• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Twaalf zilveren lepeltjes in etui, gemerkt 800. Met een gezamelijk  brutogewicht van 150 gram.

Twaalf zilveren lepeltjes in etui, gemerkt 800. Met een gezamenlijk brutogewicht van 150 gram.

Twelve silver spoons in case, hallmarked 800. With a total gross weight of 150 grams.
Dim. 150 gram
SKU: 2511250201.
Categories: varia, Zilver.
Auction day: 25 November 2025 19:00
Catalogue #201
Estimate: € 80 / 120

  • #198

    Zeven zilveren theezeefjes. Vier gemerkt 800 en drie met Minervahoofdje. Met een gezamenlijk brutogewicht van 240 gram.

    Seven silver tea strainers. Four marked 800 and three with Minerva head. With a total gross weight of 240 grams.
    Dim. 240 gram
    Estimate: € 120 / 150
  • #205

    Een antieke wandelstok van geëboniseerd hout met een zilveren handvat. Gemerkt 800.

    An antique ebony walking stick with a silver handle. Marked 800.
    Dim. Lengte 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #478
    Antares Parva

    Een vintage draagbaar Italiaanse typewriter, gemerkt Antares Parva, medio 1960.

    A vintage portable Italian typewriter, marked Antares Parva, circa 1960.
    Dim. 7 x 30 x 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #59
    Dupont Paris

    Een Dupont balpen in etui van verguld zilver. Gemerkt Dupont de Paris, 925.

    A Dupont ballpoint pen in a case of gilded silver. Marked Dupont de Paris, 925.
    Dim. Lengte 13,5 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #498

    Een antieke wortelhouten wandelstok met een naamplaatje op naam van H. Minne, Quellinstraat, Antwerpen.

    An antique root wood walking stick with a nameplate stating H. Minne, Quellinstraat, Antwerp.
    Dim. Lengte 87 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #143

    18 Kleine zilveren lepeltjes in etui. Twee verschillende formaten. De grootste zijn gemerkt 800 en de kleine 835. Met een gezamenlijk brutogewicht van 410 gram.

    18 small silver spoons in case. Two different sizes. The largest are marked 800 and the smaller 835. With a combined gross weight of 410 grams.
    Dim. 410 gram
    Estimate: € 200 / 250
  • #29

    Een Lloyd Loom stoel met datering: Mar. 37.

    A Lloyd Loom chair dated: Mar. 37.
    Dim. Hoogte 79 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #530

    Een zilveren zakhorloge, Duitse keuren, werkend.

    A silver pocket watch, German hallmarks, in working condition.
    Dim. Ø 4.5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #497

    Een kaststel bestaande uit een een coupe en twee cassolettes van kobaltkleurig porselein. Toegevoegd twee sierborden gemerkt DM, Limoges.

    A cabinet set consisting of a bowl and two cassolettes made of cobalt blue porcelain. Included are two decorative plates marked DM, Limoges.
    Dim. Hoogte 22 & 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #135

    Dim. 80/160 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #591

    Een urnevormige vaas van Booms glas met een decor van antilopen.

    An urn-shaped vase of Booms glass with a decor of antelopes.
    Dim. Hoogte 30, Ø 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #118

    Twee zilveren kommetjes, gemerkt H&Cie. Met een gezamenlijk brutogewicht van 315 gram.

    Two silver bowls, marked H&Cie. With a total gross weight of 315 grams.
    Dim. 315 gram
    Estimate: € 150 / 200
  • #188

    Zeven zilveren servetringen, waarvan 5 gemerkt 800, 1 gemerkt 925 en 1 niet gemerkt. Met een gezamenlijk brutogewicht van 195 gram.

    Seven silver napkin rings, 5 marked 800, 1 marked 925, and 1 unmarked. With a total gross weight of 195 grams.
    Dim. 195 gram
    Estimate: € 120 / 150
  • #117

    Eel gevarieerd lot van 3 zilveren items bestaande uit: een sauskommetje, Engelse keuren, Birmingham 1915, een ananas gemerkt 800 fb en een dop van een strooier met Minerva keurmerk. 235 gram

    A varied lot of 3 silver items consisting of: a sauce boat, English hallmarks, Birmingham 1915, a pineapple marked 800 fb, and a shaker lid with Minerva hallmark. 235 grams.
    Dim. h 9 cm (ananas)
    Estimate: € 160 / 220
  • #57

    ‘Ikaro’, een draagbaar vintage televisietoestel door Minerva. Kabel is manco.

    'Ikaro', a portable vintage television set by Minerva. Cable is missing.
    Dim. H 27, B 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #285

    Drie messingen kerkkandelaars.

    Three brass church candlesticks.
    Dim. Hoogte 64 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #148
    Harrison Fisher & Co.

    Een massief zilveren inktstel met potjes van geslepen kristal. Gemerkt H.F. & Co. Harrison Fischer & Co, Sheffield 1912. De basis heeft een brutogewicht van 665 gram.

    A solid silver inkstand with jars of cut crystal. Marked H.F. & Co. Harrison Fischer & Co, Sheffield 1912. The base has a total weight of 665 grams.
    Dim. B 23, D 16, H 7 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #235

    Een set van 12 zilveren shotglaasjes, Frans gekeurd: Minerva en hoofdletters LN met een boompje tussen de letters. 85 gram. Gedeukt.

    A set of 12 silver shot glasses, French hallmarked: Minerva and uppercase letters LN with a small tree between the letters. 85 grams. Dented.
    Dim. h 4 x Ø 3.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #579

    Een verzilverde warmhouder. Gemerkt Wilcox International Silver Co. 2775.

