#631Een modern kunstwerk van gepolijst zandsteen.
#115Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,60 ct. FVS2 en briljanten een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct.
Une bague en or blanc 18 K sertie d'un diamant central de + - 0,60 ct. FVS2 et de diamants d'un poids combiné de + - 0,14 ct.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#17Niki de Saint PhalleEen flesje eau de toilette en een flesje eau défendue in doosjes.
#6101 platina munt van 150 Roebel “Olympiade 1980”. Pt 999/1000. USSR 1979. Recto wapenschild, verso worstelaars. Met certificaat en in etui.
1 pièce de 150 roubles en platine Olympiade 1980 . Pt 999/1000. URSS 1979. Armoiries recto, lutteurs au revers.No longer availableDim. 15,54 gEstimate: € 550 / 650 -
#486Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#104Hans Lenteman“Zomerlandschap met Vee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage d'été avec du bétail . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#70Een 18 K wit geelgouden ring bezet met een diamant van +- 0,70 ct.
#300Twee witgouden ringen 18 K bezet met een centrale diamant van +- 0,82 ct. FSI1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,24 ct.
Deux bagues en or blanc 18 K serties d'un diamant central de + - 0,82 ct. FSI1 et de brillants d'un poids combiné de + - 1,24 ct.No longer availableDim. 11,23 gEstimate: € 2700 / 2900