#423M.R. ArroyoPolychrome keramische sculptuur in een uitgefreesde en beschilderde omlijsting. Op de rug getekend; Arroyo. Met certificaat.
Polychrome ceramic sculpture in a carved and painted frame. Signed on the back; Arroyo. With certificate.No longer availableDim. 80/30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#624‘Portret van een jonge vrouw met blond haar’, olieverf op doek. In zwarte Amerikaanse lijst, niet getekend.
#175RosEen art deco luchter, smeedijzer en persglas. Het glas is gemerkt Ros.
#57Een vintage Chinoiserie tafellamp, verguld messing voet voorstellend een kraanvogel.
#481Een grote Chinees porseleinen schotel met figuren in het decor.
A large Chinese porcelain dish decorated with figures.No longer availableDim. h 8 x Ø 43.5 cmEstimate: € 350 / 400 -
#373Een Afrikaans vruchtbaarheidsbeeldje van de Songe, Congo. Hout en touw.
An African fertility figurine from the Songe people, Congo. Wood and rope.No longer availableDim. Hoogte 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#356Een 19e eeuwse eikenhouten wieg.
A 19th-century oak crib.No longer availableDim. H 70, B 61, D 91 cmEstimate: € 40 / 60 -
#434GucciEen ingekaderde zijden Gucci sjaaltje met flora print.
A framed silk Gucci scarf with floral print.No longer availableDim. 77/77 cmEstimate: € 80 / 120