Similar lots by type
-
#760Een dekselvaas van Japans aardewerk met decor van personages. Begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Vase couvert en faïence du Japon à décor de personnages. Début du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 50 / 80 -
#390Swatch IronyEen roestvrij stalen herenhorloge. Quartz. Swiss Made.
Montre homme quartz en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#300S.T. Dupont ParisEen genummerde aansteker met Chinese lak. 0557/2000. Limited Edition Nuevo Mundo. In origineel etui met toebehoren en certificaat met nummer 0557/2000.
Allumeur numéroté en laque de Chine. 0557/2000. Limited Edition Nuevo Mundo. Dans l’étui d’origine avec accessoires et certificat avec le numéro 0557/2000.No longer availableEstimate: € 3000 / 4000 -
#350Dupont ParisEen aansteker in Chinese lak. Genummerd en in originele doos.
Un briquet en laque de Chine. Numéroté et dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#205Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet diamant met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Collier en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 10,48 gEstimate: € 250 / 350 -
#215Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt Leopold II. 20 frank van 1877.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti d’une pièce de monnaie de 20 francs à l’effigie de Léopold II, datée 1877.No longer availableDim. 17,09 gEstimate: € 380 / 450 -
#761Een schemerlamp op een grote bolle vaas van licht okerkleurig aardewerk. Hedendaags werk.
Lampadaire monté sur un grand vase pansu en faïence de couleur ocre. Travail contemporain.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#375Rodania FoundedEen automatische roestvrij stalen herenhorloge. Switzerland 1930.
Montre homme automatique en acier inoxydable. Switzerland 1930.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#385CartierEen verguld stalen manicure-en toiletstel voor heren in origineel etui en doosje.
Garniture de toilette et de manucure en métal doré pour hommes. Dans son étui et sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#305Een paar 14 karaats geel gouden oorbellen met bijpassende ring en hanger bezet met fantasiestenen. Model Chanel.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 14 ct et bague et pendentif assortis sertis de pierres de fantaisie. Modèle Chanel.No longer availableDim. 7,56 gEstimate: € 120 / 180 -
#380Rodania SapphireEen roestvrij stalen herenhorloge. Swiss Made. Quartz.
Montre homme quartz en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#220Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Bague en or jaune et blanc sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 250 / 350 -
#753Leo Vingerhoets“De schenkster” & “De drinker”. Een paar glasramen.
“La verseuse” et “Le buveur”. Paire de vitraux.No longer availableDim. 88 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#325Een 14 karaats geel gouden dasspeld bezet met fantasiesteen.
Epingle de cravate en or jaune 14 ct sertie de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 2,45 gEstimate: € 40 / 80 -
#355Een dameshorloge van zilver en plaqué d’or met lederen armband bezet met fantasiestenen.
Montre de dame en argent et plaquée d’or sertie de pierres de fantaisie. Bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#310Een 18 karaats wit gouden ring bezet met één briljantje.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un petit brillant.No longer availableDim. 5,62 gEstimate: € 120 / 180 -
#400Een lot oude juwelen waaronder een hanger als fotohouder, een broche en een paar oorbellen.
Lot de bijoux anciens dont un pendentif à médaillon à photographie, une broche et une paire de boucles d’oreilles.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#315Een 14 karaats wit en geel gouden hanger met Maria afbeelding.
Pendentif en or jaune et blanc 14 ct représentant Marie.No longer availableDim. 3,79 gEstimate: € 60 / 100 -
#370Omega Constellationeen roestvrij stalen automatische dameshorloge. Swiss Made.
Montre dame automatique en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#340Omegaeen roestvrij stalen automatische herenhorloge. Swiss Made.
Montre homme automatique en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#395Een lot fantasiejuwelen allerlei waaronder kettingen, armbanden, ringen en oorbellen.
Lot de bijoux de fantaisie dont chaînes, bracelets, bagues et boucles d’oreilles.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#320Een lot 18 karaats wit en geel goud waaronder twee ringen en één oorbel.
Lot d’or jaune et blanc 18 ct dont deux bagues et une boucle d’oreille.No longer availableDim. 7,36 gEstimate: € 150 / 200 -
#365RodaniaDrie roestvrij stalen dameshorloges. Quartz. Swiss Made.
Trois montres dame quartz en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#295Een 18 karaats geel gouden ketting, hangers, een kruisje en een hoorn des overvloeds.
Chaîne en or jaune 18 ct, des pendentifs: un crucifix et une corne d’abondance.No longer availableDim. 9,15 gEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#27Een glazenservies van kleurloos kristal met een geslepen decor, bestaande uit champagnecoupes, rode wijnglazen, witte wijnglazen, likeurglaasjes en een koelemmer. Compleet voor twaalf personen. XIXe eeuw.
Service de verres en cristal taillé et gravé incolore comprenant des coupes à champagne, des verres à vin rouge, à vin blanc, des goûtes et un seau à glace. Complet pour douze personnes. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#257Val St. LambertEen kristallen vaas met getorste ribben, roze gekleurd in de massa. Gemerkt.
Vase en cristal aux côtes torses coloré rose dans la masse. Avec marque.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#307Een lot porselein, bestaande uit drie groepjes, een kleine coupe, een hoornvaasje en een miniatuur boerenkoppeltje. We voegen er drie beeldjes van biscuit aan toe.
Lot de porcelaines comprenant trois groupes, une petite coupe, un cornet et un couple de paysans miniature. Nous ajoutons trois statuettes en biscuit.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#616Een Chinees sokkeltje van ijzerhout met een rond blad van roze marmer.
Socle en bois de fer à tablette ronde en marbre rose. Travail chinois.No longer availableDim. Ø: 42 cmEstimate: € 60 / 100 -
#745Een kolenbak met beslag van gedreven geel koper, gedecoreerd met genretaferelen. XIXe eeuw.
Bac à charbon en cuivre repoussé décoré de scènes de genre. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 57 cmEstimate: € 60 / 80 -
#125Een 18 karaats geel gouden ring bezet met jade.
Bague en or jaune 18 ct sertie de jade.No longer availableDim. Bruto: 6,95 gEstimate: € 200 / 300 -
#349Valentijn De WaelePeriod: 1918-2005“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 47 x 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#23“De Zeebrugse visserij”. Dirk & Frank Neyts, Walter Dobbelaere. Ed. Van de Wiele. Brugge, 1984.
“De Zeebrugse visserij”. Dirk & Frank Neyts, Walter Dobbelaere. Ed. Van de Wiele. Bruges, 1984.No longer availableEstimate: € 20 / 24 -
#84Jan De Laet“Stilleven met rozen en juwelen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses et bijoux”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#391“Maria met kind”. Een voorstelling van verguld brons op een marmeren sokkel naar een werk van Salvatore Melani.
Vierge à l’Enfant. Statuette en bronze doré sur socle en marbre d’après Salvatore Melani.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#447OrreforsEen schaal van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Plat en cristal incolore. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#327Een gevarieerd lot tin en koper bestaande uit o.a. twee olielampen, drie maatbekers enz.
Lot varié d’étains et de cuivres comprenant e.a. deux lampes à huile, trois mesures etc.No longer availableEstimate: € 40 / 50

