#79
Een aardewerken koets met boerenpaar.
#276
Vaas, groen met afbeelding bloem, Art Nouveau.
#127
Schaaltje Boheems, glas en blauw.
#10Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
#139
Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h : 36 cmEstimate: € 40/50 -
#222
Een witgepatineerd kinderstoeltje.
#94
Drie glazen asbakken waarvan één in de vorm van een hoge hoed.
#143
Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
#194
#285
#32M. Renard
Non-figuratief beeldhouwwerk van geel koper. Gesigneerd.
Sculpture non figurative en cuivre jaune. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. H.32 cmEstimate: € 15/25 -
#105
Litho, modern Paris gesigneerd “Inquietude” 130
Lithographie, Paris moderne signée « Inquiétude » 130.No longer availableOnline onlyActive bid: 130.00 €Dim. h35cm x b43cmEstimate: € 15/25