Similar lots by type
-
#198Poterie du vieux Montmartre
Een aardewerken boekvormige vaas. Als decor de meerkleurige kaft van “Ballade des Proverbes” door François Villon. Decor door Nicolas Constantin Argyriades. Parijs, periode 1910 - 1960. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. 17,5 x 13,5 X 7 cmEstimate: € 25/30 -
#78
Een Grieks aardewerken sierbord met afbeelding van Hercules die een leeuw verslaagt. Rhodos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 24,5 cmEstimate: € 10/15 -
#55
Een zeshoekige dekselvaas van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 40 cmEstimate: € 25/40 -
#82H. Bequet, Quaregnon
Een sierschotel en twee geribde kalebasvazen van blauw-wit en verguld aardewerk. Onderaan gemerkt. Schotel met kleine randschilfer.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 33 cm Ø: 33 cmEstimate: € 10/15 -
#39Goebel, West-Germany
Een eendje van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 13,5 cmEstimate: € 20/30 -
#60
Een schotel en een mandje van Portugees majolica. Beide gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 29 & 39 cmEstimate: € 10/15 -
#290
Een kannetje van lusterware met handgeschilderd bloemendecor.
Une cruche de lustre avec décor floral peint à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 13,5 cmEstimate: € 25/30 -
#23
Twee schenkkannen, waarbij één van Metlach decor met tinnen deksel (enkele beschadigingen aan de basis) en vintage Duits aardewerken kruik.
Deux pichets, un décor Metlach avec couvercle en étain (quelques dommages à la base) et pichet en faïence allemande vintage.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 15 & 26 cmEstimate: € 15/25 -
#15Coceram
Een merkwaardig aardewerken kruikje met meerkleurig en verguld decor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 10/15 -
#19
Een Madonna met kind van meerkleurig geglazuurd wit terracotta.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 25/35 -
#136Villeroy & Boch
Twee kleine vazen van meerkleurig aardewerk. Beide gemerkt.
Deux petits vases en faïence multicolore. Les deux marqués.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 15,5 cmEstimate: € 35/45 -
#297
Een grote en een kleine pot van Duits steengoed met een blauw decor. Een van de twee oren van de grote pot is eraf.
Un grand et un petit pot en grès allemand à décor bleu. Il manque une des deux oreilles du grand pot.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 20/25 -
#163
Zittend meisje van terra cotta. Gemonogrammeerd E.L.
Fille assise en terre cuite. Monogrammée E.L.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. H:38cmEstimate: € 35/45 -
#59Boch La Louvière
Een rood geglazuurde aardewerken schotel op voet. Met vergulde randen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø: 29 cmEstimate: € 15/25 -
#295
Een schenkkan van Keuls aardewerk. Een haarscheur bovenaan.
Une cruche de poterie de Cologne. Un cheveu en haut.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 35/45 -
#48
Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 15/25 -
#133
Een tabakspot een een fruitschaal van Belgisch aardewerk met meerkleurig druipglazuur.
Un pot à tabac et une corbeille à fruits en faïence belge à glaçure coulée multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 30 cm, h: 17 cmEstimate: € 30/50 -
#166Reinhold Merkelbach, Grenzhausen
Een Duits klepkannetje van steengoed met tinnen deksel. Onderaan gemerkt.
Un pot couvert en grès allemand avec couvercle en étain. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 50/80 -
#160
Een grote bolle vaas met oren en een klein vaasje van meeerkleurig Frans aardewerk, waarbij het kleinste gemerkt van Cherbourg.
Un grand vase rond avec des anses et un petit vase de poterie française multicolore, le petit marqué Cherbourg.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 18 & 21 cmEstimate: € 25/35 -
#51
Een lot aardewerk, bestaande uit vier borden van Regout, twee vanCreil & Montereau (één met barst) en één Engels, alsook een theepot. Enkele randschilfers.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 & 22 cm h: 23,5 cmEstimate: € 15/25 -
#193
Een klein balustervaasje van Nankin-aardewerk. Reparatie aan de rand. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#178
Een lot van zes porseleinen en aardewerken dekselpotjes. Enkele lichte beschadigingen aan de bloemetjes. Verschillende merken. In één potje drie kleine flesjes in verschillende uitvoeringen.
