Similar lots by type
-
#70“Zicht op de St.-Niklaaskerk te Brussel”. Olieverf op doek. Op de verso gedateerd ‘68. Lichte verfschade.
Vue de l'église Saint-Nicolas de Bruxelles . Huile sur toile. Datée au dos, 68. Légers dégâts de peinture. , 71, 10569029, " The Council House gateway, Shrewsburry & Lyons Inn Hall . Deux petites gravures anglaisesNo longer availableOnline onlyDim. 50 x 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#178Jaky Lefrançois“Rammen”; “Lelie” & “Bloemenstilleven”. Drie olieverfschilderijen, waarbij de eerste twee op paneel en één op doek. De eerste twee gesigneerd.
Béliers ; Lys & Nature morte aux fleurs. Trois peintures à l'huile, les deux premières sur panneau et une sur toile. Les deux premières signées.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40; 50 x 50 & 40 x 30 cmEstimate: € 40 / 45 -
#155Een grote godslamp van brons en messing. XIXe eeuw.
Lampe de sanctuaire en bronze et laiton. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#193Een olielamp van Imari porselein en koper. Met lampglas. Omstreeks 1900.
Lampe à huile en porcelaine d’Imari et cuivre. Avec verre de lampe. Vers 1900.No longer availableOnline onlyDim. H. 62 cmEstimate: € 120 / 180 -
#151Beaufort“Hoeve en molen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Ferme et moulin . Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#298Louis Van Overloop“Piëta”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Piéta”. Huile sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#284“Vissersboot”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Kleine restauratie in de lucht.
Bateau de pêche . Huile sur toile. Sans signature. Petite restauration dans les airs.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#127“Personages op het strand omstreeks 1900.” Olieverf op doek. Met monogram.
“Personnages sur la plage vers 1900”. Huile sur toile. Avec monogramme.No longer availableOnline onlyDim. 61 x 91 cmEstimate: € 80 / 120 -
#97“Kustlandschap met molens”. Olieverf op board. Onleesbaar gesigneerd links onder.
”Paysage costal et moulins”. Huile sur carton. Signature illisible en dessous à gauche.No longer availableOnline onlyDim. 16,5 x 52 cmEstimate: € 60 / 100 -
#135Jan CockxPeriod: 1891-1976“Stilleven met fruit en jachtbuit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits et butin de chasse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 68 x 80 cmEstimate: € 180 / 240 -
#67Fre Steeman“De naaister”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La couturière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 27 cmEstimate: € 200 / 300 -
#175“Moeraslandschap”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
Paysage marécageux . Huile sur panneau. Non signé.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 31 cmEstimate: € 25 / 35 -
#176Mireille Dabée“Griffuzoïde”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1986.
“Griffuzoïde”. Huile sur carton. Signé et daté 1986.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 49 cmEstimate: € 40 / 70 -
#119Bent LauridsenPeriod: °1926“Voorlezende grootvader met kleinkinderen”. Olieverf op doek, gemonogrammerd : B.L.
”Grand-père, lecture aux petits enfants”. Huile sur toile. Monogramme: B.L.No longer availableOnline onlyDim. 83 x 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#141Een schotel van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van een bloemenvaas op het plat en met motieven op de vleugel. Omstreeks 1800.
Plat en faïence de Delft à décor bleu et blanc d’un vase fleuri et avec une guirlande sur l’aile.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#111Louis Victor Antoine ArtanPeriod: 1837 - 1890“Zeilboot aan de kust”. Olieverf op doek. Mooi gerestaureerd. Gesigneerd links onder.
“Voilier à la côte”. Huile sur toile. Belle restauration. Signée en dessous à gauche.No longer availableOnline onlyDim. 57 x 98 cmEstimate: € 1200 / 1300 -
#121Robert HelsmoortelPeriod: 1922 - 2007“Havengezicht”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Beschadigd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Sans signature. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 130 cmEstimate: € 200 / 240 -
#269F. Raes“Stilleven met klepkan en bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte avec pot couvert et fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#142Antoinette Le BretonPeriod: 1888-1954“Koeien in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine herstellingen.
“Vaches dans le Pré”. Huile sur toile. Signée. Petites réparations.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 93 cmEstimate: € 200 / 240 -
#122Tony BlickxPeriod: 1926 - 2000“Antwerpen vanaf de Schelde”. Olieverf op board. Toegeschreven aan.
“L’Escaut devant Anvers”. Huile sur carton. Attribué à.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 67 cmEstimate: € 120 / 180 -
#251Danny Smet“Landschap met molen”. Acryl op papier. Gesigneerd.
Paysage avec un moulin à vent . Acrylique sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 20 / 30 -
#202“Hoeves aan een stroom” Olieverf op doek in witgepatineerd kader. Gemonogrammeerd.
Fermes au bord d'un ruisseau. Huile sur toile dans un cadre patiné blanc. Monogrammé.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#244Ed. Van Goethem“Afrikaanse vrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1987.
”Femme africaine”. Huile sur toile. Signée et datée 1987.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#27Dingal (?)“Afrikaanse scène”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Scène africaine . Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 42 x 56 cmEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#259Toiletstel van glas en verzilverd metaal in lederen etui.
Une garniture de toilette en verre et métal argenté dans un étui.No longer availableOnline onlyDim. 21,5 x 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#154“Stilleven met haas”. Olieverf op doek. Kleine beschadigingen.
“Nature morte aux lièvre”. Huile sur toile. Petits dégâts.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#34Een klein vaasje van meerkleurig Muranoglas.
Un petit vase en verre de Murano polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 25 / 35 -
#257Rika Loyens“Tulp”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1986.
”Tulipe”. Pastel sur papier. Signé et daté 1986.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 42 cmEstimate: € 60 / 100 -
#237Een plaasteren wandversiering in de vorm van een kop van een barokke dolfijn.
Une décoration murale sous forme de tête de dauphin Baroque.No longer availableOnline onlyDim. l: 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#160“Een bronzen medaille van het “Syndicat d’Initiative de Nantes et de la région”. Ontwerp van Victor Dautel. In etui.
Une médaille de bronze du Syndicat d'Initiative de Nantes et de la région. Design de Victor Dautel. Dans un étui.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 6,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#620Een houten scribaan met een handgeschilderd decor.
No longer availableOnline onlyDim. 36 x 48 cm -
#145Een schaaltje van geslepen kleurloos Boheems kristal.
Un bol de cristal de Bohême incolore taillé.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 14 cmEstimate: € 15 / 25 -
#191Een messingen olielampje, gemonteerd op elektriciteit.
Une lampe à huile laiton, montée à l'électricité.No longer availableOnline onlyDim. h: 50 cmEstimate: € 20 / 25 -
#96Een lampenvoet/ piëdestal van messing en groen marmer.
Pied de lampe / socle en laiton et marbre vert.No longer availableOnline onlyDim. h: 66 cmEstimate: € 20 / 30 -
#211Mary Verloop VLB“Stilleven met tulpen.” Collage met papier en olieverf. Gesigneerd en gedateerd 1991.
”Nature morte, tulipes”. Collage de papier et peinture à l’huile. Signé et daté 1991.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#133Een duivenkooi van wit porselein. Kleine letsels en één duif manco.
Une cage à pigeon en porcelaine blanche. Dégâts mineurs et un pigeon manquant.No longer availableOnline onlyDim. 51 cmEstimate: € 40 / 60

