Similar lots by type
-
#684Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971
“Oude hoeve”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 10/25.
Ancienne ferme. Une eau-forte. Signée et numérotée 10/25.No longer availableDim. 15,5 x 25 cmEstimate: € 50/70 -
#644Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Gipsy Gospel 1976”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
“Gypsy Gospel 1976”. Lithographie. Signée hors de la planche. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 29,5 x 44 cmEstimate: € 120/200 -
#374Jaak GorusPeriod: 1901-1981
Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 18 x 12 cmEstimate: € 40/50 -
#674Félix BracquemontPeriod: 1833 - 1914
“De doorwaadbare plaats”. Een gravure op perkament naar een werk van Théodore Rousseau. Gesigneerd rechts onder. Ca. 1882.
Le gué. Une gravure sur parchemin d'après une oeuvre de Théodore Rousseau. Signée en bas à droite. Vers 1882.No longer availableDim. 42 x 37 cmEstimate: € 60/120 -
#234Armand ApolPeriod: 1879 - 1950
“Verger sous la neige”. Een kleurengravure naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd buiten de plaat.
Verger sous la neige. Une gravure en couleurs d'après une œuvre de Valerius de Saedeleer. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 51,5 x 58 cmEstimate: € 120/180 -
#489
Een zeefdruk naar een werk van Keith Haring.
Une sérigraphie d'après une oeuvre de Keith Haring.No longer availableDim. 77 x 55 cmEstimate: € 220/260 -
#699Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Visscherhaven”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Epreuve d’artiste.
“Visscherhaven”. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 9 x 10 cmEstimate: € 40/50 -
#379
“Liège”. Een ingekaderde kaart.
Liège. Une carte encadrée.No longer availableDim. 14,5 x 18 cmEstimate: € 60/100 -
#662Alfons BlommePeriod: Roeselare 1889-1979
“Oostende”. Een met pastel bijgewerkte ets. Gesigneerd in en buiten de plaat.
“Ostende”. Une eau-forte mise à jour au pastel. Signée à l'intérieur et à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 31,5 x 35,5 cmEstimate: € 35/45 -
#584Etienne Le ComptePeriod: °1931
“Bali”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
Bali. Une gravure sur bois. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 42 x 29,5 cmEstimate: € 50/80 -
#689
Een lot van vijf gravures:- “Winter op het Vlaams hoofd”. Jaak Gorus. Gesigneerd en genummerd 21/45 buiten de plaat. (12 x 16,5 cm)- Een vaantje. (19,5 x 32 cm)- “The Town Hall Antwerp”. XIX eeuw. Glas gebroken. (14 x 18,5 cm)- Fragment van een voorstelling van het Beleg van Antwerpen. (12,5 x 16 cm)- “Anvers, vue de la Tête de Flandres”. (14 x 20 cm).
Un lot de cinq gravures : - Hiver sur la tête flamande. Jaak Gorus. Signé et numéroté 21/45 hors de la planche. (12 x 16,5 cm) - Un fanion. ( 19,5 x 32 cm) - L'Hôtel de Ville d'Anvers XIXe siècle. Verre brisé (14 x 18,5 cm) - Fragment d'une représentation du Siège d'Anvers (12,5 x 16 cm) - Anvers, vue de la Tête de Flandres” (14 x 20 cm).No longer availableEstimate: € 50/70 -
#692Roger Van AkelyenPeriod: °1948
“Nieuwe vruchten in een oude stronk”. Een ets. Gesigneerd en genummerd XVII/XX buiten de plaat.
Fruits neufs dans une vieille souche. Une eau-forte. Signée et numérotée XVII/XX à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 7,3 x 6,8 cmEstimate: € 40/60 -
#609Charles DelportePeriod: 1928- 2012
“Moeder en kind”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 117/145 buiten de plaat.
Mère et enfant. Une lithographie. Signée et numérotée 117/145 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 55 x 41 cmEstimate: € 80/120 -
#382
“Abstracte compositie met vierkanten”. Een zeefdruk. Niet gesigneerd.
“Composition abstraite avec des carrés”. Une sérigraphie. Non signé.No longer availableDim. 27 x 27 cmEstimate: € 60/80 -
#682Alfred T. BastienPeriod: 1873 - 1955
“Man met paarden”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat en met opdracht.
“Homme aux chevaux”. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque et avec dédicace.No longer availableDim. 20 x 25,5 cmEstimate: € 40/60 -
#654Raphaël DuboisPeriod: 1888 - 1960
“Le Meyboom 1945”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 7/12 buiten de plaat.
