Similar lots by type
-
#153Lladro
Een lotje van 2 Lladro ganzen.
A pair of 2 Lladro geese.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h 11.5 cmEstimate: € 15/25 -
#173
Een lot van 3 Afrikaanse beeldjes. Een bronzen dame, een man in hout en een damesbuste in hout.
A lot of 3 African figurines. A bronze lady, a wooden man, and a wooden bust of a lady.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h 28 cmEstimate: € 20/30 -
#144Internationale Camera Actiengesellschaft
Een antieke slide projector type “Skioptikon” gemerkt ICA Dresden uit hout en metaal.
An antique slide projector type "Skioptikon" marked ICA Dresden, made of wood and metal.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 57 x 90 x 34cmEstimate: € 200/300 -
#145
Een 19e eeuws massief eiken spaarpot/kastje, 1 lade met 2 sloten, sleutels ontbreken.
A 19th century solid oak piggy bank/cabinet with 1 drawer and 2 locks, missing keys.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 56 x 53 x 39 cmEstimate: € 20/30 -
#243
Een paar houten piëdestals.
No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. 56 x Ø21cmEstimate: € 40/60 -
#134
Een uit gips gesculpteerde zuil pilaar als piedestal met rozen ornamenten en vergulde details. Schilferschade aanwezig.
A plaster sculpted column pillar as a pedestal with rose ornaments and gilded details. Flake damage present.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 78 x 30cmEstimate: € 60/80 -
#236
“Jezus aan het kruis”. Een messing reliëf beeld onder convex glas in ovalen houten kader met gesculpteerd florale details.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 51 x 43cmEstimate: € 40/60 -
#157Maria Innocentia Hummel
Een lotje van 2 Hummeltjes, nr 68, jongen met lammetje en nr 112/1, meisje op het hek waarvan het handvat van het mandje is afgebroken/ontbreekt.
A pair of Hummel figurines, lot number 68, boy with lamb and lot number 112/1, girl on fence with broken/missing handle of the basket.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h 13,5 cmEstimate: € 10/20 -
#247Giuseppe Armani Capodimonte
Een lot van 3 kunststoffen beeldjes, gesigneerd, gemerkt Capo Di en met label.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 25cmEstimate: € 40/60 -
#194
Een vide-poche in biscuit met twee kindjes zittend op een rieten mand. Onderaan gemerkt en genummerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h 17 x l 26 cmEstimate: € 20/30 -
#115
Een antieke koperen bedpan met Adam en Eva tafereel in het reliëf.
An antique copper bedpan with a relief depicting Adam and Eve.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Estimate: € 20/40 -
#138
Een 19e eeuwse bidstoel met een versleten gobelin zitting met de afbeelding van het Lam Gods en bovenop de leuning de afbeelding van een apostel.
A 19th-century prayer chair with a worn tapestry seat depicting the Lamb of God and an apostle image on the backrest.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 86 x 45 x 38 cmEstimate: € 40/60 -
#241
Een lot van 6 beeldjes in porselein en biscuit waaronder een koets, een rokende man op bot, een dame achter de piano, een jongen met een bootje, een bloemenmeisje en een Puti met manden en fluit.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h 18 cmEstimate: € 30/40 -
#246
Een lot van 3 houten opbergkoffertjes met slotje, handvat en koperen strips belegd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 40 x 16 x 30cm grootsteEstimate: € 40/80 -
#142
Een lot van 3 processielampen waarvan 2 op een houten staander, deze 2 ontbreken beide hun afdekkap en 1 mist zijn glazen inzetstuk.
A lot of 3 procession lamps, 2 of which are on a wooden stand. Both of these are missing their covers, and one is missing its glass insert.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h 161 cmEstimate: € 30/50 -
#131
Een paar uit glaspasta gesculpteerde zwanen.
A pair of glass paste sculpted swan figurines.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 37cmEstimate: € 40/60 -
#232
Een lot van 3 hout gesculpteerde gordijnrail ornamenten.
No longer availableOnline onlyDim. 20cmEstimate: € 20/40 -
#155
Een lot van 2 setjes peper- en zoutvaatjes in de vorm van uiltjes, de ene set is verguld, de andere verzilverd.
