#77B.R.C.Een antieke messingen acetyleenlamp. Gemonteerd op elektriciteit.
#356Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#522“De Voorstelling”. Aquarel op papier. Met opdracht en onleesbaar gesigneerd.
The Performance . Aquarelle sur papier. Avec dédicace et signature illisible.No longer availableDim. 14 x 20 cmEstimate: € 40 / 80 -
#193“Engel met trommel”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van Moreau.
#647Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
#56Een paar salondeuren met glas-in-loodramen. Art deco.
#566Een Afrikaans houten beeld. Deels witgepatineerd.
#300Twee witgouden ringen 18 K bezet met een centrale diamant van +- 0,82 ct. FSI1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,24 ct.
Deux bagues en or blanc 18 K serties d'un diamant central de + - 0,82 ct. FSI1 et de brillants d'un poids combiné de + - 1,24 ct.No longer availableDim. 11,23 gEstimate: € 2700 / 2900