Similar lots by type
-
#67RenaultEen pluchen hondje.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 20 -
#311Een schaakspel in houten kistje met inlegwerk van diverse houtsoorten en been.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#230“Catalina”. Een modelboot met elektromotor. Schade.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#231Een modelboot met elektromotor. Schade.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#258“Zicht op Brugge”. Olieverf op board. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 25 / 30 -
#281Een butlerspiegel met messingen lijst met zonnestralen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#301“Compositie met rozen”. Een lithografie naar een werk van Raoul Dufy.
No longer availableOnline onlyDim. 42 x 56 cmEstimate: € 15 / 20 -
#110Een lot boeken:- “Natuur en vogelreservaten”: Het Zwin, Venen, De Kempen, De Brabantse bossen, Van het kustland toto de Gaume, Ardennen. - Dieren in sport en spel, Het familieleven van de dieren, Dieren in het nauw, Genezende planten, Stadsvogels, Mijn beroep? Dieren!, De wondere wereld der katten, De strijd om het bestaan & De hond, een mensenvriend. Uitgeverij Artis-Historia. Jaren ‘70 en ‘90.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 70 -
#147Een lot van negen chromo-albums:- “’s Lands Glorie”. Delen I tem VI. Uitgeverij Historia.- “Het leven van onze voorouders”. Voorgeschiedenis en oudheid, Middeleeuwen & Nieuwe en hedendaagse tijden. Ed. Encyclorama.Allen compleet en in goede staat.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#190“Boerin”. Krijttekening. Gesigneerd en gedateerd 1835.
“Paysanne”. Dessin à la craie. Signée et datée 1835.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#97Zeven boeken uit twee reeksen: De Afrikaanse fauna, De woestijnen, De bergen, Abdijen van Europa, Natuurschoon van Europa, Kastelen van Europa & Parken en tuinen van Europa. Uitgeverij Artis-Historia. Jaren ‘90.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 45 -
#276Een gepolychromeerd houten boegbeeld.
No longer availableOnline onlyDim. l: 46 cmEstimate: € 35 / 45 -
#113HohnerEen ‘Hohnerband’ mondharmonica en een ‘Musica’ C-sopraan-blokfluit. In originele dozen. We voegen er een tweede mondharmonica van ‘Chromatica’ aan toe. (Laatste met kleine beschadiging aan het kunststof)
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#2Een lot van zes wollen tapijtjes.
Un lot comprenant six petits tapis en laine.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 70 -
#261“Het laatste avondmaal”. Een groep van verzilverd metaal naar de schildering ven Da Vinci. Italiaans werk.
No longer availableOnline onlyDim. l: 34 cmEstimate: € 35 / 50 -
#76Een lot van drie cache-pots en een kamerpot van meerkleurig aardewerk, waarbij Belgisch werk en met diverse decors.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40

