Similar lots by type
-
#40
Een 18 karaats geel gouden broche met bijpassende oorbellen bezet met parels.
Broche en or jaune 18 ct et une paire de boucles d’oreilles assortie serties de perles.Dim. 6,26 gEstimate: € 130/200 -
#486
Een paar Chinese tuinstoelen van Celadonporselein.
Paire de tabourets de jardin chinois en porcelaine de couleur céladon.Dim. h: 47 cmEstimate: € 360/400 -
#431
Snuff-bottle van been met gegraveerde erotische scènes op de buik. China.
Flacon à parfum en os aux scènes érotiques gravés sur la panse. Travail chinois.Dim. H 8 cmEstimate: € 20/30 -
#657
Een Aziatisch houtsnijwerk. Kleine beschadiging.
Sculpture asiatique en bois. Petit dégât.Dim. h: 54 cmEstimate: € 40/60 -
#678
Een sierbord van geglazuurd terracotta en versierd met schelpen en zeesterren in reliëf.
Assiette décorative en terre cuite à glaçure grise et décorée de coquilles et d’étoiles de mer en relief.Dim. Ø: 31 cmEstimate: € 30/35 -
#373
Twee dekselvaasjes van Imariporselein op een houten sokkeltje. Schade aan één van de deksels en enkele restauraties.
Deux vases couverts en porcelaine d’Imari sur socles en bois. Dégât à l’un des couvercles et quelques restaurations.Dim. h: 33 cmEstimate: € 100/140 -
#467
Een ruiter te paard van terracotta met sporen polychromie. Tang-dynastie(?).
Cavalier à cheval en terre cuite aux traces de polychromie. Possible dynastie Tang.Dim. H 33 cmEstimate: € 140/160 -
#713
Een zalfpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van dames in een interieur.
Pot à onguent en porcelaine de Chine à décor polychrome de femmes dans un intérieur.Dim. Ø: 18 cmEstimate: € 220/240 -
#711
Een balustervaas van cloisonné op rood koper met draken in het decor. China, XIXde eeuw. Schade.
Vase balustre en cloisonné sur cuivre rouge décoré de dragons. Chine, XIXe siècle. Dégâts.Dim. h: 60 cmEstimate: € 200/240 -
#358
Een bierkruik van Brussels aardewerk met tinnen montuur. Geijkt 1822.
Chope en faïence de Bruxelles au monture en étain. Vérification 1822.Dim. H 21 cmEstimate: € 55/65 -
#601
Een grote schotel van Imariporselein. Achteraan gemerkt. XIXe eeuw.
Grand plat en porcelaine polychrome d’Imari. Marque au verso. Début du XIXe siècle.Dim. Ø: 46 cmEstimate: € 250/350 -
#473
Een Chinees personage van polychroom geglazuurd terracotta. Ming-dynastie(?). Handen ontbreken.
Personnage chinois en terre cuite polychrome. Possible dynastie Ming. Mains manquent.Dim. H 34 cmEstimate: € 80/100 -
#707
Een theepot van Chinees porselein, versierd met een decor van Geisha’s en Chinese tekens achteraan.
Théière en porcelaine de Chine décorée de geisha et de calligraphie chinoise.Dim. h: 12 cmEstimate: € 65/75 -
#731
Een paar theebussen van Chinees porselein, versierd met een blauw en wit decor.
Paire de boîtes à thé en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc.Dim. h: 31 cmEstimate: € 180/220 -
#423
Een Chinees juwelendoosje van rode en zwarte lak met een bloemendecor en een spiegeltje.
Boîte à bijoux chinois en laque noir et rouge décorée de fleurs et avec miroir.Estimate: € 20/25 -
#611
Drie zittende Boeddha’s van witte marmer. Handen in Dhyana Mudra, telkens met een ander voorwerp. Chinees werk.
Trois Bouddhas assis en marbre blanc. Mains en Dhyana Mudra, chaque fois tenant un autre objets. Travail chinois.Dim. H. 46 cmEstimate: € 480/550 -
#371
Een cachepot van meerkleurig aardewerk in art nouveaustijl.
Cache-pot en faïence polychrome de style art nouveau.Dim. Ø: 40 cmEstimate: € 180/220 -
#208
Een lot van veertien stuks ‘Lusterware’. XIXe eeuw.
Collection de quatorze pièces en lusterware anglais. XIXe siècle.Estimate: € 100/150 -
#670
Een TV-kast van Chinees lakwerk, versierd met pietra dura figuren. Onderaan een klapdeur.