Le Meyboom 1945. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 7/12 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 25 x 29,5 cmEstimate: € 40/60 -
#206
Een tweeledige buffetkast van Frans notelaar met twee deuren en twee laden onderaan en eveneens twee deuren en twee laden in het opzet. Omstreeks 1700.
Un buffet en deux parties en noyer français avec deux portes et deux tiroirs en bas et aussi deux portes et deux tiroirs dans le dessus. Vers 1700.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#314Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“Interieur”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
Intérieur. Une eau-forte en couleurs. Signé à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 40/60 -
#642
“Abtracte vlakkencompositie”. Een lithografie. Gesigneerd.
Composition de surface abstraite. Une lithographie. Signée.No longer availableDim. 52 x 39 cmEstimate: € 90/120 -
#176
Een tweedeurskast van eikenhout en perelaar met onderaan een lade. Versierd met fijn uitgestoken paneeltjes, een rechte kroonlijst in reliëf met leeuwenkopjes boven de gecanneleerde stijlen en op afgeplatte bolpoten. Noordelijke Nederlanden, laat XVIIe eeuw.
Un meuble à deux portes en chêne et poirier avec un tiroir dans le bas. Décoré de panneaux finement sculptés, une corniche droite en relief avec des têtes de lion au-dessus des montants cannelés et sur des pieds boule aplatis. Pays-Bas du Nord, fin du XVIIe siècle.No longer availableDim. 197 x 154 x 64 cmEstimate: € 400/500 -
#669Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Lachend koppel”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 48/25 buiten de plaat.
Couple qui rit. Une lithographie. Signée et numérotée 48/25 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 29 x 19 cmEstimate: € 100/120 -
#479Jef Van TuerenhoutPeriod: 1926 - 2006
“Dame met bloemenhoed”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
Dame au chapeau de fleurs. Une lithographie. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 58 x 42 cmEstimate: € 140/180 -
#369Felicien Rops
“Derrière le Rideau” Een ets. Gemonogrammeerd binnen de plaat. Met begeleidend boek.
“Derrière le Rideau”. Une eau-forte. Monogrammée dans la planche. Avec livre d'accompagnement.No longer availableDim. 6,5 x 10 cmEstimate: € 60/100 -
#299
Een reeks van vier spreuken met illustraties van Frans Van Immerseel. Buiten de plaat gesigneerd.
Une série de quatre proverbes avec des illustrations de Frans Van Immerseel. Signé à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 22 x 14 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#506Bidjar
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 219 x 133 cmEstimate: € 120/200 -
#606
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 207 x 139 cmEstimate: € 60/100 -
#518Goebel, Germany
“Maria”. Een beeldje van meerkleurig biscuit.
Maria. Une figurine de biscuit multicolore.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 35/50 -
#517
“De buildrager”. Een groengepatineerd bronzen beeld op arduinen sokkel naar het werk van Constantin Meunier.
Le débardeur. Une statue en bronze à patine verte sur un socle en pierre bleue d'après l'oeuvre de Constantin Meunier.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100/120 -
#551
Een uit drie delen opgebouwde tulpenvaas van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Vase tulipe en trois parties en porcelaine blanche monochrome d'après le blanc de Chine.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 85/95 -
#145
Een twee rijen parelarmband met 18 K witgouden slot bezet met vier briljanten en een parel.
Un bracelet de perles à deux rangs avec un fermoir en or blanc 18 carats serti de quatre diamants et d'une perle.No longer availableDim. l: 16 cmEstimate: € 150/250 -
#694
Een vintage chromen luchtertje, model Sputnik, met zes lichtpunten.
Un lustre vintage en chrome, modèle Spoutnik, avec six points lumineux.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100/150 -
#445
Een achtarmige bronzen luchter.
Un lustre en bronze à huit bras.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 40/50 -
#640Goebel, Germany
Een lampenvoetje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Kleine schilfer aan een haarlokje.
Un pied de lampe en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué. Petit éclat sur une mèche de cheveux.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40/60 -
#126
Een kleine gefineerde commode met twee laden en een marmeren blad.
Une petite commode en placage avec deux tiroirs et un dessus en marbre.No longer availableDim. b: 71 cmEstimate: € 120/200 -
#522
Een lot van zes verschillende stukken zeekoraal.
Un lot de six morceaux différents de corail marin.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#386
Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
Une carpette Mori en laine nouée à la main.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 30/40