Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee Afrikaanse bronzen beeldjes.

Twee Afrikaanse bronzen beeldjes.

Deux statuettes africaines en bronze.
Dim. h: 26 & 29,5 cm
SKU: 2311210458.
Auction day: 24 November 2021 19:00
Catalogue #458
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #658
    Val Saint Lambert e.a.

    Een lot van 3 coupes, 2 schalen, en een bonbonnière. Waarvan 3 gesigneerd.

    Un lot de 3 coupes, 2 plats et une bonbonnière dont 3 signés.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 220
  • #257

    Een lot van drie bronzen vide-poches, waarbij twee versierd met reliëfdecor van bladeren door Van Neste (één gesigneerd) en één met een dame in het decor. Begin XXe eeuw.

    Lot de trois vide poches en bronze, deux ornées d'un décor en relief de feuilles par Van Neste (une signée) et une avec une dame dans le décor. Début 20e siècle.
    No longer available
    Dim. b: 17, 20 & 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #91

    “Heilige Maria”. Een hoogreliëf van gepolychromeerd papier-maché op kastanjehouten paneel. Zuid-Europa, XVIIe eeuw. Onderste gedeelte manco.

    Sainte Marie. Haut-relief en papier mâché polychrome sur panneau de bois de châtaignier. Europe du Sud, XVIIe siècle. Partie inférieure manquante.
    No longer available
    Dim. 46 x 34 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #562
    Val Saint Lambert

    Een conische vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Un vase conique en cristal incolore taillé. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 24,5 cm
    Estimate: € 85 / 95
  • #51

    Een lot van drie gesneden houten beelden, bestaande uit een doedelzakspeler en twee damesfiguren, vermoedelijk als meubelornamenten.

    Un lot de trois statues en bois sculpté, composé d'un joueur de cornemuse et de deux figures féminines, vraisemblablement comme ornements de meubles.
    No longer available
    Dim. h: 31 & 41 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #166

    Een Edwardian cabinet-secretaire met klapblad, waarachter kleine laden en opbergruimte. Onder-en bovenaan twee deuren. Begin XXste eeuw.

    Un cabinet-secrétaire édouardien avec dessus rabattable, derrière lequel se trouvent des petits tiroirs et un espace de rangement. Deux portes en bas et en haut. Début du 20e siècle.
    No longer available
    Dim. 223 X 125 X 61 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #373

    Een lot van 31 strips van Suske en Wiske.

    Un lot de 31 BD de Suske en Wiske.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #669
    Pol Mara
    Period: 1920-1998

    “Lachend koppel”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 48/25 buiten de plaat.

    Couple qui rit. Une lithographie. Signée et numérotée 48/25 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 29 x 19 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #116

    Een stoel van de Swat-stam. Gesculpteerd hout en gevlochten pezen. Afghaans Nooristan/ Pakistan.

    Une chaise de la tribu Swat. Bois sculpté et tendon tressé. Nooristan afghan/ Pakistan.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #509

    Een gecloisonneerd messingen menuhouder met handvat. Daarin een handgeschreven menu op papier uit 1905. Waarschijnlijk Russisch werk uit het einde van de XIXde eeuw.

    Un porte-menu en laiton cloisonné avec poignée. Dans celui-ci un menu manuscrit sur papier de 1905. Travail probablement russe de la fin du 19ème siècle.
    No longer available
    Dim. H. 21,5 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #677

    Drie verschillende XIXe eeuwse speculaasplanken, waarbij één dubbelzijdige met Sinterklaas en Zwarte Piet. XIXe eeuw.

    Trois planches à speculaas du XIXe siècle différentes, dont une recto-verso avec Sinterklaas et Zwarte Piet. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 37 x 16; 36 x 11 & 38 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #143

    Een serie van zes notenhouten stoelen in Hollandse Lodewijk XVI-stijl. Ruggen versierd met een guirlande en met een centraal vrouwenhoofd in medaillon. Gestreept fluwelen bekleding. Begin XIXde eeuw.

    Série de six chaises en noyer de style Louis XVI hollandais. Dossiers décorés d'une guirlande et d'une tête de femme centrale dans un médaillon. Revêtement en velours rayé. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H.97 cm
    Estimate: € 300 / 500
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 November 2021

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op vrijdag 19 & zaterdag 20 november van 10.00u tot 17.00u

23 November 2021 19:00
24 November 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 November 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More