#341
“Ri Coëme”. Prof. Dr. Dirk Van der Cruyse. Ed. Antiqua. Tessenderlo, 1980.
#188
#313
“De grote encyclopedie der fossielen”. Ed. Rebo. Lisse, 1990.
#37
“Jachtgeweren encyclopedie”. A. E. Hartink. Ed. Rebo. 1998.
#44
#527
Een lot van twaalf boeken met betrekking tot klokken en horloges.
#427
#558
#333
#423
#488
#638
#171
“Missale romanum ex decreto sacrosancti concilii tridentini restitutum S. PII V. Jussu Editum, Clementis VIII et Urbani Papae Octavi Auctoritate Recognitum...”. Antverpiae, ex Architypographia Plantiniana MDCCLXII. Reliure cuir. Texte joliment rehaussé et quelques gravures.No longer availableEstimate: € 200/300
#339
#221Friedrich Goldscheider
“Le patron”. Sculpture en terre de pipe polychrome. Petite restauration et un manquant. Signée, XIXe siècle.No longer availableDim. H 54 cmEstimate: € 200/300 -
#18
#257Val St. Lambert
#95
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 3,89 gEstimate: € 250/350 -
#425
Twee gravures met romantische voorstellingen. Naar François Boucher.
#415
#90
Broche en or blanc et jaune 18 ct en forme de sabre sertie d’un corail.No longer availableDim. 7,71 gEstimate: € 200/300 -
#595
Twee fauteuils, bekleed met bruin leder. Engels werk.
#261Keralux
Fruitschaal van veelkleurig zachte pasta. Onderaan gemerkt.
#217
Deux carreaux en faïence bleue et blanche de Delft. XVIIe siècle.No longer availableEstimate: € 40/50