Similar lots by type
-
#295
Een schenkkan van Keuls aardewerk. Een haarscheur bovenaan.
Une cruche de poterie de Cologne. Un cheveu en haut.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 35/45 -
#163
Zittend meisje van terra cotta. Gemonogrammeerd E.L.
Fille assise en terre cuite. Monogrammée E.L.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. H:38cmEstimate: € 35/45 -
#39Goebel, West-Germany
Een eendje van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 13,5 cmEstimate: € 20/30 -
#73Royal Plazuid, Gouda
Een grote schotel van Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Gouda’. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 41,5 cmEstimate: € 15/20 -
#136Villeroy & Boch
Twee kleine vazen van meerkleurig aardewerk. Beide gemerkt.
Deux petits vases en faïence multicolore. Les deux marqués.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 15,5 cmEstimate: € 35/45 -
#290
Een kannetje van lusterware met handgeschilderd bloemendecor.
Une cruche de lustre avec décor floral peint à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 13,5 cmEstimate: € 25/30 -
#48
Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 15/25 -
#55
Een zeshoekige dekselvaas van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 40 cmEstimate: € 25/40 -
#133
Een tabakspot een een fruitschaal van Belgisch aardewerk met meerkleurig druipglazuur.
Un pot à tabac et une corbeille à fruits en faïence belge à glaçure coulée multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 30 cm, h: 17 cmEstimate: € 30/50 -
#193
Een klein balustervaasje van Nankin-aardewerk. Reparatie aan de rand. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#198Poterie du vieux Montmartre
Een aardewerken boekvormige vaas. Als decor de meerkleurige kaft van “Ballade des Proverbes” door François Villon. Decor door Nicolas Constantin Argyriades. Parijs, periode 1910 - 1960. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. 17,5 x 13,5 X 7 cmEstimate: € 25/30 -
#15Coceram
Een merkwaardig aardewerken kruikje met meerkleurig en verguld decor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 10/15 -
#297
Een grote en een kleine pot van Duits steengoed met een blauw decor. Een van de twee oren van de grote pot is eraf.
Un grand et un petit pot en grès allemand à décor bleu. Il manque une des deux oreilles du grand pot.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 20/25 -
#178
Een lot van zes porseleinen en aardewerken dekselpotjes. Enkele lichte beschadigingen aan de bloemetjes. Verschillende merken. In één potje drie kleine flesjes in verschillende uitvoeringen.
Lot de six pots à couvercle en porcelaine et faïence. Quelques dommages mineurs aux fleurs. Différentes marques. Trois petites bouteilles de différents modèles dans un pot.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 - 13 cmEstimate: € 25/35 -
#19
Een Madonna met kind van meerkleurig geglazuurd wit terracotta.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 25/35 -
#60
Een schotel en een mandje van Portugees majolica. Beide gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 29 & 39 cmEstimate: € 10/15 -
#166Reinhold Merkelbach, Grenzhausen
Een Duits klepkannetje van steengoed met tinnen deksel. Onderaan gemerkt.
Un pot couvert en grès allemand avec couvercle en étain. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 50/80 -
#160
Een grote bolle vaas met oren en een klein vaasje van meeerkleurig Frans aardewerk, waarbij het kleinste gemerkt van Cherbourg.
Un grand vase rond avec des anses et un petit vase de poterie française multicolore, le petit marqué Cherbourg.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 18 & 21 cmEstimate: € 25/35 -
#82H. Bequet, Quaregnon
Een sierschotel en twee geribde kalebasvazen van blauw-wit en verguld aardewerk. Onderaan gemerkt. Schotel met kleine randschilfer.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 33 cm Ø: 33 cmEstimate: € 10/15 -
#59Boch La Louvière
Een rood geglazuurde aardewerken schotel op voet. Met vergulde randen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø: 29 cmEstimate: € 15/25 -
#51
Een lot aardewerk, bestaande uit vier borden van Regout, twee vanCreil & Montereau (één met barst) en één Engels, alsook een theepot. Enkele randschilfers.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 & 22 cm h: 23,5 cmEstimate: € 15/25 -
#23
Twee schenkkannen, waarbij één van Metlach decor met tinnen deksel (enkele beschadigingen aan de basis) en vintage Duits aardewerken kruik.
