Similar lots by type
-
#65
Een gepolychromeerde houten eend.
Un canard en bois polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 25/35 -
#78
Een lot bestaande uit drie glazen Chinese snuff bottles met diverse decors en een kleine globe van plastiek met een pagode.
Lot composé de trois tabatières chinoises en verre à décors divers et d'un petit globe en plastique avec une pagode.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 8 - 9 cmEstimate: € 35/50 -
#73
Een vaasje van blauw en kleurloos glas.
Un vase de verre bleu et incolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 19 cmEstimate: € 30/35 -
#81
Een beeldje van steen op een marmeren sokkel.
Une statue en pierre sur un socle en marbre.No longer availableOnline onlyActive bid: 120.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 35/45 -
#76
Een kleurloos kristallen schenkkan met verzilverd metalen montuur.
Un pichet en cristal incolore avec une monture en métal argenté.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 30/40 -
#70
“Geisha’s”. Twee schilderijtjes op board.
"Geishas". Deux tableaux sur carton.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 15 x 20 cmEstimate: € 40/60 -
#84Swarovski
Een bloemetje van geslepen en deels gekleurd kristal. Gemerkt en in originele doos.
Une fleur de cristal taillé et partiellement coloré. Marqué et dans la boîte d'origine.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 5 cmEstimate: € 25/35 -
#174Louis de Poortere
Een mechanisch geknoopt wollen karpetje.
Un tapis en laine noué mécaniquement.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 190 x 90 cmEstimate: € 20/25 -
#64
Een meerkleurig Chinees porseleinen gemberpot. Schilfer aan het deksel.
Un pot à gingembre multicolore en porcelaine de Chine. Eclat sur le couvercle.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 35/45 -
#98
Een vaasje van cloisonné op geel koper.
Un vase cloisonné sur laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 16 cmEstimate: € 25/35 -
#80Wiskemann, Bruxelles
Een driedelig verzilverd metalen theestelletje. Gemerkt. We voegen er een warmhoudertje met theelichtje aan toe.
Service à thé trois pièces en métal argenté. marqué. Nous ajoutons un support chaud avec une bougie chauffe-plat.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 30/50 -
#57
Een paar recente balustervazen van Chinees porselein, versierd met een famille-rosedecor.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine récente, ornée d'un décor famille rose.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 35,5 cmEstimate: € 35/45 -
#61
Een Mascotte en een Boeing schaalmodel van air India.
Une Mascotte et une maquette Boeing d'air India.No longer availableOnline onlyActive bid: 72.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 35/45 -
#72
Twee stuks Japans aardewerk, bestaande uit een dekselvaas en een jardinière messingen pootjes en draakvormige handvatten.
Deux pièces de poterie japonaise, composées d'un vase avec couvercle et d'une jardinière, pieds en laiton et anses en forme de dragon.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 20 & 32 cmEstimate: € 35/45 -
#48
Een dekselpot van meerkleurig Chinees porselein met bloemen in het decor. Onderaan gemerkt.
Pot à couvercle en porcelaine de Chine multicolore à décor de fleurs. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 50/70 -
#144
Een zeshoekige vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages.
Vase hexagonal en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 37,5 cmEstimate: € 35/45 -
#74
Een vaas van kleurloos kristal met handgeschilderde vergulde motieven.
Vase en cristal incolore avec motifs dorés peints à la main.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 25,5 cmEstimate: € 25/35 -
#135
Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloeiende struiken, vogels en vlinders. Onderaan gemerkt.
Assiette en porcelaine de Chine à décor multicolore d'arbustes fleuris, d'oiseaux et de papillons. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. Ø: 31,5 cmEstimate: € 40/60 -
#69
Een antiek glazen schenkkannetje met handgeschilderd decor.
Une cruche en verre antique avec un décor peint à la main.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 14,5 cmEstimate: € 25/35 -
#40
Een antieke kruik van rood geglazuurd steengoed.
