#579Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.
#460Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,27 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 4,50 ct.
An 18 kt white gold bracelet set with brilliants with a combined weight of +- 0.27 ct. and rubies with a combined weight of +- 4.50 ct.No longer availableDim. 21,45 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#628Een koperen ketel op drie poten. 18de eeuw. Gemerkt “TOW 1728” in het reliëf.
A copper cauldron on three legs. 18th century. Marked "TOW 1728" in the relief.No longer availableDim. 23 x Ø21cmEstimate: € 30 / 35 -
#258Een metalen beeld van een koeienkop met koebel onderaan.
#226Een houten marqueterie vitrinekastje in Lodewijk XV stijl. 1-deurs met gebogen glas.
A wooden marquetry display cabinet in Louis XV style. 1-door with curved glass.No longer availableDim. 150 x 66 x 35cmEstimate: € 120 / 180 -
#341RembrandtEen Duits porseleinen theeserviesje bestaande uit theekan, melkkan, suikerpot, kopje en schotel. Onderaan gemerkt “Gloria Rembrandt”.
#213Een set van 2 metalen beelden, een geklede rat en konijn met een roestige patina.
A set of 2 metal statues, a dressed rat and rabbit with a rusty patina.No longer availableDim. h 45.5 cmEstimate: € 280 / 350 -
#418Een Chinees porseleinen dekselpot met bloemen en hanentafereel beschilderd. Op houten sokkel.
Chinese porcelain lidded jar with flowers and a rooster scene painted. On wooden base.No longer availableDim. 26 x Ø21cmEstimate: € 80 / 120 -
#52Jan Govaerts“Peperstraatje te Rupelmonde.” Olieverf op board. Gedateerd 1964. Gesigneerd.
“Peperstraatje in Rupelmonde.” Oil on board. Dated 1964. Signed.No longer availableDim. 50 x 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#32“Top Gun”. Filmaffiche voor de film met Tom Cruise uit 1986. Franse versie. Gevouwen.
A wood-sculpted African mask decorated with textiles and cowrie shells. Dan, Ivory Coast.No longer availableDim. 26cmEstimate: € 60 / 80