Similar lots by type
-
#111
Een lot fijngesneden afrikaanse houten beeldjes bestaande uit onder anderen; een vrouwenbuste, een olifant en een djembéspeler.
Lot de figurines africaines en bois finement sculptées composées entre autres ; un buste féminin, un éléphant et un joueur de djembé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 17 - 19 cmEstimate: € 40/60 -
#89
“Man met hoed”. Een beeldhouwwerk.
"L'homme au chapeau". Une sculpture.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 83 cmEstimate: € 30/40 -
#101
Een gebeeldhouwd eikenhouten wandkastje.
Une armoire murale en chêne sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 47 x 35 x 20 cmEstimate: € 40/50 -
#50Raymond Candries
“Maria met slang”. Een houten beeldhouwwerk. Achteraan gesigneerd en gedateerd 22-11-77.
"Marie au serpent". Une sculpture en bois. Signé et daté 22/11/77 au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 125.00 €Dim. h: 59 cmEstimate: € 40/50 -
#106Anri, Italy
“Meisje met pop”. Een gepolychromeerd houten sculptuurtje. Gemerkt en genummerd 1885/4000.
"Fille à la poupée". Sculpture en bois polychrome. Marquée et numérotée 1885/4000.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 10 cmEstimate: € 30/40 -
#181Fontaine
“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25/35 -
#192
Een lot Afrikaans houtsnijwerk, bestaande uit drie staande figuren, een moeder met kind en een beeldje met drie aapjes.
Un lot de sculptures africaines en bois, composé de trois personnages debout, une mère avec son enfant et une figurine avec trois singes.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 12,5 - 36 cmEstimate: € 80/120 -
#123
“Ambachtslieden”. Een houtsnede.
"Artisans". Une gravure sur bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 9 cm x 66 cmEstimate: € 30/40 -
#234
Een klein houten stoeltje.
Une petite chaise en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 54 cmEstimate: € 15/25 -
#139
Een kunstreproductie van het Musée Rodin.
Une reproduction d'art du Musée Rodin.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 17,5 cmEstimate: € 40/50 -
“Eendje”. Een houten beeldhouwwerkje. Onderaan gemerkt “Njana Tilem gallery”. Bali, Indonesië.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13,5 cm -
#203
Twee uilen op een boomstronk van biscuit op houten voetstuk.
Deux hiboux sur une souche en biscuit sur un socle en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 19 - 29 cmEstimate: € 30/40 -
#237
Een paar Afrikaans houten beelden. Eén met oude beschadiging.
Une paire de statues africaines en bois. Une avec de vieux dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 & 48 cmEstimate: € 80/120 -
#63
Drie beiteltjes met gesculpteerde handgrepen van been en hout. Eén handvat bijgevoegd (zonder beitel).
Trois ciseaux à manches sculptés en os et bois. Un manche inclus (sans burin).No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 8 - 10 cm (zonder beiteltjes)Estimate: € 35/45 -
#238Toon GielenPeriod: 1935 - 2018
“Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.
”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 80/100 -
#44
“Madonna met kind”. Een plaasteren beeld. Voetjes afgebroken.
"Vierge à l'enfant". Une statue en plâtre. Pieds cassés.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 49 cmEstimate: € 20/25 -
#135Herra
“De denker”. Een kunstreproductie naar Rodin.
"Le penseur". Une reproduction d'art d'après Rodin.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 22,5 cmEstimate: € 40/50 -
#42
“Eendje”. Een houten beeldhouwwerkje. Onderaan gemerkt “Njana Tilem gallery”. Bali, Indonesië.
"Caneton". Une sculpture en bois. Marqué en bas « galerie Njana Tilem ». Bali, Indonésie.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 13,5 cmEstimate: € 25/30 -
#86
Een gebeeldhouwd houten zeepaardje met parelmoeren oog.
Hippocampe en bois sculpté avec oeil en nacre.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 59 cmEstimate: € 15/25 -
#99
“Adelaar en slang”. Een gesculpteerd houten beeld. Afrikaans werk.
"Aigle et Serpent". Une statue en bois sculpté. Travail africain.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 58 cmEstimate: € 30/40 -
#224
Een gedraaide houten sokkel.
Un socle en bois tourné.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 83 cmEstimate: € 25/35 -
#195Toon GielenPeriod: 1935 - 2018
“De mijnwerker”. Een wassen beeldje op houten voetstukje.
”Le mineur”. Une statue en cire sur socle en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 33 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#61
Drie eitjes in verschillende mineralen in een schaaltje. We voegen er een bol aan toe.
Trois œufs dans différents minéraux dans un bol. Nous y ajoutons une sphère.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 3035 -
#127
“Vaas met bloemen”. Pastel op zwart papier. Gemonogrammeerd ‘ACK’.
"Vase aux Fleurs". Pastel sur papier noir. Monogrammé 'ACK'.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 33 cmEstimate: € 20/30 -
#232
Drie diverse teddyberen. Een witte (Bon Ton, Nederland). Een lichtbruine (Cuddle Wit, China). Een kleine panda.
Trois ours en peluche assortis. Un blanc (Bon Ton, Pays-Bas). Un marron clair (Cuddle White, Chine). Un petit panda.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35/45 -
#128Jeanne Demaret
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vase à fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 38 x 31 cmEstimate: € 25/40 -
#164
Een Chinees porseleinen jardinière met blauw op wit decor. Onderaan gemerkt.
Une jardinière en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø: 25 cmEstimate: € 30/40 -
#294
Een hangende wierookbrander van metaal.
Brûle-encens suspendu en métal.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 25/35 -
#233
“Mercedes Benz 300 SL Coupe”. Een vintage poster en een pop-art poster van Andy Warhol uit 1954.
"Mercedes Benz 300SL Coupé". Une affiche vintage et une affiche pop art d'Andy Warhol de 1954.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 28 cm x 44 cmEstimate: € 120/200 -
#210
Een lot glas bestaande uit een karaf, een langwerpig vaasje en een kandelaartje met drie lichtpunten.
Lot de verre composé d'une carafe, d'un vase allongé et d'un bougeoir à trois points lumineux.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 23 cmEstimate: € 15/25 -
#130
Zes borrelglaasjes in drie verschillende kleuren.
Six verres à liqueur de trois couleurs différentes.No longer availableOnline onlyDim. h: 6 cmEstimate: € 20/25 -
#136
“Dorpszicht”. Een Kleurenlithografie. Gesigneerd.
"Vue village". Une lithographie en couleurs. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 55/65 -
#298Koninklijk Gouda
Een dekselvaas van veelkleurig plateel. Decor 2951 Gobelin. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle en poterie multicolore. Décor 2951 Gobelin. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. H. 34 cmEstimate: € 35/45 -
#35
Een lot van twee Boheemse kristallen vazen. Rood, en rood in de massa.
Lot de deux vases en cristal de Bohème. Rouge, et rouge dans la masse.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 30/40