Other lots in this auction
-
#129Y. Hiero
Een bloemenstilleven. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Une nature morte florale. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 50 x 65 cmEstimate: € 200/300 -
#244
Marcel Beerten e.a. “Twintig Eeuwen Vlaanderen”. Ed. Heideland-Orbis, Hasselt 1972-1979. 15 delen in kunstlederen band.
Marcel Beerten et al. Vingt siècles de Flandre. Ed. Heideland-Orbis, Hasselt 1972-1979. 15 volumes en reliure simili cuir.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 50/100 -
#182
Een driehoekige geslepen asbak en een geblazen dubbele kandelaar van kleurloos kristal.
Un cendrier triangulaire taillé et un double candélabre soufflé en cristal incolore.No longer availableOnline onlyDim. b: 16 & 33 cmEstimate: € 40/50 -
#156
Rita Lejeune & Jacques Stiennon. “La Légende de Roland dans l’Art du Moyen Age”. Ed. Arcade 1966. 2 delen.
Rita Lejeune & Jacques Stiennon.”La Légende de Roland dans l’Art du Moyen Age”. Ed. Arcade 1966. En deux volumes.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Estimate: € 30/50 -
#277P. Peelman
“Personages en paardenkar op het binnenhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Personnages et char à cheval dans une cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 17 x 24 cmEstimate: € 80/100 -
#272Brigitte
“Kinderen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
"Enfants". Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 39 x 29 cmEstimate: € 50/80 -
#3
“Ruiter te paard”. Een groepje van Staffordshire aardwerk.
Cavalier à cheval. Un groupe de poterie du Staffordshire.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 18 cmEstimate: € 20/25 -
#174
Een rechthoekige spiegel in lijst van hout en plaaster.
Miroir rectangulaire à cadre e plâtre et bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 81 x 78 cmEstimate: € 25/35 -
#21A. Zwanenberg
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 49 x 59 cmEstimate: € 80/120 -
#195
Vijf diverse sierbordjes van aardewerk en porselein.
Cinq assiettes décoratives diverses en faïence et porcelaine.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#289Jos Martin
“Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.
Vase à fleurs . Peinture à l'huile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 25 x 19 cmEstimate: € 80/120 -
#283
“Zuiders landschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 60/99 buiten de plaat.
”Paysage du Midi”. Une lithographie. Signée et numérotée 60/99 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 32 x 39 cmEstimate: € 80/100