#203Jacques
“Historisch overzicht van de locomotief.” Een plakboek, volledig.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 € -
#240
Oost-Europese vlasspindel op voet.
Fuseau de lin d'Europe de l'Est sur pied.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h 178 cmEstimate: € 100 / 120 -
#237
Een kleine nest of tables.
#78
Een rond zalfpotje van groen onyx op verguld metalen pootjes.
A round ointment jar of green onyx on gilded metal legs.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 6,5 cm Ø 12 cmEstimate: € 25 / 35 -
#230
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 72 x 160 cm -
#192
Een 19de eeuwse notenhouten stoel met bruinlederen bekleding.
A 19th century walnut chair with brown leather upholstery.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 25 / 35 -
Een porseleinen tafellamp, blauw met bloemen decor beschilderd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 39 x Ø38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#15Koyo
Een draagbare transistorradio, model 604 deluxe. Omstreeks 1964.
Une radio portable à transistors, modèle 604 deluxe. Vers 1964.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. b: 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#121
Een lot van uit glas gesculpteerd flesje en gietkan.
#40
Zeven diverse sierborden van gekleurd aardewerk en porselein.
#281
Twee tuinkaarsen. Barst in een van de glazen.
#59
Book a ticket for Expo 58. With ABC, Match and Post. With a plug puller and a small version of a poster.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Estimate: € 35 / 50