 - 1949.
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #213
    Maria Innocentia Hummel

    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #513

    Dim. h 35 cm (schenkkan)
    Estimate: € 60 / 80
  • #232
    Ajeko

    Een lot van 18 vintage glazen kerstballen, gefabriceerd door Ajeko in Hemiksem (1947-1952). Toegevoegd (niet Ajeko) 4 vogeltjes en 2 paddestoelen op knijper.

    A lot of 18 vintage glass Christmas baubles, manufactured by Ajeko in Hemiksem (1947-1952). Includes (non-Ajeko) 4 birds and 2 mushrooms on clips.
    Dim. Ø 5.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #551

    Een lot van 3 plastic vintage robots: Super Space Commander, Space Superman en een Star Command Starroid robot AM-radio. Made in Hong Kong, jaren 70.

    A lot of 3 plastic vintage robots: Super Space Commander, Space Superman, and a Star Command Starroid robot AM radio. Made in Hong Kong, 1970s.
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #96
    Aldo Tura
    Period: 1909 - 1963

    A midcentury-modern bar cart by Aldo Tura, Milano, Italy in lacquered goatskin and gilded metal.
    Dim. 75 x 84 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #138

    Een 129-delig verzilverd metalen bestek voor 12 personen in houten bestekcassette. Gemerkt Ventura.

    A 129-piece silver-plated metal cutlery set for 12 people in a wooden cutlery case. Marked Ventura.
    Dim. 32 x 50 x 36 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #532

    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #320

    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #243

    Een 153-delig verzilverd metalen bestek voor 12 personen in bestekcassette. Gemerkt M.B. 100.

    A 153-piece silver-plated metal cutlery set for 12 people in a cutlery case. Marked M.B. 100.
    Dim. 24 x 47 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #108

    Een harnas op kinderformaat, met schild en hellebaard. Het harnas is louter decoratief en kan niet worden gedragen.

    A miniature suit of armor, with shield and halberd. The armor is purely decorative and cannot be worn.
    Dim. Hoogte 130 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #135

    Dim. 70 x 51 x 74 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #548

    “Bellenblazer”, een vintage speelgoed aap op batterijen, blik, stof en pluche, gemerkt: Made In Japan, werking onbekend. Circa 1950.

    "Bubble blower", a vintage battery-operated toy monkey, tin, fabric, and plush, marked: Made In Japan, operation unknown. Circa 1950.
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #574

    Aardewerken zuiltje, bruin geglazuurd aardewerk. Omstreeks 1900.

    Earthenware column, brown glazed earthenware. Circa 1900.
    Dim. H. 64 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #26

    Een set van 3 bijzettafeltjes, messing en fumé spiegelglas.

    A set of 3 side tables, brass with smoked mirrored glass.
    Dim. 45 x 55 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #330
    Val Saint Lambert.

    Een lot van vaasjes van VSL kristal, blauw in de massa gekleurd. Toegevoegd een fluitvaasje, groen in de massa gekleurd, met schilferschade.

    A lot of three VSL crystal vases. Pink colored in the mass. Two vases are signed, the third has a sticker.
    Dim. Hoogte 18-21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #362
    Barney De Krijger

    ‘Zonder titel’, kleurenlitho, getekend Barney de Krijger. Nr. 18 uit een oplage van 300.

    'Untitled', color lithograph, signed Barney de Krijger. No. 18 from an edition of 300.
    Dim. 45/45 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #572

    Een notenhouten commode in Lodewijk XV stijl met drie laden en gemarquetteerde versiering.

    A wooden chest of drawers in Louis XV style with three drawers and marquetry decoration.
    Dim. 73 x 93 x 46,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #114

    Een set goudkleurige badkamerkranen van het merk Nussbaum. Model ‘Orient Express’. Een dubbele lavabokraan en een badkraan met douchekop.

    A set of gold bathroom faucets by the brand Nussbaum. Model 'Orient Express'. Includes a double sink faucet and a bathtub faucet with shower head.
    Estimate: € 250 / 350
  • #626

    Een hangoortafeltje met aan de ene kant twee laden en een valdeurtje aan de andere. Het tafelblad heeft uitgeklapt een breedte van 76 cm.

    A drop-leaf table with two drawers on one side and a hinged door on the other. The tabletop, when fully extended, has a width of 76 cm.
    Dim. H 71, B 39, D 57 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #182

    ‘Galathea van de Sferen’, een gesigneerde kunstdruk naar het schilderij van Dali, met droogstempel van het atelier Dali.

    'Galatea of the Spheres,' a signed art print after the painting by Dali, with dry seal from Dali's studio.
    Dim. 35/35 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #67

    “Moeder Gods Kazanskaya”. Russische icoon. XIXde eeuw.

    "Mother of God". Russian icon. 19th century.
    Dim. 31 x 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #565

    Een handgeknoopte Perzisch tapijt.

    A hand-knotted Persian carpet.
    Dim. 120/310 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #471

    Een paar Chinees porseleinen bloempotten met een polychroom decor van bloemen en vogels.

    A pair of Chinese porcelain flower pots decorated with flowers and birds.
    Dim. h 13.5 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #387

    Een groot lot koraalfragmenten. Verschillende soorten waaronder bloedkoraal.

    A large lot of coral fragments. Various types including red coral.
    Dim. Lengte 2-25 cm
    Estimate: € 50 / 70

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00