#74
Un lot de dix figurines différentes en plastique multicolore, biscuit et porcelaine.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 3 - 22 cm -
#72
Een lot van zes verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
Un lot de six figurines de biscuits multicolores différentes.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 15 - 17 cm -
#71
Een paar beeldjes van meerkleurig Duits biscuit.
Une paire de figurines de biscuits allemands multicolores.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 13 cm -
#76
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 25 & 26 cm -
#75
Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
Un lot de huit figurines de biscuits multicolores différentes.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 7 - 20 cm -
#77
Een lot van vier groepjes van meerkleurig biscuit.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 11 - 70 cm -
#43
“Schommelende engeltjes”. Een groepje van meerkleurig biscuit. Italiaans werk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 29 cm -
#73
Un lot de huit figurines de biscuits multicolores différentes.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 13 - 27 cm -
#104
Een paar art nouveau siervaasjes van monochroom wit biscuit.
Une paire de vases décoratifs Art Nouveau en biscuit blanc monochrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 66.00 €Dim. h: 23 cm
#63Royal Doulton, England
“Daffy Down Dilly”; “Lady Charmian”; “Lady Emily Rose” & “Biddy Penny Farthing”. Vier meerkleurige beeldjes van dames in jurken, waarbij één ballonnenverkoopster. Allen gemerkt onderaan.
Daffy Down Dilly ; Lady Charmian ; Lady Emily Rose & Biddy Penny Farthing . Quatre figurines multicolores de dames en robes, un vendeur de ballons. Toutes marquées en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 200.00 €Dim. h: 20 - 22 cm -
#47
“Garçon et fleurs”. Sculpture en faïence polychrome. Travail italien. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 51 cmEstimate: € 30/50 -
#4
Een siercoupe van oranje glas op een zamakken voet in de vorm van bladeren en bloemen. Coupe gebarsten. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 27 cm; h: 25 cm -
#67
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. Ø: 58 & 47cm -
#85
Une paire de paysages méditerranéens, huile sur toile. Tous deux signés.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 33 x 40 cm -
#13
Een grote glazen stolp. Zonder voet.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 8 cm -
#39Nicole Vossenberg
“Kattin met kittens”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 02-’02.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 31 x 23 cm -
#79
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 27 cm -
#99
Een karafje van geslepen kleurloos kristal.
Une carafe en cristal taillé incolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 22 cm -
#28
“Hollands winterzicht met schaatsers”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 22 x 28 cm -
#27Firmin VerhevickPeriod: 1874 - 1962
“Binnenerf”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. 27 x 20 cm -
#66
Een gedreven messingen haardplaat. Tijdperk art nouveau.
Une plaque de cheminée en laiton martelé. Epoque Art nouveau.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 61 x 61 cm