#41Vier boeken m.b.t. Kelims. Lee Allane, “Kilims, a buyer’s guide”. Ed. Thames & Hudson 1995. Yani Petsopoulos. “One Hundred Kilims. Masterpieces from Anatolia” (hardcover, dustjacket, Engels). Flammarion 1989. A. Hull & N. Barnard. “Decors de Kilims” (hardcover, dustjacket, huls, Frans). Gemeentekrediet 1991, Cathryn M. Cootner. “Anatolische Kilims. De verzameling Carline & H. McCoy Jones uit de Fine Arts Museums van San Francisco” (softcover, Nederlands).
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 40 -
#24Vier albums met ingebonden nummers van Mickey. Albums 1 (vanaf oktober 1950), 5, 6 en 8. Sletig.
Quatre albums avec des titres de Mickey à couverture rigide. Albums 1 (à partir d'octobre 1950), 5, 6 et 8. Usures.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100 -
#17“The Gouda pottery book”. Ron Tasman. Ed. Optima Publishers. Rotterdam, 2007. In drie banden. Bijgevoegd: “Jugendstil”. Gabriele Fahr-Becker. Ed. Könemann. Keulen, 1997.
No longer availableOnline only -
#33Negen boekjes uit de reeks ‘Groote meesters’. Ed. L.-J. Kryn. Brussel, 1926.
#9Een gevarieerd lot van zestien uitgaven met betrekking tot kunst en cultuur, waaronder uitgaves ‘Classici del Arte’, ‘Great Artists Collection’ & ‘De groten van alle tijden’, alsook een fraai boek over Leonardo Da Vinci.
#19Een lot van vijf boeken:- “Algemeene geschiedenis des vaderlands - Tweede deel, van het jaar 900 tot 1581 na Christus”. Dr. J. P. Arend. Ed. J. F. Schleijer. Amsterdam, 1846.- “De woonderen van het heelal”. In twee delen. Ed. De Nederlandsche boekhandel, Antwerpen.- “Provinciaal blad van Noord-Braband over 1842. Gebundeld in twee banden. Ed. E. Lion en Zonen. ‘s Hertogenbosch, 1843.
#32“Michelangelo Mappe”. Vijf mappen met gravures. Bijgevoegd twee kaften met reproducties van werken van Linnig.
#21Een lot boeken:- “Met passer en penseel. Brussel in het oude Hertogdom Brabant in beeld”. Ed. Dexia & Koniklijke museau voor schone kunsten van België. La Renaissance du livre. Charleroi, 2000.- “Atlas der atlassen”. Philip Allen. Ed. Brepols. Turnhout, 1993. - “Schepping in beelden - Niel Steenbergen”. Wouter van der Kam. Ed. De Geus, 1999.- “Romaanse stijl”. Xavier Barral i Altet. Ed. Taschen, 2001.- “Meubeldesign van de 20ste eeuw”. Sembach, Leuthäuser & Gössel. Ed. Taschen/Librero, 198(..)
#6Een lot van drie boeken met betrekking tot sportwagens.
#37Een groot en gevarieerd lot boeken met betrekking tot kunst en cultuur, alsook een kalender met kunstfoto’s en twee uitgaves van Rien Poortvliet en van Stijn Streuvels.
#5Een lot kunstboeken:- “10.000 schilderijen, tekeningen en aquarellen”. (Overzicht veilingopbrengsten) Ed. SDU. ‘S Gravenhage, 1992. In twee delen.- “Handboek voor het resaureren van schilderijen”. Knut Nicolaus. Ed. Könemann, 1999. “Rembrandt, de mester en zijn werkplaats”. Ed. Rijksmuseum Amsterdam - Waanders. Zwolle, 1992. - “Andreas Schelfhout”. Willem Laanstra. Rokin Art Press. Amsterdam, 1995.- “De Haagse school”. 1983.
#30Twee boeken m.b.t. Paul Delvaux. Jacques Sojcher, “Paul Delvaux ou la passion puérile”. Ed. Cercle d’Art 1991 (omslag uitgesneden en ingeplakt). Barbara Emerson, “Delvaux”, Ed. Mercator 1985 (Duitse versie zonder omslag). Goede staat.
Deux livres sur Paul Delvaux. Jacques Sojcher, “Paul Delvaux ou la passion puérile”. Ed. Cercle d’Art 1991 (jaquette découpée et collée à l'intérieur). Barbara Emerson, “Delvaux”, Ed. Mercator 1985 (version allemande sans jaquette).No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 100