No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cm -
No longer availableOnline onlyDim. h: 25 & 26 cm -
#73Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
#104Een paar art nouveau siervaasjes van monochroom wit biscuit.
#72Een lot van zes verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
#75Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
#71Een paar beeldjes van meerkleurig Duits biscuit.
#77Een lot van vier groepjes van meerkleurig biscuit.
No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 70 cm
#39Nicole Vossenberg“Kattin met kittens”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 02-’02.
No longer availableOnline onlyDim. 31 x 23 cm -
#90Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Sint-Onolfsdijk”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 42/50 buiten de plaat.
Sint-Onolfsdijk . Une eau-forte. Signée et numérotée 42/50 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 26 cm -
#41Een Chinees porseleinen dekselvaasje met meerkleurig decor. Randschilfer.
#70Drie verschillende vazen van kleurloos kristal, waarbij één gemerkt van Val St. Lambert. Kleine randschilfers.
Trois vases en cristal incolore différents, dont un marqué Val St. Lambert. Petits éclats sur le bord.No longer availableOnline onlyDim. h: 15, 20 & 31 cm -
#3Een paar hondjes van Italiaans aardewerk in de geest van Stafgfordshire.
No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cm -
#51Een Japans porseleinen theeservies met meerkleurig decor van een reiger aan de waterkant. 12 kopjes en ondertasjes, een serveerschotel, 12 gebakbordjes (3 beschadigd), theepot (deksel manco), suikerpot, kommetje en melkkannetje.
Un service à thé en porcelaine japonaise à décor multicolore d'un héron au bord de l'eau. 12 tasses et soucoupes, un plat de service, 12 assiettes à gâteau (3 endommagées), théière (couvercle manquant), sucrier, petit bol et pot à lait.No longer availableOnline only -
No longer availableOnline only -
#4Een siercoupe van oranje glas op een zamakken voet in de vorm van bladeren en bloemen. Coupe gebarsten. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 27 cm; h: 25 cm