Other lots in this auction
-
#67Fre Steeman“De naaister”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La couturière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 27 cmEstimate: € 200 / 300 -
#299Jaak Van den SeylberghPeriod: 1884-1960“Heidelandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Paysage de bruyères”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#230Een groot en uitgebreid lot wit en verzilverd metaal, bestaande uit diverse schaaltjes en schotels, kommen, een tazza, mosterdpotjes, een komfoortje, enz.
Un grand et vaste lot de métal blanc et argenté, composé de divers plats et soucoupes, bols, tazza, pots à moutarde, un brasero, etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#288“Nieuwe Kerk, Delft, Westgevel”. Een zeefdruk achter glas (hoekje afgebroken).
Nieuwe Kerk à Delft. Sérigraphie sous verre (un coin cassé).No longer availableOnline onlyDim. 119 x 40 cmEstimate: € 30 / 35 -
#17R. Hall & Sons, DuryEen oude Engelse schietspoel.
Une vieille navette anglaise.No longer availableOnline onlyDim. l: 59 cmEstimate: € 10 / 15 -
#262Een sober meubel in Louis-Philippestijl met twee panelen en een lade.
Un meuble sobre de style Louis-Philippe à deux panneaux et un tiroir.No longer availableOnline onlyDim. 132 x 107 x 43 cmEstimate: € 20 / 40 -
#141Een zilveren ring bezet met email.
Une bague en argent sertie d'émail.No longer availableOnline onlyDim. 2,60 gEstimate: € 25 / 50 -
#27Vijf maskers van terra-cotta gemerkt Nsunda en Dining 1999. We voegen er twee kandelaars en vier houten figuren en een beeld in natuursteen aan toe.
Cinq masques en terre cuite marqués Nsunda et Dining 1999. On ajoute deux bougeoirs et quatre figures en bois et une statue en pierre naturelle.No longer availableOnline onlyDim. l: 16 mEstimate: € 60 / 100 -
#192Een spiegel in notenhouten lijst.
Un miroir à encadrement en noyer.No longer availableOnline onlyDim. 84 x 61 cmEstimate: € 50 / 80 -
#364Een kopje en schoteltje van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig decor van pioenen en capucineglazuur. Tweede helft XVIIIe eeuw.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 7,5 & 13,5 cm -
#81Geo. Henrotté“Zicht op een kanaal”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1914.
“Vue sur un canal”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1914.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 49 cmEstimate: € 25 / 40 -
#269Erika Chaffart“Wezen”. Tekening. Gesigneerd.
“Créature”. Dessin. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 29 cmEstimate: € 30 / 40

