Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
“Tuin”. Litho op papier. Gesigneerd en genummerde buiten de plaat 7/130.
Piet Bekaert
Period: 1939-2000

“Tuin”. Litho op papier. Gesigneerd en genummerde buiten de plaat 7/130.

“Jardin”. Litho sur papier. Signée et numérotée 7/130 hors planche.
Dim. 64 x 51 cm
SKU: 2508150472.
Category: Grafiek.
Auction day:
Catalogue
Estimate: € 80 / 120
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #89
    Willem Junior Linnig

    Een lot van acht diverse losse etsen.

    Lot de huit eaux fortes diverses sans cadre.
    Estimate: € 40 / 60
  • #693

    Een lot van veertien bioscoopaffiches voor films met religieuze thema’s.

    Lot de quatorze affiches de cinéma aux thèmes religieux.
    Estimate: € 50 / 80
  • #59

    Een oude topografische kaart van Brabant uit de XVIIIe eeuw. We voegen er een oude ets met een afbeelding van het Antwerps stadhuis aan toe. XVIIe eeuw.

    Carte topographique ancienne de Brabant du XVIIIe siècle. Nous ajoutons une eau forte du XVIIe siècle représentant l’hôtel de ville d’Anvers.
    Estimate: € 80 / 120
  • #663

    Een lot van achtenveertig filmaffiches uit de jaren ‘60 en ‘70.

    Lot de quarante-huit affiches de cinéma des années 60 et 70.
    Estimate: € 150 / 200
  • #589

    “The race”. Lithografie. Gesigneerd, genummerd 12/45 en gedateerd ‘81.

    “The Race”. Lithographie. Signée, numérotée 12/45 et datée 1981.
    Dim. 52 x 65 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #628

    Een lot van zestien bioscoopaffiches voor films met Jean Paul Belmondo en Louis de Funès.

    Lot de seize affiches de cinéma pour des films avec Jean Paul Belomonde et Louis de Funès.
    Estimate: € 50 / 60
  • #379

    Een lot van zeven etsen, waaronder K. Peiser, F. Proost, H. Schaefels, ...

    Lot de sept eaux fortes dont oeuvres par K. Peiser, F. Proost, H. Schaefels etc.
    Estimate: € 35 / 50
  • #632
    Enk De Kramer

    Drie abstracte etsen. Allen gesigneerd en genummerd 1/1 buiten de plaat.

    “Trois eaux-fortes abstraites”. Singées et numérotées 1/1 hors planche.
    Dim. 16,5 x 12,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #579
    Staf De Smedt

    “Droomextase”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 36/200 buiten de plaat.

    “Extase de rêve”. Lithographie. Signée et numérotée 36/200 hors planche.
    Dim. 29,5 x 22,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #653

    Een lot van achttien filmaffiches voor Franstalige films.

    Lot de dix-huit affiches de cinéma comprenant des films français.
    Estimate: € 70 / 100
  • #69

    Een lot van zeven grafische werken, waaronder Masereel, Smits en Cantré.

    Lot de sept gravures dont oeuvres par Masereel, Smits et Cantré.
    Estimate: € 60 / 8à
  • #104

    Een divers lot losse grafische werken van Rob Aerens, Henri Kerels, Meus, Naeyaert, Hebbelinck, enz.

    Lot de gravures par Rob Aerens, Henri Kerels, Meus, Nauyaert, Hebbelinck etc.
    Estimate: € 50 / 60
  • #683

    Een lot van zesentwintig filmaffiches voor Amerikaanse films.

    Lot de vingt-six affiches de cinéma comprenant des films américains.
    Estimate: € 100 / 150
  • #608

    Een lot van twaalf bioscoopaffiches voor overwegend Belgische films. We voegen er drie recentere affiches voor Amerikaanse producties aan toe.

    Lot de douze affiches de cinéma comprenant des films belges. Nous ajoutons trois affiches plus récentes de productions américaines.
    Estimate: € 50 / 80
  • #354

    Twee damesportretten en een herenportret, resp. twee lithografieën en een houtskooltekening.

    Deux portraits de dame et un portrait d’homme, dont deux lithos et un dessin au fusain.
    Estimate: € 30 / 40
  • #464

    Een reeks van dertien ingelijste prenten van ‘La Mode illustréé”.

    Suite de treize estampes encadrées de “La Mode Illustrée”.
    Estimate: € 80 / 120
  • #92
    André Goezu

    Een reeks van vier ingekaderde etsen: “Lascaux” 42/60; “Ondes” 74/75; “Olympic” 25/30 en “Que séra” 34/50. Allen gesigneerd buiten de plaat.

    Suite de quatre eaux fortes encadrées: “Lascaux”, 42/60; “Ondes”, 74/75; “Olympic”, 25/30 et “Que sera” 34/50. Signées hors planche.
    Dim. 7,5 x 5,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #665
    Joe Colombo

    “Yellow Boby Trolley 1970”. Van ABS plastic en met drie wielen. Eerste reeks, met merk. Enige slijtage.

