Other lots in this auction
-
#449
Zes Chinese scrolls die samen een geheel vormen.
Six rouleaux chinois qui forment un ensemble.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#402
Een antieke geborduurd Chinees hoesje met goudbrokaat en met een kraanvogel in het decor.
Un étui chinois antique brodé avec du brocart d'or et avec une grue dans le décor.No longer availableDim. 16 x 10 cmEstimate: € 80/100 -
#269M. Op de Beeck
“Dieseghemhoeve te Mortsel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Dieseghemhoeve à Mortsel. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 60/100 -
#698
Een lot van vier kruiken en een dekselkan van aardewerk/ steengoed. Raeren/ Westerwald.
Un lot de quatre pichets et une aiguière à couvercle en faïence/grès. Raeren/ Westerwald.No longer availableDim. h: 16,5 - 32 cmEstimate: € 100/150 -
#606
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 207 x 139 cmEstimate: € 60/100 -
#602
“Driekoningenzanger”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening ‘N.G.’.
“Chanteur d’Epiphanie”. Huile sur panneau. Signé 'N.G.'.No longer availableDim. 25,5 x 15 cmEstimate: € 60/80 -
#361Willy Vandersteen
Suske en Wiske. Rode Reeks. De Koning Drinkt (1956), De Witte Uil (1954), Lambiorix (1954), De Kleppende Klipper (1ste uitgave, 1955), De Bokkerijders (1ste uitgave, 1955), De Brullende Berg (1963). Blauwe reeks. Het Geheim der Gladiatoren (1956). 7 stuks, slechte staat.
Suske en Wiske. Série Rouge. De Koning Drinkt (1956), De Witte Uil (1954), Lambiorix (1954), De Kleppende Klipper (1ère édition, 1955), De Bokkerijders (1ère édition ) , 1955), De Brullende Berg (1963). Série bleue. Het geheim der gladiatoren (1956). 7 pièces, mauvais état.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#562Val Saint Lambert
Een conische vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Un vase conique en cristal incolore taillé. Signé.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 85/95 -
#603
Een gebeeldhouwde houten Boeddha.
Un Bouddha en bois sculpté.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80/120 -
#214C. Moeren
“Natiepaarden te Antwerpen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chevaux de trait à Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 74 x 113 cmEstimate: € 120/200 -
#101
Een driedelig 800 procent zilveren bestek voor 6 personen. Bijgevoegd een etui met 12 dessertlepeltjes en 3 losse lepeltjes. Makersmerk R. Schapmans.
Un couvert en trois pièces en argent 800% pour 6 personnes. Comprend un étui avec 12 cuillères à dessert et 3 cuillères séparées. Poinçon de maître R. Schapmans.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#671
Een lot boeken:- “Biografie & bibliografie Willy Vandersteen” Twee banden in stofhoes.- Jubileumuitgave 25 jaar Suske en Wiske.- Twee verzamelalbums van Guust Flater.
Lot de livres : - Biographie & bibliographie Willy Vandersteen Deux reliures sous couverture anti-poussière. - Edition anniversaire 25 ans Suske en Wiske. - Deux albums de compilation par Guust Flater.No longer availableEstimate: € 40/60