Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Tulp”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1986.
Rika Loyens

“Tulp”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1986.

”Tulipe”. Pastel sur papier. Signé et daté 1986.
Online only
Dim. 60 x 42 cm
SKU: 2806210257.
Auction day: 28 June 2021 22:00
Catalogue #257
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #213
    L. Schooningk

    “Dorpsgezicht” & “Hoevegezicht”. Twee aquarellen op papier. Beide gesigneerd.

    ”Vue de village” & “Vue sur fermette”. Deux aquarelles sur papier. Signées.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 170
  • #22
    Hilda Verberckmoes

    “Pomus petrosum...”. Litho. Niet gesigneerd.

    Pomus petrosum ... . Lithographie. Non signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 21 x 21 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #282
    Arth. Peeters

    “Herenportret”. Olieverf op doek. En één andere op paneel (43 x 58 cm).

    “Portrait d'hommes”. Huile sur toile. Et une autre sur panneau (43 x 58 cm).
    No longer available
    Online only
    Dim. 45,5 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #32

    Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit vier keukenpotjes, een kannetje van Boch La Louvière en een peper-en zoutstelletje van Villeroy & Boch.

    Un lot de faïences bleues et blanches, composé de quatre marmites, d'un pichet de Boch La Louvière et d'une salière et poivrière de Villeroy & Boch.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #1

    Een antiek glazen flesje in de vorm van een druiventros met een tinnen druivenblad op de kurk.

    Une bouteille en verre antique en forme de grappe de raisin avec une feuille de vigne en étain sur le bouchon.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 21 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #184
    M. C. Boumans

    “Jachthonden in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Chiens de chasse dans un paysage. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 48 x 68 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #118
    RadioBell

    Een oude radio in houten kast. Type Bell 50. Bouwjaar 1932.

    Ancienne radio en bois. Type Bell 50. Année 1932.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 54 cm, Ø 40 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #37

    Een kandelaar en een olielampje van messing, beide gemonteerd als lampenvoet.

    Un candélabre et une lampe à huile en laiton, tout deux en pieds de lampes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 & 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #29

    Een lot van zes keukenpotten van Vlaams aardewerk. Verschillende deksels beschadigd.

    Un lot de six marmites en poterie flamande. Plusieurs couvercles endommagés.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #187
    Etienne Le Compte

    “Viskraam te Oostende”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Marché aux poissons à Ostende”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 80 x 110 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #173

    Lot boeken over het leven van John F. Kennedy als president. Verschillende portretten in Hardcover. We voegen een cassette met “the wit of Kennedy” toe.

    Lot de livres sur lavie de John F. Kennedy dans son rôle de président. Divers portraits en hardcover. Nous ajoutons une cassette “the wit of Kennedy”.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 150
  • #225
    Jean G. Beernaert

    “De De Keyserlei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    De De Keyserlei. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 48,5 x 28,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Online-Only veiling van 28 juni 2021

Op Maandag 28 juni wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday June 28th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

28 June 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More