Lot de six pots à couvercle en porcelaine et faïence. Quelques dommages mineurs aux fleurs. Différentes marques. Trois petites bouteilles de différents modèles dans un pot.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 - 13 cmEstimate: € 25/35 -
#73Royal Plazuid, Gouda
Een grote schotel van Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Gouda’. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 41,5 cmEstimate: € 15/20 -
#251
Een lot aardewerk, bestaande uit een grote en een kleine bolle vaas, waarbij het kleinste gemerkt van Zaalberg, een beeldje van een neushoorn, een geglazuurde Madonna met kind, een Christus van pijpaarde(?), een Delftse plaquette met Hollands landschap, gemerkt van de Porceleyne fles en een herdenkingsplaquette met opschrift ‘Van ‘t zwaar gehavend Nederland, de opbouw thans met kracht ter hand’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 9 - 30 cmEstimate: € 25/35
Other lots in this auction
-
#103
Een glazen kandelaar versierd met twee glazen hangers. Onleesbaar gemerkt.
Bougeoir en verre orné de deux pampilles en verre. Marqué illisible.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cmEstimate: € 20/25 -
#249
Een lot kleurloos glazen sierstukjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 12 & 17 cmEstimate: € 15/20 -
#122
Een lot bestaande uit: een paar kristallen kandelaars met lichtpunten. Vier kristallen schaaltjes met verschillende taferelen, en 12 messenleggers.
Lot composé de : une paire de bougeoirs en cristal à points lumineux. Quatre plats en cristal avec différentes scènes, et 12 porte-couteaux.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h 14 cm, 6,5 x 6,5 cmEstimate: € 25/35 -
#240Becker, Brussel
Twee pillenplankjes met drie pillensnijders; twee met dertig en één met veertig kanalen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 20/30 -
#28
Twee theekoppen van Brussels porselein met meerkleurige en vergulde decors. XIXe eeuw.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 & 11,5 cmEstimate: € 10/15 -
#215
Een lot van vier stuks monochroom wit biscuit, bestaande uit een groepje van een moeder met kind op bed (hoofdje gelijmd, handje manco), een siervaasje met een moeder met kind en diertjes (kleine beschadiging aan het nestkastje), een engeltje en een groepje met musicerende en dansende kindjes. Achteraan genummerd.
Lot de quatre biscuits blancs monochromes, composé d'un groupe d'une mère avec enfant au lit (tête recollée, main manquante), d'un vase décoratif avec une mère avec enfant et animaux (petit accident au nichoir), d'un ange et d'un groupe avec des enfants jouant de la musique et dansant. Numéroté au dos.No longer availableOnline onlyDim. H:12-16cmEstimate: € 40/50 -
#156
Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.
Une pendule de cheminée Art Déco en marbre multicolore.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 37 cmEstimate: € 80/120 -
#70
Een pijpenrekje met vier verschillende pijpen.
Un porte-tubes avec quatre tubes différents.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 15/25 -
#211
Een lot Japans aardewerk, bestaande uit twee sierschotels, een vaas en een lampenvoetje met Boeddha.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h : 25 - 32 cm Ø 28 cmEstimate: € 25/35 -
#256
“Gutes Recht macht allzeit Knecht”. Een recent sierschotel van Duits porselein.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 36 cmEstimate: € 10/16 -
#220
Twee schotels en een Terrine van meerkleurig duits porselein versierd met bloemen in het decor.
Deux soucoupes et une terrine en porcelaine allemande multicolore à décor de fleurs dans le décor.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. Ø: 23 cm - 31 cmEstimate: € 20/25 -
#154
Een glazen fotoframe in voetstuk van marmer, versierd met een hertje van zamak.
Un cadre photo en verre dans un socle en marbre, décoré d'un cerf en zamac.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 19 cmEstimate: € 25/35