Other lots by Loyens
#134Een smeedijzeren wijnhouder, versierd met druivenranken.
#64Lot Afrikaanse maskers e.d. Overwegend gebeeldhouwd hout.
Lot de masques africains, etc. Bois principalement sculpté.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100 -
#236SitzendorfEen groepje van Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
Un groupe en porcelaine de Saxe. Marque à la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#202Een paar beeldjes van meerkleurig porselein. Genummerd.
#117LladroEen geisha. Porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt. Letsel aan een hand.
#141Een paar reproducties van Griekse iconen.
#237Een snuffbottle van Chinese lak met een drakendecor. Gesigneerd.
Un flacon laque de Chine, décor de dragons. Signé.No longer availableOnline onlyDim. h: 9 cmEstimate: € 60 / 100 -
#183Karel Van Nuffel“Beeld van den H. Mathieu”. Potlood op papier. Achteraan opgedragen aan Baron Opsomer. Gesigneerd en gedateerd 4 januari 1944.
“Sculpture du Saint Mathieu”. Crayon sur papier. Dédié au Baron Opsomer au verso. Signé et daté 4 janvier 1944.No longer availableOnline onlyDim. 16,5 x 12 cmEstimate: € 20 / 30 -
Une paire de paniers tressés, décoration de tête en bois, montures en cuivre, cordes et cuir. Travail africain.No longer availableOnline onlyDim. h: 61 cmEstimate: € 80 / 120