Twaalf gekleurde longdrinkglazen met bijpassende karaf. Danse De Flore. Versierd met vergulde Griekse fries.
Val Saint-Lambert

Twaalf gekleurde longdrinkglazen met bijpassende karaf. Danse De Flore. Versierd met vergulde Griekse fries. Eén groen glas met schilfer.

Twelve colored highball glasses with matching carafe. Dance of Flora design. Decorated with gilded Greek frieze. One green glass with chip.
Dim. Karaf - H: 25 cm Glas - H: 14 cm
SKU: 2810250139.
Category: Uncategorized.
Auction day: 28 October 2025 19:00
Catalogue #139
Estimate: € 500 / 700

Other lots by Val Saint-Lambert

  • #453
    Val Saint-Lambert

    Een donkerbruine geslepen kristallen vaas, vroeg 20ste eeuw. Randschilfers aan de bovenrand.

    A dark brown cut crystal vase, early 20th century. Edge chips at the top rim.
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #497
    Val Saint-Lambert

    Een kelkvormige vaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd PU 90/220. Met label.

    A chalice-shaped vase of cut crystal, partially colored red within the mass. Marked and numbered PU 90/220 at the bottom. With label.
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 65 / 100
  • #558
    Val Saint-Lambert

    Een ovale doos van gegoten glas, in het deksel voorstelling van een bloemenvaas. Onderaan gemerkt.

    An oval box made of cast glass, featuring a depiction of a flower vase on the lid. Marked at the bottom.
    Dim. 7 x 18.5 cm
    Estimate: € 50 / 80

  • #497
    Val Saint-Lambert

    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 65 / 100
  • #497
    Val Saint-Lambert

    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 65 / 100
  • #497
    Val Saint-Lambert

    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 65 / 100
  • #497
    Val Saint-Lambert

    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 65 / 100
  • #497
    Val Saint-Lambert

    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 65 / 100
  • #497
    Val Saint-Lambert

    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 65 / 100
  • #497
    Val Saint-Lambert

    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 65 / 100
  • #497
    Val Saint-Lambert

    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 65 / 100
  • #497
    Val Saint-Lambert

    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 65 / 100
  • #497
    Val Saint-Lambert

    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 65 / 100
  • #497
    Val Saint-Lambert

    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 65 / 100
  • #497
    Val Saint-Lambert

    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 65 / 100

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00