Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Tijl en Nele”. Een glasraam in lichtbak. Gesigneerd.
Leo Vingerhoets
Period: 1917 - 1983

“Tijl en Nele”. Een glasraam in lichtbak. Gesigneerd.

Tijl and Nele . Un vitrail dans une boîte à lumière. Signé.
Dim. 46 x 31 cm
SKU: 0202210059.
Auction day: 2 February 2021 19:00
Catalogue #59
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #586

    Twee gebeeldhouwde Indonesische houten beelden met gedreven messingen details.

    Deux sculptures indonésiennes en bois sculpté aux détails en cuivre repoussé.
    No longer available
    Dim. h: 103 & 106 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #634

    Twee verschillende vaasjes en een kruik van geglazuurd aardewerk.

    Deux vases différents et une cruche en faïence émaillée.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #4
    Alfred Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “Begijnen”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 37/100 buiten de plaat.

    Béguines . Une gravure en couleur. Signée et numérotée 37/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 16,5 x 22 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #437

    Een bronzen vruchtbaarheidsbeeld.

    Une statue de fertilité en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #281
    Limoges, France

    Een lot van twee paar porseleinen flessen, versierd met handgeschilderde decors van bloemen en barokke motieven met putti, waarbij één paar in rood en één paar in blauw. Stoppen beschadigd. Onderaan gemerkt.

    Lot de deux paires de bouteilles en porcelaine, décorées de décors de fleurs peints à la main et de motifs baroques avec putti, une paire en rouge et une paire en bleu. Bouchons abîmés. Marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #573

    Een dekselvaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein met landschapsdecors in cartouches, omringd door diverse bloemen. Onderaan gemerkt.

    Un vase avec couvercle en porcelaine de Chine multicolore et dorée à décor de paysages en cartouches, entouré de diverses fleurs. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #78
    Gio

    Een kruikje van meerkleurig geglazuurd steengoed met een Grieks geïnspireerd decor. Gemerkt onderaan.

    Un pichet en grès émaillé multicolore avec un décor d'inspiration grecque. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #308
    Nimy

    Vier diepe borden van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Quatre bols en faïence multicolore. Marqués en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #181

    “Danseres”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van Chiparus.

    Danseuse . Une statue en bronze sur un socle en marbre noir d'après une œuvre de Chiparus.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #523

    “Man met samoeraimasker”. Een ivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    Homme au masque de samouraï . Un netsuke en ivoire. Signé en bas.
    No longer available
    Dim. h: 3,7 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #375

    1 gouden broche bezet met kleine diamantjes oude slijp (ca 0,20 ct). Met munt van Albert I (Franse tekst). België 1914.

    1 broche en or sertie de petits diamants taille ancienne (env. 0,20 ct). Avec pièce Albert Ier (texte français). Belgique 1914.
    No longer available
    Dim. 12,07 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #239
    René Marie Dujardin
    Period: 1913-2002

    “Havenzicht”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    Vue du port . Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 48 x 34 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2021

De veiling is volledig - 702 loten. Bezichtiging van de goederen is mogelijk op vrijdag 29/01 van 14h tot 17h en op zaterdag 30/01 van 11h tot 17h - STRIKT OP AFSPRAAK
Er kan opnieuw binnengebracht worden voor de volgende veiling van 9 en 10 maart (en de wijnveiling van 16 maart) vanaf 8 februari - enkel op afspraak.

2 February 2021 19:00
3 February 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More