Similar lots by type
-
#593
Een Chinees porseleinen terrine met deksel. Blauw-wit decor met foo-dog bovenaan.
-
#294
“Bedrijvigheid aan de meesterhoeve”, een schilderij, olieverf op paneel, recent werk met een tweede werk met kamelen op de achterkant.
-
#642
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met een pauw in het decor. Onderaan gemerkt.
-
#305
Een hanglampje met een bronzen vergulde engel met twee bloemvormige lichtpunten.
-
#36Sits
“Neppi”. Een paar gestoffeerde poufs. Onderaan gemerkt Sits.
-
#199Charly Michel
“Wereldtentoonstelling van Brussel mei - november 1910”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd Charly Michel. Gebarsten glas. Schade aan het doek.
-
#624
Een Chinees porseleinen vaas met figuratief decor en olifantenkoppen als handvaten. Onderaan gemerkt.
-
#299
Een set van 2 glas-in-loodramen met de afbeeldingen van Jezus en Maria.
-
#443
Een Chinees porseleinen vaas met mytische tafereel en teksten in het decor. Onderaan gemerkt.
-
#578
Een Chinees porseleinen dekselvaas. Famille verte met figuratief tafereel in het decor. Onderaan gemerkt.
Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#449
Een groot glas in loodraam met een zicht vanop linkeroever op schepen en de stad Antwerpen, Draagt een monogram links onder.
-
#458
Een Chinees porseleinen vaas met familiaal tafereel en floraal decor.
-
#599
Een Chinees porseleinen cilindervaas met krijgstafereel in het decor.
-
#614
Een lot van 2 Chinees porseleinen vazen met floraal decor. 1 met 6-hoekige vorm, onderaan gemerkt.
-
#598
Een Chinees polychroom houten gesculpteerd beeldje van een meisje met bloemen.
-
#619
Een Chinees porseleinen dekselvaas met vogel, floraal decor en teksten. Schilfers aan de dekselrand.
-
#589
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met figuratief tafereel in het decor. Onderaan gemerkt.
-
#609
Een Satsuma porseleinen koro met diverse figuren in het decor, bovenaan 3 foo-dogs. Binnenin en onderaan gemerkt.
-
#587
“Staand naakt”. Een stenen gesculpteerd beeldje op verguld metalen voet, in Art Deco stijl.
-
#629
Een Chinees porseleinen dekselpot. Meerkleurig floraal decor met familiaal tafereel. Onderaan gemerkt.
-
#634
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met pauwen in het decor.
-
#419
“L’Iran”, een glas-in-loodraam met landkaart en vlag van Iran afgebeeld. Kleine schade aan glas en lood.
-
#601
Een lot van 2 Chinees porseleinen gemberpotten met floraal decor.
-
#483
Een Chinees porseleinen vaas met een famille noire decor van personages in een interieur. Onderaan het dynastiemerk van Kangxi in twee concentrische cirkels in zwart onder glazuur.
Other lots in this auction
-
#48
Een lot van 3 vintage Boheems kristallen karaffen met stop, en 1 schenkkan. Met handgeslepen geometrische patronen in het reliëf.
A lot of 3 vintage Bohemian crystal decanters with stoppers, and 1 pitcher. Hand-cut geometric patterns in relief. -
#298Val Saint Lambert
Een vaas in kristal, rood in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.
A crystal vase, colored red in the mass, marked Val Saint Lambert at the bottom. -
#9
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth centuryPlace a bid ›Estimate: € 40/60 -
#149
“Bloemstilleven”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd, toegeschreven aan Frans Mortelmans.
"Flower still life." A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom, attributed to Frans Mortelmans. -
#392Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“O.L.V. Toren” & “St-Paulus (poort)”. Een lot van 2 etsen op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en getiteld.
“O.L.V. Tower” & “St. Paulus (gate)”. A lot of 2 etchings on paper. Signed and titled at the bottom outside the plate. -
#570
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met briljanten en een smaragd met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
An 18 karat yellow gold ring set with diamonds and an emerald with a total weight of approximately 0.25 ct. -
#35
Een roze Venetiaans glazen luchter met 6 lichtpunten, 4 delen ontbreken zijnde 1 groot blad, 1 klein blad, 1 bloem en een deeltje van het onderhangend element.
A pink Venetian glass chandelier with 6 light points, missing 4 parts including 1 large leaf, 1 small leaf, 1 flower, and a section of the hanging element. -
#388
Een Chinese Nanking vaas met krijgers in het decor.
A Chinese Nanking vase decorated with warriors. -
#154
“Sint-Anna ten drieën”. Een schilderij, olieverf op koperpaneel. 17e eeuws.
"Saint Anne with Three". A painting, oil on copper panel. 17th century. -
#204André De Man
“Riviergezicht met dorpslandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#80
Een 18 kt witgouden ring bezet met diamanten pear shape met een gezamenlijk gewicht van +- 0,65 ct.
An 18 kt white gold ring set with pear-shaped diamonds with a total weight of approximately 0.65 ct. -
#492Utamaro
“De oversteek”. Een Japanse houtsnede op papier.
"The Crossing". A Japanese woodcut on paper.