#129Y. Hiero
Een bloemenstilleven. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Une nature morte florale. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 50 x 65 cmEstimate: € 200 / 300 -
#66
Vijf diverse teddyberen van verschillende afmetingen.
Cinq ours en peluche divers de différentes tailles.No longer availableOnline onlyActive bid: 28.00 €Estimate: € 50 / 70 -
#200Frans CroesPeriod: °1936
Hoogbrug, Malines. Deux dessins en encre sur papier. Signés et datés ‘85. On ajoute une estampe avec l’histoire du pont.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 21 x 29,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#133Clémence BironPeriod: °1889-?
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 40 x 50 cmEstimate: € 30 / 60 -
#221J. van Oppenhort
#127
Une petite bouteille arabique en os, décoration de cuivre incrusté. Un petit animal manquant. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#94
Un vase en cristal incolore taillé. Non marqué. Dommage au fond.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 25,5 cmEstimate: € 10 / 15 -
#261Zinneman
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fermier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 80 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#158
Een flessenhouder en een schaaltje van verzilverd metaal.
Un porte-bouteille et un bol en métal argenté.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. l: 26 cm Ø: 16 cmEstimate: € 35 / 45 -
#50
Een grote glazen sierkandelaar met kwikzilver.
Un grand chandelier décoratif en verre à mercure.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 45 cmEstimate: € 50 / 60 -
#42
Une paire de paysages méditerranéens, huile sur toile. Tous deux signés.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 33 x 40 cmEstimate: € 25 / 35 -
#196
Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.