Other lots in this auction
-
#62Donald Watson
“Schots kustgezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘96.
“Vue de la côte écossaise”. Aquarelle sur papier. Signé et daté ‘96.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 31 cmEstimate: € 100/120 -
#226Albert Steel
“Idyllische Kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 21-10-78.
“Campine idyllique”. Huile sur toile. Signée et datée 21-10-78.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 80 x 120 cmEstimate: € 120/200 -
#165
Een aardewerken bord met blauw op wit decor. Onderaan gemerkt.
Une assiette en faïence à décor bleu sur blanc. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 10/15 -
#264
Een piëdestal van opengewerkt aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van dieren en bloemen op blauwe fond.
Un piédestal en faïence ajourée, décoration d’animaux sur fond bleu.No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. h: 51 cmEstimate: € 100/150 -
#141
Een lot van drie beeldjes, waarbij één van monochroom wit biscuit, één van meerkleurig biscuit en één van kunststof.
Un lot de trois figurines, une en biscuit blanc monochrome, une en biscuit multicolore et une en plastique.No longer availableOnline onlyDim. h: 22; 27 & 34 cmEstimate: € 25/35 -
#297
Een jardinière van Chinees biscuit in de vorm van een pad, met geschilderde oogjes. Op gesculpteerde houten sokkel in de vorm van een lelieblad. Naar vroeg XVIIIe eeuws voorbeeld.
Une jardinière en biscuit chinois en forme de crapaud, aux yeux peints. Sur un socle en bois sculpté en forme de nénuphar. D'après un exemple du début du XVIIIe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 14 + 25 cmEstimate: € 80/120 -
#166A. De Seck
Paar parkzichten. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paire de vues de parc. Huile sur panneau. Signés.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 58 cmEstimate: € 30/50 -
#33
Een grote aardewerken kan met een meerkleurig reliëfdecor van druivenoogsttaferelen. Vermoedelijk Italiaans.
Grande cruche en faïence à décor polychrome en relief de scènes de vendange. Probablement italienne.No longer availableOnline onlyDim. h: 42 cmEstimate: € 25/40 -
#303
Een te herstellen parelhalssnoer met een 14 K geelgouden slot.
Un collier de perles à réparer avec un fermoir en or jaune 14K.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 60/100 -
#110
Vier reproducties van botanische prenten, waarvan twee naar Redouté.
Quatre reproductions de planches botaniques dont deux d’après Redouté.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 24 & 38 x 28 cmEstimate: € 80/120 -
#290
Een driedelig waterbakje van porselein.
Un plat à eau en porcelaine en trois parties.No longer availableOnline onlyDim. h: 50 cmEstimate: € 15/20 -
#39
Twee verschillende karaffen van geslepen kleurloos kristal. Eén dop beschadigd onderaan.
Deux carafes en cristal incolore taillé différentes. Un bouchon abîmé en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 26 & 35 cmEstimate: € 30/50