Other lots by Vasarely
Other lots in this auction
-
#83“Moeder Gods met kind”. Een antieke icoon. Te restaureren.
Vierge à l’Enfant. Une icône antique. A restaurer.No longer availableDim. 31 x 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#129Pauwels“Picknick in het koren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Pique-nique dans le blé. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#697Een paar biscuit beeldjes als bloemenvaasjes met een jongen en meisje. Gemerkt.
Une paire de figurines en biscuit comme vases à fleurs avec un garçon et une fille. Marqué.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#184“Broer en zus, spelend in een interieur”. Olieverf op doek. Achteraan toegeschreven aan Léon Delderenne (1864 - 1921).
Frère et soeur jouant dans un intérieur. Huile sur toile. Attribuée à Léon Delderenne (1864 - 1921) au dos.No longer availableDim. 38 x 27 cmEstimate: € 200 / 300 -
#238“Oogstend koppel”. Mooi realistische groep met twee personages van terra cotta. Onderaan genummerd.
Couple de récoltants. Joli groupe réaliste avec deux personnages en terre cuite. Numéroté en bas.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 250 / 400 -
#326Een Engelse tafel met twee klapbladen.
Table anglaise à deux abattants.No longer availableDim. 175 x 115 cmEstimate: € 40 / 60 -
#379“Liège”. Een ingekaderde kaart.
Liège. Une carte encadrée.No longer availableDim. 14,5 x 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#87“Amoretto met tamboerijn”. Een gepolychromeerd houten beeld. XIXe(?) eeuw.
Amoretto avec tambourin. Une statue en bois polychrome. XIXème (?) siècle.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 240 -
#299Een reeks van vier spreuken met illustraties van Frans Van Immerseel. Buiten de plaat gesigneerd.
Une série de quatre proverbes avec des illustrations de Frans Van Immerseel. Signé à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 22 x 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#580Een verguld messingen luchter met drie lichtarmen, versierd met lauriertakken en een centrale glazen coupe.
Lustre en laiton doré à trois bras de lumière, décoré de branches de laurier et d'une coupe centrale en verre.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#23‘Nimfen’. Mythische scene uit Saksisch porselein. Gemerkt en genummerd. Een herstelling aan één van de hoofden.
Nymphes. Scène mythique en porcelaine saxonne. Marquée et numérotée. Une réparation sur une des têtes.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 35 / 45 -
#206Een tweeledige buffetkast van Frans notelaar met twee deuren en twee laden onderaan en eveneens twee deuren en twee laden in het opzet. Omstreeks 1700.
Un buffet en deux parties en noyer français avec deux portes et deux tiroirs en bas et aussi deux portes et deux tiroirs dans le dessus. Vers 1700.No longer availableEstimate: € 400 / 600

