“Theedrinkend koppel” & “Jager met kleinzoon”. Twee groepjes van meerkleurig Italiaans biscuit.

Couple buvant du thé et Chasseur avec petit-fils . Deux groupes de biscuits italiens multicolores.
Online only
Dim. h: 19 & 20 cm
SKU: 2810200062.
Category: Biscuit.
Auction day: 28 October 2020 22:00
Catalogue #62

  • #43

    “Schommelende engeltjes”. Een groepje van meerkleurig biscuit. Italiaans werk.

    Online only
    Dim. h: 29 cm
  • #76

    Online only
    Dim. h: 25 & 26 cm
  • #73

    Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.

    Un lot de huit figurines de biscuits multicolores différentes.
    Online only
    Dim. h: 13 - 27 cm
  • #74

    Online only
    Dim. h: 3 - 22 cm
  • #104

    Een paar art nouveau siervaasjes van monochroom wit biscuit.

    Une paire de vases décoratifs Art Nouveau en biscuit blanc monochrome.
    Online only
    Dim. h: 23 cm
  • #72

    Een lot van zes verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.

    Un lot de six figurines de biscuits multicolores différentes.
    Online only
    Dim. h: 15 - 17 cm
  • #75

    Online only
    Dim. h: 7 - 20 cm
  • #71

    Een paar beeldjes van meerkleurig Duits biscuit.

    Une paire de figurines de biscuits allemands multicolores.
    Online only
    Dim. h: 13 cm
  • #77

    Een lot van vier groepjes van meerkleurig biscuit.

    Online only
    Dim. h: 11 - 70 cm

  • #2

    Een sigarettendoosje, ingelegd met diverse houtsoorten en been.

    Une boîte à cigarettes, incrustée de divers bois et os.
    Online only
    Dim. h: 10 cm
  • #39
    Nicole Vossenberg

    “Kattin met kittens”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 02-’02.

    Online only
    Dim. 31 x 23 cm
  • #90
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Sint-Onolfsdijk”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 42/50 buiten de plaat.

    Sint-Onolfsdijk . Une eau-forte. Signée et numérotée 42/50 à l'extérieur de la planche.
    Online only
    Dim. 21 x 26 cm
  • #55

    Pied de lampe en porcelaine de forme balustre. Décor peint à la main de roses.
    Online only
    Dim. h: 34 cm (zonder kap)
    Estimate: € 30 / 40
  • #41

    Een Chinees porseleinen dekselvaasje met meerkleurig decor. Randschilfer.

    Un vase à couvercle en porcelaine chinoise à décor multicolore. Un éclat.
    Online only
    Dim. h: 20 cm
  • #70

    Trois vases en cristal incolore différents, dont un marqué Val St. Lambert. Petits éclats sur le bord.
    Online only
    Dim. h: 15, 20 & 31 cm
  • #86
    P. Veenstra

    “Moeder en dochter aan de haard”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Mère et fille devant l’âtre . Huile sur panneau. Signé.
    Online only
    Dim. 19 x 25 cm
  • #3

    Een paar hondjes van Italiaans aardewerk in de geest van Stafgfordshire.

    Online only
    Dim. h: 19 cm
  • #51

    Online only
  • #26
    Yvonne Baugniet
    Period: 1912 - 1978

    “Bootjes in de baai”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘59.

    Online only
  • #91

    Een stoomgebogen wastafeltje met handdoekrekjes. Begin XXe eeuw. Zonder lampetkom.

    Un lavabo courbé à vapeur avec porte-serviettes. Début du XXe siècle. Sans lavabo.
    Online only
  • #4

    Een siercoupe van oranje glas op een zamakken voet in de vorm van bladeren en bloemen. Coupe gebarsten. Begin XXe eeuw.

    Online only
    Dim. Ø: 27 cm; h: 25 cm

Online-Only veiling van 28 oktober 2020

Op 28 Oktober wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu

On October 30th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

28 October 2020 22:00