Ancienne verseuse en grès émaillé rouge.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 46 cmEstimate: € 30/40 -
#71
Een gedreven koperen plaat met voorstellingen uit het leven van Boeddha. Jaren ‘80. Patan, Nepal.
Une plaque de cuivre chassée avec des scènes de la vie de Bouddha. Les années 80. Patan, Népal.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 36 x 30 cmEstimate: € 30/40 -
#260
Een reeks van zes eikenhouten stoelen. Bekleding te vervangen.
Une série de six chaises en chêne. Couvertures à remplacer.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 35/50 -
#49
Een houten lunchbox, versierd met ingelegd parelmoer decor van bloemen en vogels.
Une boîte à lunch en bois, ornée d'un décor incrusté de nacre de fleurs et d'oiseaux.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 40/50 -
#77Val Saint Lambert
Een geslepen kleurloos kristallen schenkkan. Gemerkt onderaan en met label.
Un pichet en cristal incolore taillé. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 25/35
Other lots in this auction
-
#8
Kandjar. Een Perzische dolk met gegraveerde messingen schede en heft, beschadigd aan het heft. XIXde eeuw.
Kanjar. Un poignard persan avec gaine et garde en laiton gravé, endommagé au niveau de la garde. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. l: 35 cmEstimate: € 100/150 -
#166
“Terugkeer van Don Quichotte”. Kleurenlithografie. Gesigneerd en genummerd, 75/100.
"Le retour de Don Quichotte". Lithographie en couleurs. Signée et numérotée, 75/100.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 62 x 45 cmEstimate: € 40/50 -
#3
Een zwartgelakte metalen theepot met verguld bloemendecor. XIXe eeuw.
Théière en métal laqué noir à décor floral doré. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 25/35 -
#275
Een paar ovale schilderijtjes met afbeeldingen van Aziatische schepen.
Une paire de peintures ovales représentant des navires asiatiques.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 12 x 16 cmEstimate: € 50/80 -
#38
Een koffiepot, een melkpot en een suikerpot van Limogesporselein.
Une cafetière, un pot à lait et un sucrier en porcelaine de Limoges.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 12 - 24 cmEstimate: € 15/20 -
#200
“De conversatie bij het raam”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Opnieuw te vernissen.
La conversation à la fenêtre. Huile sur panneau. XIXème siècle. A revernisser.No longer availableOnline onlyActive bid: 66.00 €Dim. 22 x 29 cmEstimate: € 200/240 -
#141
Een wit metalen kandelaar met geborsteld blauwe zuil, gemerkt ‘Menu, Denemarken’ en een wit metalen pul met glazen bodem.
Un bougeoir en métal blanc avec une colonne bleue brossée, marqué 'Menu, Danemark' et une chope en métal blanc avec fond en verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 20 & 13 cmEstimate: € 30/40 -
#199Jullar
“Bloemenmeisjes”. Drie beeldjes van spaans porselein. Onderaan gemerkt.
"Les filles de fleurs". Trois figurines en porcelaine espagnole. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 22 - 30 cmEstimate: € 30/40 -
#173
Een kleine balustervaas van Chinees porselein met meerkleurig decor van bloemen en vlinders.
Un petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et de papillons.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 20/30 -
#259
“Gestileerd plattelandszicht met bomen”. Twee kleuren litho’s. Gemonogrammeerd.
"Vue de campagne stylisée avec des arbres". Deux lithographies en couleurs. Monogrammées.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø 33 cmEstimate: € 40/60 -
#228
Een abstract aardewerken sierstukje.
Un ornement abstrait en terre cuite.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. 16 x 16 cmEstimate: € 40/60 -
#88
“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Leopold Muller (Antwerpen 1879 - 1961). Zonder signatuur.
"Portrait de femme". Huile sur toile. Attribué à Leopold Muller (Anvers 1879 - 1961). Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 57 x 41 cmEstimate: € 40/60