#187
“Alle de wercken van Jacob Cats”. Dr. J. Van Vloten met gravures van J. W. Kaiser. Ed. De erven J.J. Tijl. Zwolle, 1862. In twee delen.
“Toutes les œuvres de Jacob Cats”. Dr J. Van Vloten avec gravures de J. W. Kaiser. Ed. Les héritiers J.J. Tijl. Zwolle, 1862. En deux parties.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#308
La Grande Guerre, 2 parties & L'épopée Belge dans la Grande Guerre. Ed. Aristide Quillet. Paris, 1938.No longer availableEstimate: € 60/80
#336
Une table basse avec un plateau tournant avec extrémités rabattables et sur un pied en forme d'auge.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#181Delvaux, Bruxelles
Een handtas van donkerbruin leder, model ‘Calicot’. Met certificaat.
#492Bidjar
#132
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
#663
#189
Een Luikse staande klok in eikenhouten kast. Vernieuwd uurwerk.
#413
#618
Een antieke zwaardbajonet met schede. Gemerkt ‘LD’.
#505
#92Wilma
“Dorpszicht met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#329Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Aan 't Scheld, Anvers”. Une eau-forte. Signée et numérotée 8/100 hors planche.No longer availableDim. 24,5 x 33,5 cmEstimate: € 55/75