Twaalf affiches van Galerij De Zwarte Panter te Antwerpen. Voor Camiel van Breedam, Iris Clert(1972), Ibens - Lemmens (1972-1973), André Goezu, Jan Van Riet, Broniatowski, Patrick Conrad, Szukalski - Benoit, Alain Denis, Paul Snoek (1973), Bervoets - Pas - Goossens, Walter Goossens (1974)

,
Dim. 90 x 60 cm
SKU: 2502250134.
Auction day: 25 February 2025 19:00
Catalogue #134
Estimate: € 180 / 220

  • #358

    Een houtgesculpteerd polychroom beeld van een middeleeuwse edeldame met boek, zwaard en onderdaan.

    A wood-carved polychrome sculpture of a medieval noblewoman with a book, sword, and servant.
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #398

    Een paar elegante Chinese porseleinen vazen, monochroom oranje gekleurd. Onderaan gemerkt. Eén oorring hersteld.

    A pair of elegant Chinese porcelain vases, monochrome orange in color. Marked at the base. One earring restored.
    Dim. H. 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #349

    Drie grote non-figuratieve litho’s door verschillende kunstenaars. Gesigneerd en genummerd.

    ,
    Dim. div.
    Estimate: € 80 / 120
  • #354

    Een map met litho’s van o.a. Pol Mara.

    A folder with lithographs by artists including Pol Mara.
    Dim. 58 x 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #400

    Een 18 kt roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 5,38 ct.

    An 18 kt rose gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 5.38 ct.
    Dim. 21.90 g
    Estimate: € 3800 / 4000
  • #101

    Een lot decoratie voor poppenhuizen, circa 1900, bestaande uit vogelkooitjes, klokken, beeldjes, kandelaars, enz. Toegevoegd een lotje porselein en boeken.

    A lot of decoration for dollhouses, circa 1900, consisting of bird cages, clocks, figurines, candle holders, etc. Also included are a few pieces of porcelain and books.
    Dim. 6 x 32 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #103

    Een gebeeldhouwd eikenhouten koffertje in Bretoense stijl. Rondom versierd met rozetten en bovenaan met een mannenprofiel in een ruit. Omstreeks 1900.

    A sculpted oak chest in Breton style. Decorated with rosettes and a man's profile in a diamond shape on top. Circa 1900.
    Dim. 13 x 37.5 x 23.5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #216

    Dim. 214 x 107 x 54 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #446

    Meurop wandkastje, model ‘Halifax’. Witte kunststof met 2 schuifdeuren. 1 lade ontbreekt.

    Meurop wall cabinet, model 'Halifax'. White plastic with 2 sliding doors. 1 drawer missing.
    Dim. H 71 B 101 D 50
    Estimate: € 100 / 150
  • #494

    Een geweven doek met voorstelling van een wilde gans. Onderdeel van oude Chinese militaire uitrusting.

    A woven cloth depicting a wild goose. Part of old Chinese military equipment.
    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #128

    Een lot zilver bestaande uit een kop met schotel met opschrift ‘Arnold’, een beker, een eierdopje met lepel en het opschrift ‘Guy’, 2 servetringen, een doosje met lepel en vork en 2 doosjes met serveerbestek waarvan enkel de heften in zilver.

    A lot of silver including a purse with saucer inscribed 'Arnold', a cup, an egg cup with spoon inscribed 'Guy', 2 napkin rings, a box with spoon and fork, and 2 boxes with serving cutlery of which only the handles are silver.
    Dim. 800‰ 355 gram
    Estimate: € 200 / 250
  • #575

    Handgeknoopte Sarouk Mir loper, Perzisch.

    Hand-knotted Sarouk Mir runner, Persian.
    Dim. 310 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling van 25 & 26 Februari 2025

25 February 2025 19:00
26 February 2025 19:00