Other lots in this auction
-
#276
“Drie vrouwen”. Een Indische gouache op zijde.
Trois femmes . Une gouache indienne sur soie.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 50 x 41 cmEstimate: € 50/80 -
#118
“Stadszichten”. Een ets en een houtskooltekening, gesigneerd en gedateerd Roymans 1936.
“Vues de ville”. Une eau-forte et un dessin au fusain, signés et datés Roymans 1936.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 30 x 20 cmEstimate: € 40/50 -
#50
Een grote glazen sierkandelaar met kwikzilver.
Un grand chandelier décoratif en verre à mercure.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 45 cmEstimate: € 50/60 -
#220
“Zicht op Dausenai an der Lahn”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Vue de Dausenai an der Lahn . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 40 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#8
Een dekselvaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages in een tuin. Beschadiging aan het deksel. Op houten sokkel.
Un vase à couvercle en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de personnages dans un jardin. Couvercle endommagé. Sur socle en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 30/50 -
#147Baken
“Compositie met personage en banaan”. Wasco op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Composition avec personnage et banane”. Wasco sur papier. Signé et daté.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 23 cmEstimate: € 100/120 -
#186Frans CroesPeriod: °1936
“Red de otter”. Een offsetdruk. Gesigneerd, gedateerd 1987 en genummerd 57/200 buiten de plaat.
Sauvez la loutre. Une impression offset. Signée, datée 1987 et numérotée 57/200 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 61 x 44,5 cmEstimate: € 30/40 -
#242
Een comtoiseklok met gedreven messingen slinger en versiering rond de wijzerplaat. Met sleutel en gewichten.
Pendule comtoise avec balencier en laiton ciselé et décoration autour du cadran. Avec clé et poids.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 143 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#237
Een mandje en een vaasje van geslepen kristal.
Un panier et un vase en cristal taillé.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 14 & 15 cmEstimate: € 25/35 -
#257
Een oude radio uit de jaren ‘30.
Une vieille radio des années 1930.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. b: 62 cmEstimate: € 60/70 -
#224
Een geglazuurd aardewerken Madonna met kind.
Une Vierge à l'Enfant en faïence émaillée.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. l: 40 cmEstimate: € 20/30 -
#254
“Naakt”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
Nu . Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 24 x 16 cmEstimate: € 40/50