#230
“Catalina”. Een modelboot met elektromotor. Schade.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 20 / 30 -
#311
Een schaakspel in houten kistje met inlegwerk van diverse houtsoorten en been.
No longer availableOnline onlyActive bid: 42.00 €Estimate: € 30 / 40 -
#231
Een modelboot met elektromotor. Schade.
#67Renault
Een pluchen hondje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 10 / 20
#30
Un lot de livres comprenant neuf albums de chromos, deux volumes du “Zondagsvriend” en reliures et un album de cartes postales anciennes.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Estimate: € 90 / 100 -
#94
Een spiegel van gesculpteerd en verguld hout.
No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. 120 x 60 cmEstimate: € 120 / 150 -
#26
Un bouclier de décoration avec blason en fonte, représentation d’une scène de bataille et symboles héraldiques en relief. Dégât en dessous.No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. h: 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#2
Een lot van zes wollen tapijtjes.
Un lot comprenant six petits tapis en laine.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 60 / 70 -
#168Etienne Bosch
“Vrouw met mand”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Femme au panier”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 20 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#303Ute Resch
“Winterpret”. Olieverf op board. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 44 x 54 cmEstimate: € 30 / 50 -
#280
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 25 / 40 -
#147
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#236
#288
Een balustervaas van Japans porselein met een meerkleurig decor van geisha’s.
No longer availableOnline onlyDim. h: 61 cmEstimate: € 25 / 35 -
#189L. Manet
“Distelvink”. Aquarel en potlood op papier. Gesigneerd.
“Chardonneret”. Aquarelle et crayon sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 201.00 €Estimate: € 50 / 100 -
#131
Een lot tin, bestaande uit een terrine met schaal, een kannetje, een bonbonnière, twee art nouveau vide-poches en een paar kandelaars. We voege er een kannetje, een fotokadertje en een servethouder van verzilverd metaal aan toe.
No longer availableOnline onlyActive bid: 32.00 €Estimate: € 25 / 35