Deux pichets, un décor Metlach avec couvercle en étain (quelques dommages à la base) et pichet en faïence allemande vintage.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 15 & 26 cmEstimate: € 15/25 -
#78
Een Grieks aardewerken sierbord met afbeelding van Hercules die een leeuw verslaagt. Rhodos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 24,5 cmEstimate: € 10/15 -
#251
Een lot aardewerk, bestaande uit een grote en een kleine bolle vaas, waarbij het kleinste gemerkt van Zaalberg, een beeldje van een neushoorn, een geglazuurde Madonna met kind, een Christus van pijpaarde(?), een Delftse plaquette met Hollands landschap, gemerkt van de Porceleyne fles en een herdenkingsplaquette met opschrift ‘Van ‘t zwaar gehavend Nederland, de opbouw thans met kracht ter hand’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 9 - 30 cmEstimate: € 25/35
Other lots in this auction
-
#63
Een geisha met shamisen van meerkleurig aardewerk. Haarscheur in de basis.
No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 20/25 -
#286Atlas Editions
Een lot van vier verzilverd metalen vliegtuigmodellen op houten voetjes uit de reeks “Silver Classics”:- Antonov An-2 - 1947- Heinkel He 70 ‘Blitz’ - 1932- Fokker F.III - 1920- Lockheed L-9 ‘Orion’ - 1931 Schaal 1/200. In originele doosjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 25/35 -
#134Denbac
Een kannetje en vier bekertjes van geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt. (Denert & Baluchon)
Une cruche et quatre tasses en faïence émaillée. Marquée en bas. (Denert & Baluchon)No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 10 & 20 cmEstimate: € 30/40 -
#273
Een verzilverd messingen dienblad met opengewerkte rand en met gegraveerd decor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 46 x 34 cmEstimate: € 20/25 -
#218
Een spaarpot van meerkleurig Italiaans porselein in de vorm van een varken.
Tirelire en porcelaine italienne multicolore en forme de cochon.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 15 cmEstimate: € 40/50 -
#144
Een geborsteld metalen bureauklokje. Met inscriptie en datering 21-7-37. Engeland. Met sleuteltje.
Une horloge de bureau en métal brossé. Avec inscription et datation 21-7-37. Angleterre. Avec clé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 14,5 cmEstimate: € 60/100 -
#50
“Maria met kind”. Een wassen beeld onder een glazen stolp.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 15/25 -
#140
Een zeshoekig vaasje van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor.
Un vase hexagonal en porcelaine de Chine à décor de paysage multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 25,5 cmEstimate: € 60/80 -
#49
Een vaasje van Chinees porselein met blauw op wit decor van een tuin. Onderaan gemerkt. Kleine randschilfer.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 21 cmEstimate: € 25/45 -
#146
Twee bronzen vide-poches, waarbij één meet beeltenis van een meisje en één met kastanjebladeren. Begin XXe eeuw.
Deux vide-poches en bronze, l'une à l'effigie d'une jeune fille et l'autre aux feuilles de châtaignier. Début du XXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. b: 16 & 18 cmEstimate: € 40/50 -
#148Daalderop, Tiel
Een koffie- en theestelletje van nederlands Tin bestaande uit een koffiepot, een theepot, een suikerpot met suikerlepeltje, een melkkannetje, een theebusje en een lepelpotje. Onderaan gemerkt.
Un service à café et à thé Dutch Tin composé d'une cafetière, d'une théière, d'un sucrier avec une cuillère à sucre, d'un pot à lait, d'une boîte à thé et d'un pot à cuillère. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. h: 8 - 22 cmEstimate: € 20/30 -
#99
Een porseleinen groep van een romantisch koppel. Eén haarscheur vooraan. Gemerkt achteraan.
Un groupe en porcelaine d'un couple romantique. Un cheveu devant. Marqué au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. H:29cmEstimate: € 60/80