#201
Een lot van 6 porseleinen beeldjes. Diverse formaat en decor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. H: 12-15 cm -
#197
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. H: 7-24 cm -
#180Lladro, Spain
“Ballerina”. Een groep van meerkleurig Spaans porselein. Het kantwerk beschadigd. Onderaan gemerkt.
#24
Een kunstbronzen Tibetaans, ceremoniële dolk, “Phurba”.
#202
An Asian folding side table and three nested jars, lacquered red and black. With zodiac as decor.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h 45 cmEstimate: € 35/45 -
#266De Muenynck & De Visscher
Een barometer met notenhoutfineer. Dekglas manco.
Un baromètre avec placage de noyer. Verre de protection manquant.No longer availableOnline onlyDim. l: 96 cmEstimate: € 20/30 -
Een paar engeltjes van verguld plaaster. Eén vleugel kapot. We voegen er een kleine wandconsole aan toe.
No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cm -
#205
Een lot van drie verzamelalbums met betrekking tot de koninklijke familie, vooral Koningin Astrid.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#166
Een vintage schaal uit amberkleurig glas met smeedwerk.
#247
Een verzilverde punchbowl op schotel, de randen versierd met druivenranken.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. Ø 45,5 cm H. 22,5 cmEstimate: € 60/100 -
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. H: 9-24 cm -
#158
Two glass bowls with gold-plated rim and a Kulmbacher beer mug.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 cmEstimate: € 15/20