Similar lots by type
-
#68Een gebeeldhouwd houten Christus.
Un Christ en bois sculpté.No longer availableDim. l:80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#477Twee deels gepolychromeerde Afrikaanse houten maskers.
Deux masques africains en bois partiellement polychromes.No longer availableDim. h: 33 & 39 cmEstimate: € 50 / 70 -
#686Een gebeeldhouwd Afrikaans houten beeld. Arm gerestaureerd.
Sculpture africaine en bois. Bras restauré.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#578Een Afrikaans houten masker met drie gezichten, deels gepatineerd en met vacht en leder.
Masque africain en bois à trois faces, partiellement patiné et avec fourrure et cuir.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#538Een gepolychromeerd Afrikaans houten masker.
Un masque en bois africain polychrome.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 50 / 70 -
#508Een gebeeldhouwd Afrikaans houten masker met hoorns en schelpjes.
Un masque africain en bois sculpté avec des cornes et des coquillages.No longer availableDim. l: 37 cmEstimate: € 120 / 200 -
#557Een vierhoekig Afrikaans houten masker.
Un masque en bois africain quadrangulaire.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#596Een Afrikaanse houten ceremoniële staf. Op metalen voet.
Bâton cérémoniel en bois africaine. Sur base en métal.No longer availableDim. l: 123 cmEstimate: € 120 / 200 -
#581Twee verschillende gebeeldhouwd hardhouten beelden. Afrikaans werk.
Deux statues différentes en bois dur sculpté. Travail africain.No longer availableDim. h: 55 & 56 cmEstimate: € 100 / 120 -
#598Een Afrikaans houten masker, bekleed met koper.
Un masque africain en bois recouvert de cuivre.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#608Een Afrikaans houten masker met vlechtwerk en haar.
Un masque africain en bois avec tresse et cheveux.No longer availableDim. l: 37 cmEstimate: € 50 / 70 -
#548Twee verschillende Afrikaanse houten maskers.
Deux masques africains en bois différents.No longer availableDim. h: 27 & 28 cmEstimate: € 50 / 60 -
#613Een paar Afrikaans houten beelden. Eén met oude beschadiging.
Une paire de statues africaines en bois. Une avec de vieux dégâts.No longer availableDim. h: 40 & 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#614Een gebeeldhouwd en gepolychromeerd houten paard.
Un cheval en bois sculpté et polychrome.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 60 / 100 -
#556Een Afrikaans houten voorouderbeeld.
Statue d’ancêtre africaine en bois.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 120 / 200 -
#251“Vrouwelijk naakt”. Een gepatineerd terracotta beeld op houten sokkel. Jaren ‘30.
Nu féminin . Une statue en terre cuite patinée sur un socle en bois. Années 1930.No longer availableDim. l: 73 cmEstimate: € 80 / 120 -
#586Twee gebeeldhouwde Indonesische houten beelden met gedreven messingen details.
Deux sculptures indonésiennes en bois sculpté aux détails en cuivre repoussé.No longer availableDim. h: 103 & 106 cmEstimate: € 100 / 150 -
#176Een imposante massieve houten dubbele deur, met zware omlijsting en subtiele sculptuur en metalen sierspijkers. India, XIXde eeuw. Hoogte van een deur: 245 cm.
Ancienne statue de Bouddha en bois avec des traces de polychromie et avec une ouverture dans le dos. Sur la base.No longer availableEstimate: € 1500 / 2500 -
#572Twee langgerekte Afrikaanse houten voorouderbeelden. Op houten voet.
Deux statues africaines allongées d’ancêtres en bois. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 148 cmEstimate: € 200 / 240 -
#591Een lot van elf naamkaartjeshouders in de vorm van gesculpteerd ivoren vrouwenbustes op ebbenhouten sokkel. Afrikaans werk, pre 1947.
Un lot de onze porte-cartes en forme de bustes de femmes en ivoire sculpté sur un piédestal en ébène. Travail africain, avant 1947.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 100 / 140 -
#562Een langgerekt Afrikaans bronzen beeld.
Statue allongées africaine en bronze.No longer availableDim. h: 128 cmEstimate: € 300 / 400 -
#54Een gebeeldhouwd houten sopra porta met ramskop.
Une sopra porta en bois sculpté avec tête de bélier.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#566Een Afrikaans houten beeld. Deels witgepatineerd.
Sculpture africaine en bois. Partiellement patinée blanche.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 100 / 150 -
#488Een paar bewerkte Afrikaanse slagtanden met voorstelling van een mannen- en een vrouwenhoofd. Op houten sokkel. Pre 1947.
Une paire de défenses africaines sculptées représentant la tête d'un homme et d'une femme. Sur socle en bois. Avant 1947.No longer availableDim. l: 61 cmEstimate: € 350 / 450
Other lots in this auction
-
#334Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978“Zicht op het Zimmerplein te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.
Vue de la Zimmerplein à Lier . Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#469Ohara KosonPeriod: 1877 - 1945“Havik en mus op besneeuwde tak”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd. Omstreeks 1910.
Hawk and Sparrow on Snowy Branch . Une gravure sur bois japonaise. Signé. Vers 1910.No longer availableDim. 34 x 18,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#633Twee Afrikaanse vrouwenbeelden van brons.
Deux statues africaines en bronze.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#672Een verzilverd metalen kandelaar met drie afneembare lichtpunten, eveneens te gebruiken als enkele kandelaar.
Un chandelier en métal argenté avec trois points lumineux détachables, peut également être utilisé comme chandelier simple.No longer availableDim. H. 53,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#601“Boeddhistisch figuur met sitar”. Een bronzen beeld op houten sokkel.
Figure bouddhiste avec sitar . Une statue en bronze sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#521“Vrouw en man”. Een bronzen groep in modernistische stijl naar voorbeeld van Boris Lovet-Lorski.
Femme et homme . Un groupe de bronze de style moderniste d'après l'exemple de Boris Lovet-Lorski.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#4Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969“Begijnen”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 37/100 buiten de plaat.
Béguines . Une gravure en couleur. Signée et numérotée 37/100 hors planche.No longer availableDim. 16,5 x 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#169C. L. Gavre“Portret van een student”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd. XIXe eeuw.
Portrait d'élève . Huile sur planche de peintre. Signé. XIXème siècle.No longer availableDim. 55 x 46 cmEstimate: € 200 / 220 -
#534Een buikvaas van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig bloemendecor.
Un vase en porcelaine de Chine, décoré d'un décor floral multicolore.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 1100 / 1300 -
#127Limoges, FranceEen driedelig klokstel van verguld brons en kobaltblauw porselein met meerkleurige bloemendecors.
Ensemble d'horloge en trois parties en bronze doré et porcelaine bleu cobalt avec motifs floraux multicolores.No longer availableDim. h: 46 & 51 cmEstimate: € 250 / 350 -
#140Een 18 K geelgouden fotohanger bezet met parels en een handgeschilderde plaquette met barstje aan de rand. De schakelketting is verguld.
Un pendentif photo en or jaune 18 carats serti de perles et d'une plaque peinte à la main avec une fissure sur le bord. La chaîne à maillons est plaquée or.No longer availableDim. 23,19 gEstimate: € 450 / 550 -
#684“Schaapskudde”. Een XIXe eeuwse gravure naar Eugène Verboeckhoven.
“Troupeau de moutons”. Gravure du XIXe siècle d’après Eugène Verboeckhoven.No longer availableDim. 32 x 43 cmEstimate: € 30 / 50