    A silver-plated chafing dish. Marked Wilcox International Silver Co. 2775.
    Dim. Hoogte 24, Ø 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #491

    Een Chinese vogelkooi van bamboe en messing. Met porseleinen voeder en drinkbakjes.

    A Chinese birdcage of bamboo and brass. With porcelain food and water bowls.
    Dim. Hoogte 59, Ø 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #203

    Zes zilveren borrelglaasjes, gemerkt met een Minerva hoofdje. Met een gezamenlijk brutogewicht van 125 gram.

    Six silver shot glasses, marked with a Minerva head. With a total gross weight of 125 grams.
    Dim. 125 gram
    Estimate: € 70 / 100
  • #157

    Zeventien zilveren objecten waaronder verschillende lepels, vier suikertangen, een menukaarthouder en het handvat van een kinderwandelstok. Met een gezamelijk brutogewicht van 540 gram. Toegevoegd een lot verzilverd.

    Seventeen silver objects including various spoons, four sugar tongs, a menu card holder, and the handle of a child's walking stick. With a total gross weight of 540 grams. Also included is a lot of silver-plated items.
    Dim. 540 gram
    Estimate: € 200 / 300
  • #219

    Een set van drie gevlochten zeteltjes in de stijl van Lloyd Loom. Twee roze en één blauw met gouden accenten. De roze zeteltjes zijn gedateerd; Okt. 37 en Aug. 52. De kussens moeten opnieuw worden bekleed.

    Dim. Hoogte 69, 70 en 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #255

    Een lot van 3 zilveren boompjes, gemerkt 800, gecombineerd met mineralen.

    A lot of 3 silver trees, marked 800, combined with minerals.
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 30 / 50

  • #39

    Een octagonale bijzettafel van gesculpteerd hout, op ranke poten.

    An octagonal side table of carved wood, on slender legs.
    Dim. Hoogte 67, Ø 55 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #134
    Dieudonné Jacobs

    ‘Cote d’Azur’, olieverf op paneel. Getekend D. Jacobs. Kleine krasschade.

    'Cote d'Azur', oil on panel. Signed D. Jacobs. Small scratch damage.
    Dim. 70/100 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #234
    Josée Melsen

    ‘Twee tijgers’, ‘een hert’, ‘een jachtluipaard’ en ‘twee arenden’. Vier schilderijen met wilde dieren als onderwerp, olieverf op doek. Getekend ‘J. Melsen’.

    'Two tigers', 'a deer', 'a cheetah', and 'two eagles'. Four paintings depicting wild animals, oil on canvas. Signed 'J. Melsen'.
    Dim. 70/90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #580
    Raymond Weil Geneve

    Een 18 kt electroplated dameshorloge met lederen polsband. Met certificaat en originele doos.

    An 18 kt electroplated ladies' watch with leather wristband. Comes with certificate and original box.
    Estimate: € 200 / 300
  • #574
    Period: 1698

    ‘De wet der stadt van Antwerpen vernieuwt op den XX september MDCXCVIII’ (1698). Een 17e eeuwse aankondiging met de namen van het nieuwe stadsbestuur.

    'The law of the city of Antwerp is renewed on the XXth of September MDCXCVIII' (1698). A 17th-century announcement listing the names of the new city council.
    Dim. 57/42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #63

    “De turnster”. Een beeld van gepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd ‘Milo’.

    "The gymnast." A sculpture of patinated bronze on a black marble base. Signed 'Milo'.
    Dim. Hoogte 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #291
    Cassel & company

    “Cassell's history of England”, 6 volumes.

    “Cassell's History of England”, 6 volumes.
    Dim. 4 x 26 x 20.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #403

    Een paar blauw-witte Chinees porseleinen dekselpotten, met drakendecor.

    A pair of blue and white Chinese porcelain lidded jars, decorated with dragon motifs.
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #587
    Hergé

    Negen albums in nieuwstaat: Zwarte Goud, Afrika, Zonnetempel, Zaak Zonnebloem, Tibet, Cokes, Castafiore, Haaienmeer, Geheimzinnige Ster. Ed Casterman, recent. Michael Farr. Kuifje Droom en werkelijkheid. Ed. De Morgen. L’atelier de la bande dessinée 1. Ed. Moulinsart. Deels in een map “Cokes en Stock”.

    Nine albums in mint condition: Black Gold, Africa, Sun Temple, Calculus Affair, Tibet, Cigars, Castafiore, Shark Lake, Mysterious Star. Publ. Casterman, recent. Michael Farr. Tintin Dream and Reality. Publ. De Morgen. The workshop of comics 1. Publ. Moulinsart. Partly in a folder "Cigars and Stock".
    Estimate: € 50 / 80
  • #514
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘Zittend naakt’, modelstudie in potlood op papier. Getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    ‘Seated nude’, model study in pencil on paper. Signed L. Sebregts. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, studying under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    Dim. 60/40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #27
    Mangani Porcellane d’arte, Italia

    Een amforavormige vaas van meerkleurig porselein. Gemerkt; Mangani.

    An amphora-shaped vase made of multi-colored porcelain. Marked; Mangani.
    Dim. H - 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #486
    Pierre Vandel
    Period: 1970

    Een vierkante vintage salontafel, messing, glas en plexiglas, gemerkt Pierre Vandel.

    A square vintage coffee table, brass, glass, and plexiglass, marked Pierre Vandel.
    Dim. 50 x 58 x 58 cm
    Estimate: € 60 / 80

Veiling 25 & 26 november 2025

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00