Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
Twee 18 karaats wit gouden ringen één met initialen en één met een fantasiesteen.

Twee 18 karaats wit gouden ringen één met initialen en één met een fantasiesteen.

Deux bagues en or blanc 18 ct dont une aux initiales et une avec une pierre de fantaisie.
Dim. 12,10 g
SKU: 2508150295.
Category: Uncategorized.
Auction day:
Catalogue
Estimate: € 240 / 300
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #300
    Bulgari

    Een roestvrij stalen automatische herenhorloge. (armband te vervangen).

    Montre homme en acier inoxydable. Bracelet à remplacer.
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #752

    Een zes- en een vierdelig Chinees theeservies van meerkleurig porselein bestaande uit twee theepotten, twee melkkannetjes, twee suikerpotten, tien kopjes, waarvan één hersteld en tien gecompartimenteerde schoteltjes.

    Deux services à thé en porcelaine polychrome de Chine, comprenant deux théières, deux pots à lait, deux sucriers, dix tasses dont une réparée et dix soucoupes à compartiment pour biscuits.
    Estimate: € 50 / 80
  • #393

    Ovale spiegel met verguld houten omlijsting, bovenaan versierd met een strik in Lodewijk XVI-stijl.

    Glace ovale à encadrement en bois doré. Le dessus décoré d’un noeud de style Louis XVI.
    Dim. H. 74 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #536

    Mahoniehouten tweedeurskast. Twee beglaasde deuren met latwerk in spitsboogvorm. Onderaan een lade. XIXde eeuw.

    Armoire à deux portes en acajou. Deux portes vitrées à lattes en ogive. Tiroir en ceinture basse. XIXe siècle.
    Estimate: € 200 / 300
  • #348

    Mahoniehouten tweedeurskast met bovenaan een lade en doucine. Tijdperk Louis-Philippe.

    Armoire à deux corps en acajou. Le dessus à un tiroir en doucine. Epoque Louis-Philippe.
    Dim. H. 158 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #736

    Een paar fauteuils in Lodewijk XV-stijl van gesculpteerd notenhout, bekleed met naaldwerk.

    Paire de fauteuils de style Louis XV en noyer sculpté recouvert de tapisserie.
    Estimate: € 80 / 100
  • #19

    Een sac-à-perles van koper met kristallen pendeloques en tien lichtpunten.

    Sac-à-perles en cuivre aux pendeloques en cristal. Dix lumières.
    Estimate: € 120 / 200
  • #738

    Een paar gedraaide messingen kandelaars.

    Paire de candélabres en laiton tourné.
    Dim. H. 48 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #8

    Een halllantaarn van verguld brons.

    Lanterne de vestibule en bronze doré.
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #756

    Eikenhouten gatelegtafel met gedraaide poten. XIXde eeuw.

    Table gateleg en chêne à pieds tournés. XIXe siècle.
    Estimate: € 200 / 300
  • #388

    Spiegel met verguld houten omlijsting, bovenaan versierd met een bloemenmand in Lodewijk XVI-stijl. Lijst eveneens voorzien van spiegelglas.

    Miroir à encadrement doré, le dessus décoré d’une corbeille fleurie de style Louis XVI. Cadre également avec verre miroitant.
    Dim. H. 92 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #9

    Neogotisch luchtertje van verguld koper met vier lichtpunten.

    Petit lustre néogothique en cuivre doré à quatre points de lumière.
    Dim. H.34 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #135

    Twee lange halssnoeren van roze en witte zoetwater parels met twister slot en certificaat van echtheid.

    Deux longs colliers en perles rose et blanc. Fermoir twister. Certificat d’authenticité.
    Estimate: € 300 / 400
  • #748

    “Cheval de Marly.” Een bronzen beeld naar G. Coustou. XIXde eeuws.

    “Cheval de Marly”. Sculpture en bronze d’après Coustou. XIXe siècle.
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 320 / 400
  • #368
    Edgard Heirman
    Period: 1919-2002

    “Heidelandschap” en “Hoeve”. Twee schilderijen op doek. Gesigneerd.

    “Paysage de bruyère” et “Ferme”. Deux tableaux sur toile. Signées.
    Dim. 30 x 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #405

    Een halllamp van koper en kristal.

    Lampe de vestibule en cuivre et cristal.
    Estimate: € 80 / 100
  • #741
    Henri Gauquier

    “Fac et spera.” Een bronzen beeld.