Meuble de télévision en laque de Chine décoré de personnages en pierre dure. Le bas à abattant.Dim. H 154 cmEstimate: € 100/180 -
#688
Drie Chinese wijzen van meerkleurig porselein in een een glazen presenteervitrine.
Trois sages chinois en porcelaine polychrome dans une vitrine de présentation. Travail chinois.Estimate: € 90/120 -
#129
Een vijfdelig kaststel van blauw en wit aardewerk, bestaande uit twee kratervazen en drie dekselvazen. Delft, XVIIIe eeuw. Meerdere restauraties.
Garniture de cabinet cinq pièces en faïence bleue et blanche comprenant deux cornets et trois potiches de style Louis XV. Delft, XVIIIe siècle. Plusieurs restaurations.Estimate: € 500/600 -
#496
Een paar indrukwekkende balustervazen van Chinees porselein, versierd met een wit en groen landschapsdecor.
Paire de vases balustres imposants en porcelaine de Chine, décorés d’un paysage en blanc et vert gris.Dim. h: 100 cmEstimate: € 500/800 -
#721
Een vrouwenfiguur van terracotta. Onderaan gemonogrameerd.
Femme en terre cuite. Monogramme sous la base.Dim. h: 16 cmEstimate: € 30/50 -
#437
Een Chinese dekselvaas van blauw en wit porselein met een floraal decor. Onderaan gemerkt. Kleine schilfers aan het deksel. XIXe eeuw.
Vase couvert en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor floral. Marque sous la base. Petist éclat au couvercle. XIXe siècle.Dim. h: 44 cmEstimate: € 150/200
Other lots in this auction
-
#198Boch Frères Keramis
Een vaas van meerkleurig geglazuurd aardewerk met een decor van gestileerde bloemenranken. Onderaan gemerkt. Model D746, Ch. Catteau.
Vase en faïence à décor polychrome et au décor de branches fleuries stylisées. Marque sous la base: Modèle D746, Ch. Catteau.Dim. h: 45 cmEstimate: € 300/400 -
#581Royal Boch
Een lot van vier ‘Fast affection.’ beren van wit aardewerk. Naar een ontwerp van Rik Delrue.
Lot de quatre ours “fast affection” en faïence blanche. D’après un modèle de Rik Delrue.Estimate: € 60/80 -
#596
Een fauteuil van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl bekleed met beige fluweel.
Fauteuil en noyer sculpté de style Louis XV recouvert de velours beige.Dim. H 102 cmEstimate: € 100/140 -
#521
Een paar gemberpotten van polychroom porselein met een decor van landschappen en personages. Chinees werk.
Paire de pots à gingembre en porcelaine polychrome à décor de paysages et de personnages. Travail chinois.Estimate: € 80/100 -
#689A. Van der Stichel
“Interieur met Mechelse tafel”. Pastel. Gesigneerd.
“Intérieur à la table de Malines”. Pastel. Signé.Dim. 35 x 26 cmEstimate: € 40/60 -
#253
Een lot van drie beeldjes van meerkleurig porselein in de stijl van Lladro. Reparatie aan één van de voetjes.
Lot de trois statuettes en porcelaine polychrome de style Lladro. Réparation à l’un des pieds.Estimate: € 60/80 -
#351
Drie diverse porseleinen en aardewerken lampenvoeten met koperen monturen.
Trois pieds de lampes divers en porcelaine. Montures en cuivre.Estimate: € 50/80 -
#736
Een paar fauteuils in Lodewijk XV-stijl van gesculpteerd notenhout, bekleed met naaldwerk.
Paire de fauteuils de style Louis XV en noyer sculpté recouvert de tapisserie.Estimate: € 80/100 -
#481
Een Afrikaanse houten trommel met een gesculpteerd decor van personages en dieren.
Tambour africain en bois avec décor sculpté de personnages et d’animaux.Dim. h: 63 cmEstimate: € 30/50 -
#170
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een centrale saffier van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune et blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’un saphir central de ± 0,50 ct.Dim. 2,81 gEstimate: € 300/400 -
#366
Een trumeau van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
Trumeau en chêne sculpté de style Renaissance.Dim. H 185 cmEstimate: € 120/200 -
#111
Een lot glas en kristal bestaande uit vier diverse wijnkaraffen, een karafje zonder stop met een hals van Frans zilver, eerste gehalte, een limonadekan met verzilverd metalen montuur.
Lot de verres et de cristaux comprenant quatre carafes à vin, une petite carafe à col en argent français premier titre (sans bouchon), un pichet à limonade à monture en métal argenté.Estimate: € 60/100