#536
Paire de vasques de jardin en fonte à patine verte de style Médici.No longer availableDim. H. 1,40 cmEstimate: € 1200/1600 -
#726
Een paar gietijzeren wandversieringen in de vorm van gevleugelde engelenkopjes.
#31
Paire de heurtoirs en fonte polychrome en forme de têtes de cochons.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 30/50 -
#91
Een komfoortje van verzilverd metaal. Engels werk.
Théière et son réchaud en métal argenté. Travail anglais.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25/35
#514
“Personage bij Afrikaanse lemen huisjes”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
“Personnage à côté de bâtiments africains”. Huile sur toile. Non signée.No longer availableDim. 55 x 70 cmEstimate: € 50/80 -
#96Heriz
#624Shunman
“Fukurokuju”. Surimono avec sceau personnel daté 1795. Partie d’un calendrier.No longer availableDim. 10 x 18 cmEstimate: € 250/280 -
#832
Een paar zuiltjes van witgeaderd zwart marmer met gecanneleerde schacht.
#829
Coffre chinois décoré d’un décor de guerriers sculpté sur les quatre côtés.No longer availableDim. 100 x 60 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#612Willem Dolphyn
“Stilleven met eend”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte au canard”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 60 cmEstimate: € 550/650 -
#804Langlois naar Duché de Vancy
Twee gravures: uit de “Atlas du Voyage de la Pérouse”. “Femme du Port des Français” (in passepartout) en “Costumes des Habitans de la Baie de Castries” (ingekleurd, ingelijst).
#33
#394De Backer
“Nature morte aux fleurs’. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 45 x 33 cmEstimate: € 60/80 -
#310
Een groot lot roestvrij stalen fantasiehorloges allerlei.
#749Van der Schelden
“Marine”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1925.
“Marine”. Huile sur carton. Signé et daté 1925.No longer availableDim. 35 x 26,5 cmEstimate: € 40/60