    “Fac et spera”. Sculpture en bronze.
    Estimate: € 450 / 500
  • #17

    Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.

    Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.
    Estimate: € 120 / 180
  • #315

    Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet met parels.

    Collier en or jaune 18 ct serti de perles.
    Dim. 7,09 g
    Estimate: € 180 / 250
  • #55

    Een halssnoer en oorbellen van citrine.

    Collier et boucles d’oreilles en citrine.
    Estimate: € 150 / 250
  • #751
    Salvador Dali
    Period: 1904-1989

    “Zodiaco Daliniano”. Serie van 12 borden met voorstellingen van de dierenriem. Werk uit 1991, genummerd 279/5000. In oorspronkelijke doosjes en met bijbehorende certificaten.

    “Zodiaco Dainiano”. Suite de 12 assiettes représentant les signes du zodiaque. Travail de 1991, numérotées 279/5000. Dans les boîtes d’origines et accompagnées de certificats.
    Dim. Ø 20 cm
    Estimate: € 1000 / 1250
  • #726

    Vergulde spiegel met de bovenrand afgerond. XIXde eeuw.

    Glace à cadre doré, le dessus arrondi. XIXe siècle.
    Dim. H. 162 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #310

    Een 18 karaats geel gouden armband bezet met parels.

    Bracelet en or jaune 18 ct serti de perles.
    Dim. 6,05 g
    Estimate: € 180 / 250
  • #714

    Een langgerekt houten siermasker. Afrikaans werk.

    Masque allongée en bois. Travail africain.
    Dim. h: 132 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #357

    Eikenhouten koffer met een sober versierd middenpaneel vooraan. Begin XIXde eeuw.

    Coffre en chêne sobrement cannelé dans le panneau central. Début du XIXe siècle.
    Dim. H. 70. B. 126 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #30

    Drie 18 karaats geel gouden spelden, één bezet met een saffiertje, één bezet met een diamantbaguette en één bezet met twee saffiertjes en een diamant. In originele doos.

    Trois épingles en or jaune 18 ct dont une sertie d’un petit saphir, une d’une baguette de diamant et une de deux petits saphirs et un diamant. Dans la boîte d’origine.
    Dim. 4,95 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #447
    Franklin Mint

    Een serie van vierentwintig kleine kruidenpotjes van meerkleurig porselein. Klein letsel.

    Suite de vingt-quatre petits pots aux herbes en porcelaine polychrome. Petit dégât.
    Estimate: € 25 / 50
  • #695
    Festina

    Een roestvrij stalen herenhorloge. In originele doos en met certificaat.

    Montre homme en fer inoxydable. Dans la boîte d’origine et avec certificat.
    Estimate: € 50 / 100
  • #282
    Hillaire Bals

    “Kippen op het erf.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Poules dans la basse cour”. Huile sur panneau. Signé.
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #358

    Een bierkruik van Brussels aardewerk met tinnen montuur. Geijkt 1822.

    Chope en faïence de Bruxelles au monture en étain. Vérification 1822.
    Dim. H 21 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #248
    Rene

    “La frileuse”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Jean-Antoine Houdon.

    “La Frileuse”. Sculpture en bronze à patine foncée d’après l’oeuvre de Jean-Antoine Houdon.
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #194
    Alfred Jacques Verwée
    Period: 1838 - 1895

    “Landschap met klaprozen”. Olieverf op doek. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1890. Schade, afgeschilferde verf.

    “Paysage aux pavots”. Huile sur toile. Signée au verso et daté 1890. Dégâts, peinture se détache par endroits.
    Dim. 37 x 59 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #701

    Een ting van groengepatineerd brons. Naar de Shang-dynastie.

    Ting en bronze à patine verte. D’après les oeuvres de la dynastie Chang.
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #196

    Een handgeknoopt wollen Perzisch tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    Dim. 350 x 260 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #440

    Een reliekschrijn van verguld koper in gotische stijl in de vorm van een vierkant torentje.

    Reliquaire en cuivre doré de style gothique en forme d’une tour carrée.
    Dim. H. 38 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #505

    Ho Tai met staf en staand op een zak met geschenken. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op houten sokkeltje.

    Ho Tai tenant une crosse, debout sur un sac aux cadeaux. Travail chinois, première moitié du XXe siècle. Sur socle en bois.
    Dim. H. 15,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 augustus 2015

Deze veiling is volledig - 760 loten online.



View auction ›

Place an online bid

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More