A lot of 2 sets of owl-shaped salt and pepper shakers, one set gilded and the other silver-plated.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 8 cmEstimate: € 10/20 -
#127Lladro
‘Flowers Song, een Lladro beeld, modelnummer 7607 in originele verpakking. 1 bloem is afgebroken maar nog aanwezig.
"Flowers Song, a Lladro sculpture, model number 7607 in original packaging. 1 flower is broken but still present."No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h 18 cmEstimate: € 30/40 -
#235
Een houten gesculpteerd paneel met gelaat in het decor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 30/60 -
#228
Een vintage plaasteren beeld van een Sint-Bernard puppy. Heeft meerdere kleine beschadigingen.
No longer availableOnline onlyDim. h 38Estimate: € 20/30 -
#139
Een oud vliegenkastje achteraf in ecru geschilderd en goudbeschilderd beslag.
An old fly cabinet painted in ecru with gold-painted hardware.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 90 x 81 x 36 cmEstimate: € 20/30 -
#179
Een lot van 2 handspiegeltjes, 1 houtgesculpteerd en 1 in messing naar art-nouveau voorbeeld.
A lot of 2 handheld mirrors, one wood carved and one in brass in the Art Nouveau style.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. l 30 cmEstimate: € 15/25 -
#248
Een lot Afrikaans varia, bestaande uit een pop, 5 balletjes, een bekertje en een potje waarvan het onderstel met schade.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €
Other lots in this auction
-
#88
“Pieta”. Een kunststoffen beeldje van Maria met Jezus op marmeren voet. Verso gesigneerd Casea, naar het werk van Michelangelo.
"Pieta". A resin sculpture of Mary with Jesus on a marble base. Signed "Casea" on the back, after the work of Michelangelo.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 22cmEstimate: € 40/60 -
#92
Een bronzen kandelaar, genre Ashanti. Senegal.
A bronze candlestick, Ashanti genre. Senegal.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. H. 26 cmEstimate: € 60/100 -
#45
Een lot van 2 tinnen items, theekan en sierschotel.
A lot of 2 pewter items, teapot and decorative plate.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Estimate: € 20/30 -
#91
Een polychroom houten masker. West-Afrika.
A polychrome wooden mask. West Africa.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 50 x 22 cmEstimate: € 50/80 -
#10
Een 19e eeuws lampetstel bestaande uit een kan, een kom en een kammenbakje, onderaan gemerkt C.T., schilferschade aan de onderkant van de kom.
A 19th century wash set consisting of a pitcher, a bowl, and a comb tray, marked C.T. at the bottom, with chipped damage on the underside of the bowl.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 37 x Ø 44 cmEstimate: € 15/25 -
#619
“Nieuwsgierig Aagje”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. 19e eeuws.
No longer availableOnline onlyDim. h 48 x b 58 cmEstimate: € 60/100 -
#250
Een gevarieerd lot van kleine verzilverde items bestaande uit: 10 beeldjes, 6 bestekleggertjes, 2 eierdopjes, 5 suiker- en gebaktangen, 1 notenkraker, 1 toasthouder, 2 theezeefjes, 1 taartschep, 4 vismesjes, 2 schaaltjes, 1 tas met ondertas, 1 kandelaar, 2 servetringen, 1 sigarettendoosje, 2 miniatuurvaasjes, 2 ringen en nog 12 snuisterijen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 130.00 €Dim. h 14 cm -
#230
Een kammenbakje en vuilblik uit messing.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#68
Een malachieten schaakbord. Enkele speelstukken met manco en met schade.
A Malachite chessboard. Some playing pieces with defects and damage.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. 20,5 x 50,5cmEstimate: € 70/80 -
#159
Een koperen aansteker, aandenken aan ‘den groten oorlog’ 14-18.
A copper lighter, a memento of 'the Great War' 14-18.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 8.3 x 7.7 cmEstimate: € 20/30 -
#168
Een set van 2 sierlijke zamac vazen waarvan 1 met schade.
A set of 2 graceful zamac vases, 1 with damage.No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. h 32 cmEstimate: € 10/15 -
#128
Een paar vintage strips; “Close encounters of the third kind” & “Star Trek Annual1978”.
A pair of vintage comic books; "Close encounters of the third kind" & "Star Trek Annual 1978".No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 20/25