#339Een meerkleurig porseleinen beeld van een dame met fruitmand, gemerkt met een gekroonde N, laat 19e eeuws.
#208Een beeld van een putti met hond en kikker in brons op granieten sokkel.
A sculpture of a putto with a dog and frog in bronze on a granite base.No longer availableDim. 20 x 21 x 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#59Jozef MousPeriod: 1896-1968Een lot van 6 tekeningen, ink en/of potlood van Jozef Mous, telkens gesigneerd.
A lot of 6 drawings, ink and/or pencil, by Jozef Mous, each signed.No longer availableDim. ± 36 x 27Estimate: € 80 / 120 -
#21WiskemannEen 7-delig lot verzilverd metaal gemerkt Wiskemann bestaande uit 3 schalen, 2 terrines en 2 sauskommen.
A 7-piece lot of silver-plated metal marked Wiskemann consisting of 3 bowls, 2 tureens, and 2 sauce boats.No longer availableDim. 45 x 32 schaalEstimate: € 40 / 60 -
#477Een kinderbuste van wit porselein.
A child bust in white porcelain.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 45 / 60 -
#398Een celadonkleurige aardewerken vaas met bruine vogelachtige creaturen. ‘Hide and seek.’
A celadon-colored earthenware vase with brown bird-like creatures. 'Hide and seek.'No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#147“Schommelende vrouw.” Beeld van zamak naar Moreau.
#385MobitecEen set van 6 moderne stoelen in beige kunstleder.
#246Een massief eikenhouten Spaans hoekkastje met stalen slot en scharnieren. 19e eeuws.
#264Een scepter van deels blauw gekleurd en met de tang bewerkt Murano glas.
A scepter made of partially blue colored and tongs-worked Murano glass.No longer availableDim. 42 x 13 cmEstimate: € 80 / 120