    “Yellow Boby Trolley 1970”. En plastique ABS et sur trois roues. Première série, avec marque. Quelques usures.
    Dim. H. 73 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #614

    Vijf houtsneden met naakten. Op één na allemaal gesigneerd, genummerd en gedateerd buiten de plaat.

    Cinq gravures sur bois représentant des nus. Quatre exemplaires signés, numérotés et datés hors planche.
    Dim. 51,5 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #54

    Een lot van negen diverse losse etsen van Vaes, Minne, Verlat, Hens, Lamorinière, Malfliet en Coq.

    Lot de neuf eaux fortes par Vaes, Minne, Verlat, Hens, Lamorinière, Malfliet et Coq. Sans cadres.
    Estimate: € 45 / 60
  • #52

    Een lot grafiek bestaande uit etsen en houtsneden met o.a. een reeks afbeeldingen van kerken uit het Waasland van Severin.

    Lot d’eaux fortes et des gravures sur bois comprenant e.a. une suite de représentation d’églises du Pays de Waes par Séverin.
    Estimate: € 40 / 6°
  • #673

    Een lot van zestien filmaffiches met betrekking tot kinderfilms en komedies. O.a. “Un sac de billes”, “Monty Python’s The Holy Grail”, “Les Charlots”, ...

    Lot de seize affiches de cinéma comprenant des films d’enfants et des comédies dont “Un sac de billes”, “Monty Python’s The Holy Grail”, “Les Charlots etc.
    Estimate: € 70 / 100
  • #34

    Een lot van drie etsen, bestaande uit een zicht op de Kleine Zavel van Kurt Peiser; een zicht op De Lieve Vrouwentoren te Antwerpen van Romain Malfliet en een XVIIIe eeuwse Hollandse marine.

    Lot de trois eaux fortes comprenant une vue du Petit Sablon par Kurt Peiser, une vue de la Cathédrale d’Anvers par Romain Malfliet et une marine hollandaise du XVIIIe siècle.
    Estimate: € 30 / 40
  • #598

    Een lot van elf bioscoopaffiches voor gevechtsfilms.

    Lot de onze affiches de cinéma comprenant des films de guerre.
    Estimate: € 55 / 65

Other lots in this auction

  • #437

    Een Chinese dekselvaas van blauw en wit porselein met een floraal decor. Onderaan gemerkt. Kleine schilfers aan het deksel. XIXe eeuw.

    Vase couvert en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor floral. Marque sous la base. Petist éclat au couvercle. XIXe siècle.
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #128
    Boch La Louvière

    Een dekseldoosje van meerkleurig en verguld aardewerk, versierd met een bloemendecor in reliëf.

    Boîte couverte en faïence polychrome et dorée décorée de fleurs en relief.
    Dim. l: 18 cm
    Estimate: € 20 / 26
  • #171

    Een dekselpot en een milieu-de-table van meerkleurig aardewerk.

    Pot couvert et milieu de table en faïence polychrome.
    Estimate: € 80 / 100
  • #17

    Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.

    Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.
    Estimate: € 120 / 180
  • #419
    War Macken
    Period: 1883-1970

    “Binnenkoertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Cour intérieur”. Huile sur panneau. Signé.
    Dim. 34 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #562

    “Zittend naakt”. Olieverf op doek. Achteraan gesigneerd Paul N.

    “Nu assis”. Huile sur toile. Signée au verso Paul N.
    Dim. 90 x 110 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #28

    Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit drie verschillende mandjes, een bolle vaas, twee solifiore’s en een karaf.

    Lot de cristaux taillés incolores comprenant trois corbeilles différentes, un vase sphérique, deux soliflores et une carafe.
    Estimate: € 50 / 80
  • #479

    “Ganesh”, “Een koppel” en “Een meisje”. Drie handgeschilderde miniaturen op ivoor, ingelegd met steentjes.

    “Ganesh”, “Un couple” et “Une fille”. Trois miniatures peintes à la main sur ivoire, incrustées de petites pierres.
    Estimate: € 30 / 50
  • #503

    Een kokervaas van Chinees porselein met een blauw en wit landschapsdecor.

    Vase cylindrique en porcelaine de Chine au décor bleu et blanc d’un paysage.
    Dim. h: 69 cm
    Estimate: € 50
  • #50

    Een 14 karaats geel gouden schakelarmband.

    Bracelet à maillons en or jaune 14 ct.
    Dim. 11,14 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #8

    Een halllantaarn van verguld brons.

    Lanterne de vestibule en bronze doré.
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #641

    Een decoratief tafelstuk van meerkleurig kunststof in de vorm van een fruitmand. Chinees werk.

    Milieu de table en plastique formant une corbeille aux fruits. Travail chinois.
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 augustus 2015

Deze veiling is volledig - 760 loten online.



View auction ›

Place an online bid

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More